Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 01:54:22

nie mam pojecia co sie ze mna dzieje od jakiegos czasu. w 99% podczas seksu krwawie... nie jest to jakis bog wie jaki krwotok, ale troche tej krwi jest... nie wydaje mi sie, ze to normalne... i to tylko podczas seksu... czy moze macie jakies pomysly co to moze byc?
z gory dzieki za odp.
pozdrawiam.

zweryfikowana
Posty: 469
Ostrzeżenia: 1/5

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 02:16:07

lec do lekarza . Moooze to okres, jesli zmienialas jego termin przy pomocy tabletek. ale lec do lekarza.

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 02:17:51

wlasnie to nie okres... to sie dzieje caly czas... w zasadzie od ponad miesiaca... no jak narazie jestem na dlugich wakacjach, wiec nie mam jak:\ ale dzieki!

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 02:43:42

wydaje mi sie ze masz jakies zapalenie(np nadżerke),idz do lekarza mysle ze ci pomoze.Ja kiedys tez tak miałam tzn podobnie,przy wspólzyciu bolało mnie ,i czasami plamiłam.Lekarz napewno cos poradzi!!!!!!trzymam kciuki i zycze szybkiego powrotu do zdrowia:):):)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-20 20:29 przez kasialili1.

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 07:46:15

To moze byc faktycznie jakas nadrzerka... albo zbyt agresywnie uprawiacie sex;] tez tak moze byc:P

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 08:03:00

Jestem przekonana, że to nadrzerka! W takim wypadku, jak wrócisz z wakacjach idź natychmiast do lekarza. Jeśli to jest już krwawiąca nadrzerka tzn. że jest duża. Rok temu miałam identyczną sytuację, przy każdym stosunku krwawiłam lekko, okazało się, że to właśnie dość duża nadrzerka.

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 08:07:55

wizyta u ginekologa. I to jak najszybciej.

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 13:50:48

dzieki wielkie dziewczyny! chyba wroce wczesniej z tych wakacji! jeszcze raz dzieki i pozdrawiam! ps. nie spotkalam sie jeszcze z tak milym forum:)

zweryfikowana
Posty: 469
Ostrzeżenia: 1/5

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 16:14:49

Cytat
evep
wlasnie to nie okres... to sie dzieje caly czas... w zasadzie od ponad miesiaca... no jak narazie jestem na dlugich wakacjach, wiec nie mam jak:\ ale dzieki!

ok ok, ale jesli uzywasz tabletek i dzieki nim przesuwasz sobie okres , tzn bierzesz od razu drugie opakowanie bez przerwy , czasmai cos tam jednak w macicy sie z przyzwyczajenia luszczy i wyplywa , przy seksie przy potracaniu szyjki . Ja tak mialam. Ale to pewnie nadzerka, dokladnie , tylko przygotuj sie na komentarze typu :"ale to rzexnik ten pani chlopak, skandal " :-) - najlepiej przemilczec .

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 16:19:50

dziewczyny..... NADżERKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 19:18:30

Cytat
ewakoci
:"ale to rzexnik ten pani chlopak, skandal " :-) - najlepiej przemilczec .
lol...

w sumie to sie ciesze, ze prawdopodobnie to nadzerka... naprawde nie wiedzialam co o tym myslec...

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 19:20:39

mozesz miec nadzerke, wiem bo mialam taki problem i to jest jeden z objawow idz do gina bo to trzeba leczyc

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 19:21:20

Popieram poprzedniczki z pewnością nadżerka!
Szybciutko do ginekologa,bo jak krwawi to pewnie duża.

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 19:24:10

a jak to sie w taki razie leczy? dlugo to trwa?
dzieki za wszystkie odp!!!

krwawienie podczas seksu... pomocy.

19 lip 2009 - 19:34:59

Cytat
evep
a jak to sie w taki razie leczy? dlugo to trwa?
dzieki za wszystkie odp!!!
ja miałam 3 dni temu usuwaną nadżerkę. ale nie miałam takich objawów jak Ty. jeśli nadżerka jest duża trzeba usunąć ją wykonując zabieg, właśnie ja tak miałam. nie jest to przyjemne uczucie... zabieg trwa ok 10 min, lekarz zamraża to coś wkładając taką szklaną rutkę a potem zamraża czymś tam. boli tylko na początku i na końcu. jak okaże się że masz nie wielką nadżerkę to pewnie przypisze Ci jakieś tabletki hormonalne.

następna dyskusja:

I co teraz zrobić , jak do tego podejść ??? pomocy !!!