Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

Pogrzeb

45 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

skoro już wytrzymałaś 6 miesięcy to dasz radę jeszcze 3, po co wydawać te 10zł na test czy tracić 15 minut na gina, kryzys jest w końcu

niezweryfikowana
Posty: 1.046
Ostrzeżenia: 1/5

Pamietam cie z twojego watku, dodalas zdjecie i faktycznie wygladalo jakbys byla w ciazy, przegladnelam historie i bylo to z dwa miechy temu wiec od tamtego momentu tez jeszcze nie bylas u lekarza?! Przestan grac albo zmadrzej...

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Ty juz sie powinnas ustawic w kolejce po becikowe :) Gratuluje pieknego nie3dbalstwa o siebie!

Cytat
Aleks6292
poczekaj jeszcze 3 -miesiace ,wtedy zobaczysz czy to jest ciąża

dobre heh

Cytat
Mee1990
Cytat
kamiqa
44 kg, mało jem ?
nic dziwnego ze nie masz okresu.
albo to marna prowokacja, albo jestes powanie chora.. ale to nie ciża

Też ważę 44kg i mam 22lata. A okres mam normalnie także autorka faktycznie może być w ciąży :P

no lekarzem nie jestem ani wróżką więc nie wiem ile ma wzrostu i jak wygląda ale widząc ze jest niezweryfikowana ma 25 postów to sądze ze to raczej ktoś znudzony jesiennym popołudniem niż naprawdę kobieta z jakimkolwiek problemem ;)

To nie musi być ciąza równie dorze możesz mieć torbiela na jajniku i przez to nie masz okresu. Musisz iść do ginekologa to poważna sprawa.

Cytat
megamaga
Ty juz sie powinnas ustawic w kolejce po becikowe :) Gratuluje pieknego nie3dbalstwa o siebie!

nie dostanie becikowego bo u lekarza ne była :d tysiak więcej dla państwa :)

Cytat
Aleks6292
poczekaj jeszcze 3 -miesiace ,wtedy zobaczysz czy to jest ciąża

Cytat
laska222
dziewczyny nie moglam isc do lekarza bo bylam za granica..wybieram sie we wtorek ale boje sie;/ to nie prowokacja
to za granicą nie ma lekarzy i testów ciążowych?

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
megamaga
Ty juz sie powinnas ustawic w kolejce po becikowe :) Gratuluje pieknego nie3dbalstwa o siebie!

nie dostanie becikowego bo u lekarza ne była :d tysiak więcej dla państwa :)

Faktycznie masz racje, :)

choc dostanie tysiąc jesli nie przejda jej dochody.. bo teraz sie nie dostaje tysiaca ino dwa tysiące :)

prowokacja, nawet nie ma co komentowac czegos takiego. Chyba nie znam dziewczyny ktora nie majac tak dlugo okresu czekalaby nadal albo zamiast isc do lekarza pyta na forum..

też przejrzałam Twoją historię. Pierdzielisz głupoty! Najpierw założyłaś wątek, że masz brzuch jak piłka i jesz fastfoody. W drugim wątku napisałaś, że już 5 miesiąc nie masz miesiączki i fastfoodów w ogóle nie jesz, a w ciąży na pewno nie jesteś. Tu znów doszukujesz się ciąży. Przestań pierdzielić i zmądrzej w końcu!!!!!!!!!!!

Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
megamaga
Ty juz sie powinnas ustawic w kolejce po becikowe :) Gratuluje pieknego nie3dbalstwa o siebie!

nie dostanie becikowego bo u lekarza ne była :d tysiak więcej dla państwa :)
hahah, ale jesteś spostrzegawcza :D
możemy się chyba już spodziewać kolejnego wątku pt 'państwo mnie oszukało' :D

To pewnie mózg Ci przewędrował w dół, stąd taki wątek i stąd zaokrąglony brzuch.

Pewnie za dużo jesz ;) dlatego Ci brzuch roŚnie :) nie masz się czym martwić dziołcha..to dopiero 6 miesięcy Ci się ten okres spóźnia... :)) poczekaj jeszcze 3 miesiace :)wszystkiego się wtedy dowiesz..lekarz jest w tym momencie zbędny :)) sama sobie poradzisz :)
hahahahahahahahahhaha!

następna dyskusja:

GMO w Polsce