Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

52 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Cytat
misiek18203
Pamietam cie z twojego watku, dodalas zdjecie i faktycznie wygladalo jakbys byla w ciazy, przegladnelam historie i bylo to z dwa miechy temu wiec od tamtego momentu tez jeszcze nie bylas u lekarza?! Przestan grac albo zmadrzej...
Nooo... ona jest w ciąży mówię wam! Z początku wmawiała sobie tylko, że to od fastfoodów. Teraz się wydało :D

Cytat
megamaga
Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
megamaga
Ty juz sie powinnas ustawic w kolejce po becikowe :) Gratuluje pieknego nie3dbalstwa o siebie!

nie dostanie becikowego bo u lekarza ne była :d tysiak więcej dla państwa :)

Faktycznie masz racje, :)

choc dostanie tysiąc jesli nie przejda jej dochody.. bo teraz sie nie dostaje tysiaca ino dwa tysiące :)

o widzisz nawet nie wiedziałam :) i moim zdaniem nic nie dostanie bo jej sie nie będzie chciało iśc do załatwić... serio myślicie ,że do lekarza przez 6 miesięcy nie poszła a do urzędu tyłek ruszy .. no way :D

Dziewczyno, do lekarza jak najszybciej

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
megamaga
Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
megamaga
Ty juz sie powinnas ustawic w kolejce po becikowe :) Gratuluje pieknego nie3dbalstwa o siebie!

nie dostanie becikowego bo u lekarza ne była :d tysiak więcej dla państwa :)

Faktycznie masz racje, :)

choc dostanie tysiąc jesli nie przejda jej dochody.. bo teraz sie nie dostaje tysiaca ino dwa tysiące :)

o widzisz nawet nie wiedziałam :) i moim zdaniem nic nie dostanie bo jej sie nie będzie chciało iśc do załatwić... serio myślicie ,że do lekarza przez 6 miesięcy nie poszła a do urzędu tyłek ruszy .. no way :D

Jej sie rodzic nie bedzie chciało, wręcz nawet nic jej sie nie bedzie chciało.. rosnie nam na oczach w forum kolejne pokolenie Katarzyny W...

Hhahaha 6 miesięcy, to gratuluje za niedługo rodzisz! :)

A tak serio idź do ginekologa, bo to może być jakaś choroba.

w 6 miesiącu ciąży brzuch jest raczej charakterystyczny i widoczny, każdy wie, że ciąża wygląda inaczej niż jakiekolwiek inne objawy różnych chorób..
jednak dziwi mnie fakt, że nie poszłaś nawet po głupi test ciążowy..

Pokaż zdjęcie brzucha to ocenimy, może być to sprzed 2 miesięcy

Czytam i nie wierze... Nawet nie wiem czy jest w co wierzyc 6 miesiecy bez okresu i siedziec na dupie ? Really?

zaraz postawimy diagnozę! hah :)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
marta4421
Pokaż zdjęcie brzucha to ocenimy, może być to sprzed 2 miesięcy

poszukaj w poprzednich wątkach autorki, tytuł jakoś "czy jestem gruba".
I trzeba przyznać tam jej brzuch wygląda jak ciężarnej. No cóż tylko pogratulować wątpliwej inteligencji, bo nawet za granicom sprzedają testy ciążowe i lekarze też przyjmują.

a nie masturbowałaś się ogórkiem ? słyszałam że od tego można zajść w ciążę i nawet o tym nie wiedzieć....

ale nikt jeszcze nie zapytal - a czy uprawialas sex? bo moze nie.....
i zauwazylam ze byl tez watek pt. brak mioesiaczki 5 miesiac.... prowokacja



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-07 15:19 przez -monic-.

zweryfikowana
Posty: 834
Ostrzeżenia: 4/5

przeciez widac,ze to prowokacja sam tytul temtu oraz opis problemow ;) sa po prostu irracjaonalne i smiesznie opisane. Dziewczyny blagam nie dajcie sie nabrac. Ale tak czy innaczej, to ludziom sie nudzi na prawde...;p

omg juz wtedy wygladalas jak w ciazy, tak nie wyglada brzuch, osoby otyłej...lub takiej co sie przytylo

gorszej głupoty jeszcze tu nie było.... żal!

następna dyskusja:

GMO w Polsce