Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

produkty do domu online

32 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

plastry evra

29 wrz 2009 - 23:37:05

ja uzywalam 2 lata, na poczatku wszystko ok.(pomijajac 2 pierwsze m-ce).
niestety po 2 latach moje libido spadlo do zera...
do tego bylam otumaniona i bez wigoru.
odstawilam i po kilku m-cach wszystko wrocilo do normy;)

z odklejaniem sie nie mialam zadnych problemow, z waga tez, no i jaka wygoda-raz na tydzien;)
gdby nie brak checi na seks to bym nie zezygnowala z nich;)

plastry evra

29 wrz 2009 - 23:39:55

Dziewczyny a urosły wam piersi po nich:)??

plastry evra

29 wrz 2009 - 23:48:55

Dla mnie tragedia z odklejaniem, próbowałam przyklejać w kilku miejscach ale zawsze jakoś zahaczałam ubraniem i się odklejały, na ramieniu było chyba najlepiej ale ta ciemna obwódka, której nie mogłam domyć! - było lato więc wkurzało mnie to bo było widać.
Miałam "przyjemność" stosować dwa opakowania, libido = 0 (ale tak mam przy prawie wszystkich anty), waga wzrosła o 2 kg (nie wiem co byłoby dalej), wciąż wydęty brzuch - to mnie najbardziej wkurzało. Odstawiłam, nie polecam, u mnie się nie sprawdziły ale znam dziewczyny, które są zachwycone.
Teraz używam YAZ i jest o niebo lepiej!

Cytat
madziulka1534
Dziewczyny a urosły wam piersi po nich:)??
piersi mi nie urosły, ale po żadnych anty nie miałam takiego efektu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-29 23:49 przez nikita26.

plastry evra

29 wrz 2009 - 23:49:40

ja juz 8 miesiac ich uzywam,najpierw tez mialam na posladku i strasznie sie odklejały ale teraz mam na łopatce i jest ok:)
pozatym na poczatku czesto mialam zawroty glowy i podraznienia w miejscu przyklejenia plastra ale traz juz jest dobrze ,piersi mi urosły....i jak narazie jestem z nich zadowolona:)

plastry evra

29 wrz 2009 - 23:51:43

Cytat
grinch87
ja juz 8 miesiac ich uzywam,najpierw tez mialam na posladku i strasznie sie odklejały ale teraz mam na łopatce i jest ok:)
pozatym na poczatku czesto mialam zawroty glowy i podraznienia w miejscu przyklejenia plastra ale traz juz jest dobrze ,piersi mi urosły....i jak narazie jestem z nich zadowolona:)

zapomniałam dodać że miałam jeszcze okropne bóle głowy i podrażnienia w miejscu przyklejania plastra, strasznie swędziała pod nim skóra a tu nie ma jak się tam podrapać.

plastry evra

29 wrz 2009 - 23:59:34

Ja używam od pół roku.

Piersi urosły o 2 rozmiary
pozatym wygląd bez zmian.

Fakt czasami nie mam wogóle ochoty na seks.

A jeżeli chodzi o odklejanie to raz sie zdarzyło ale przy 2godz. kąpieli w wannie :)

Na wakacjach wogóle się nie odklejały.

Ja osobiście jestem zadowolona.

:)

plastry evra

30 wrz 2009 - 00:02:33

Mi też troszkę urosły...i to ten plus ;))

plastry evra

30 wrz 2009 - 15:15:36

No ja właśnie gdy przebywałam dużo w basenie to odklejały się na pośladku (na wakacjach) potem spróbowałam na łopatce, to zahaczało mi o stanik ciągle i lekko odklejało. Potem spróbowałam na podbrzuszu to tragedia! No i zrobiłam na ramieniu i staram się to kryć i jest idealnie :) mi piersi urosły może o jeden rozmiar i widzę duża różnicę. Co do jedzenia - jestem chuda i zawsze dużo jadłam więc to nie zmieniło mojego odżywiania i wagi. Co do seksu - nie ma z tym problemów :) polecam dziewczyny przyklejać na ramieniu a jestem bardzo zadowolona, bo wcześniej brałam tabletki i bardzo źle je znosiłam, także chyba nigdy nie wiadomo, kto jak będzie coś znosił. Koleżanki źle znoszą plastry a dobrze tabletki a ja odwrotnie :) stosowałam Mercilon i miałam wieczorem ogromne mdłości, nie miałam w ogóle siły, chodziłam senna, wkurzona, czułam, że mam brzuch nabrzmiały. Na to nie ma reguły :)

plastry evra

30 wrz 2009 - 20:28:01

Ja teraz cały czas nosze na ramieniu... Najbezpieczniej :)
Nie odkleja się w ogóle. :)

plastry evra

04 paź 2009 - 16:47:20

nosiłam przez 5 lat :) i tylko dwa razy mi się odkleiły ale nic się nie stało a co do libido to było w normie ale miałam przynajmniej spokój z PMS nie byłam już taką cholerą :)

piersi? i tak mam duże więc nie widziałam różnicy, nosiłam na podbrzuszu pod figami i czasem na ramieniu .

Pamiętam jak kiedyś ktoś powiedział gdy zobaczył ,że mam na ramieniu plaster - odchudzasz się??? ale i tak nie uwierzyła ,że to anty kiedy jej powiedziałam co to jest :)

plastry evra

07 paź 2009 - 11:38:03

Ja plasterki wspominam bardzo zle..Nie chcialy sie nigdzie trzyma,c ani tam gdzie kazala ulotka, ani nigdzie. Raz zalozylam na ramie, ale tak sie wstydzilam, ze zdjelam ostatecznie. Poza tym zrobila mi sie pod nimi taka drobna wysypka. Ogolnie uzywam pol roku,ale nie wspominam najlepiej.

plastry evra

07 paź 2009 - 11:41:34

A ja plastry Evra stosuje od dwóch lat i jestem z nich baaardzo zadowolona;) W szczególnosci polecam tym koleżankom, które maja problemy ze zdrowiem, tj. wrzody na żołądku , zapalenie dwunastnicy itp. Pozdrawiam;]

plastry evra

07 paź 2009 - 11:42:57

nosze Evre od ponad 3 lat, wszystko ok nie czuje ze je mam.
Co do naklejania, naklejam w lecie na udzie u góry(kolo pachwiny), nie widac pod szortami i sie nie odleja. A na plazy mam na ramieniu. Nigdy w zyciu w lecie nie nakleje na posladek czy podbrzusze- bo sie odkleja i przemieszcza.

plastry evra

07 paź 2009 - 11:43:31

odklejają sie i ogolnie sie tyje po nich

plastry evra

07 paź 2009 - 11:47:54

Stosowałam EVRĘ przez ok. rok i byłam bardzo zadowolona :). Żadnych zmian wagi, bólów głowy/piersi/brzucha, libido ok ;) (piersi niestety nie urosły :P). Zdarzyło się, że plaster odkleił się raz czy dwa razy - ale tak to jest jak się codziennie moczy w wannie :). Nosiłam go zawsze na ramieniu i trzymał się bardzo dobrze. Okres jak w zegarku :). POLECAM!

następna dyskusja:

Nadmierne odchudzanie a ..