Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 13:58:05

Dziewczyny ;)

Mój problem polega na tym, że jestem bardzo chuda.
Bardzo chcę przytyć, ale mi się to nie udaje.

Może są tutaj dziewczyny, które również kiedyś były chude i udało im się przytyć? Chciałabym chociaż 5 kg.
Nie piszcie mi proszę, żebym jadła w McDonaldzie, chipsy czy jakieś słodycze. Nie jadam takich rzeczy. Chcę przytyć, a nie wpaść w choroby, przez niezdrową żywność.
Dodam tylko, że raczej nie jadam słodyczy, albo jeśli już to bardo rzadko.
Jem dużo makaronów, majonezu, mięsa, wszystkich rzeczy, które są kaloryczne, aczkolwiek nie niezdrowe. I nic. Waga jak stała w miejscu, tak stoi. Czasem się ruszy, ale to tak +/- 0,5 kg, raz w przód, raz w tył.

Dodam, że mam 22 lata, 169 cm wzrostu i 45/46 kg wagi. Brak jakichkolwiek chorób ;)

Pomóżcie proszę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-07 17:50 przez naturally.

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 14:13:03

Jedz pizze i zapijaj ją browarem. Jak lubisz majonez to rób sobie sałatki ziemniaczane z majonezem, jajka w majonezie.

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 14:18:02

Przede wszystkim dużo majonezu ! :)
Ja przytyłam 5 kg, jadłam codziennie pół słoika majonezu. W nocy pieczone kartofelki z majonezem :)

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 14:20:23

Majonezu jem dużo ;)
No może nie pół słoika dziennie, ale dodaję go praktycznie do wszystkiego ;)

Co do pizzy to rzadko jadam w pizzerniach, ew. takie domowe. Piwa nie piję ;) W ogóle alkoholu nie ruszam ;)

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 14:24:28

kiedyś była Pani dietetyk w tv i doradzała dziewczynie żeby miała po domu porozkładane miseczki z różnymi zakąskami migdały, orzechy, czekolada i w wolnej chwili żeby sobie podjadała.
A tak to ciężko powiedzieć są osoby które jedzą wszystko i nie mogą przytyć mimo wszystko a są osoby którym wystarczy odpowiednia dieta..

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 14:31:17

Cytat
gelaaa
Przede wszystkim dużo majonezu ! :)
Ja przytyłam 5 kg, jadłam codziennie pół słoika majonezu. W nocy pieczone kartofelki z majonezem :)
O rany, nie było ci nie dobrze po takiej ilości majonezu? ;o

Ja przytyłam po codziennym chodzeniu do babci na obiad, później jak wracałam do domu to też się coś zjadło (inaczej mówiąc: jadłam więcej). Ale nie jest to zbyt szybka metoda, mi przytycie 6kg zajęło jakieś 2,5-3 lata.
Możesz też zacząć coś ćwiczyć, wyrobisz mięśnie więc i waga skoczy w górę.

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 14:34:04

jedz często większe porcje, i podjadaj dużo między posiłkami jakieś przekąski, masz tą możliwość że mozesz jesc przed snem i w nocy, to jedz ;)

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 14:39:04

majonez i niezdrowe rzeczy? Przecież tym tylko sobie zaszkodzi...

Możesz jeść nieco większe porcja ale też kupić odżywkę. Są takie specjalne dla niemowląt lub osób o zbyt małej masie ciała - dodaje się je np do kaszki, do wody, do mleka - bezsmakowe a zwiększają kaloryczność posiłku:)

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 14:40:06

Zainwestuj w odżywki,nawet jest tu taki wątek chudzinek,polukaj

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 14:42:14

jejku... myslisz że jak będziesz jadła majonez to odrazu przytyjesz ?? yhh chore ...
ja miałam taki problem,... od stycznia przytyłam 7kg... musisz jeść 5posiłów dziennie + pij mleko 3,2 % z mlekiem w proszku dodaj 3 łyzeczki i tak pij 3razy dziennie to na pewno Ci pomoze :) oprócz tego pij gęste soki np Kubuś... możesz do róznych dań dodawac sobie łyżke oliwy z oliwek to podniesie kaloryczność posiłków :) Powodzenia tylko pamietaj że nie możesz sobie odpuścić :)

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 14:46:07

Wybierz się do dietetyka, on na pewno coś mądrego i zdrowego doradzi. Dziewczyny litości: takie ilości majonezu są też mega niezdrowe. Albo zrób badania na tarczycę, może masz nadczynność i dlatego nie możesz przytyć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-07 14:47 przez Evans18.

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 14:49:12

Jedz ziemniaki we wszystkich postaciach, np. placki ziemniaczane z różnymi dodatkami- pychota, do tego dużo bananów i piwska ;)

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 14:55:24

Ja bylam kiedysbardzo szczupla a kazdy mowil tylko jaki to ze mnie kosciotrup. Probowalam przytyc ale mi sie nie udawalo, im bardziej chcialam duzo jesc tym mniej na te jedzenie mialam ochote. Takie przymuszanie sie dawalo odwrotny efekt. Moje siostry zawsze byly o kobiecych ksztaltach a ja chuda i sie ze mnie smialy. W koncu odpuscilam, jadlam to na co mialam ochote ale zaczelam pracowac po 12-15 godz przez co jadlam obiady ok 22, 23. I wtedy sama przytylam :) teraz ciesze sie poniewaz mam fajna pupe, zamiast dwoch tyczek zgrabne nogi :) moze i jedzenie o tak poznej p8rze jest nuezbyt zdrowe ale dzieki temu przytylam i czuje sie kobieco , ciuchy juz na mnie nie wisza . Doszlam juz do pewnej wagi i juz stoje w miejscu wiec jest ok. Sprobuj moze i Tobie to pomoze.

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 15:02:44

nie umrzesz jak bedziesz jadła przez miesiac niezdrowe jedzenie. ja jadłam pizze prawie codziennie przez miesiac a i jeszcze kebaby . pozatym zawsze jem śniadanie i mega wypasiony obiad po prostu jem duzo. wazyłam wcześniej 45-47 kg i miałam za mało tkanki tłuszczowej. teraz waze 55 i czuje sie dobrze i lepiej wyglądam. też wczesniej narzekałam ze nie moge przytyc;p ale ciężko jest przytyć jak sie biega codzinnie na siłke i je bardzo mało do tego tylko zdrowo :P

co jeść zeby przytyć?

07 kwi 2013 - 15:04:25

ja mam odwrotny problem,czyli chyba nic nie jesc

następna dyskusja:

Sex i sex oralny a okres.