Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:09:48

hej dziewczyny znacie może jakieś skuteczne sposoby na odpędzanie komarów i na leczenie ugryzień??

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:14:34

heh, ja nie znam, ale wiem co zrobić żeby komar wybuch :DDDD Gdy będzie już wyssysał krew, to złap palcami to miejsce, tak, aby komar był na środku i ściśnij skóre..:) hihihihi :) Tyle tej krwi wtedy dostanie, że wybuchnie :D

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:17:14

Cytat
Pauliciaa
heh, ja nie znam, ale wiem co zrobić żeby komar wybuch :DDDD Gdy będzie już wyssysał krew, to złap palcami to miejsce, tak, aby komar był na środku i ściśnij skóre..:) hihihihi :) Tyle tej krwi wtedy dostanie, że wybuchnie :D
hahahahahaha leżę :D:D:D:D:D:D

zweryfikowana
Posty: 469
Ostrzeżenia: 1/5

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:18:07

sa takie zarowki do kupienia, zolte, ktore ponoc odpedzaja, trzymaja w dystansie, komary . Na ugryzienia stosuje zawsze cos z alkoholem, tonik z alkoholem ( ale nie gin z tonikiem) , perfum , ponoc to nie do konca ok, ale u mnie dziala.

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:19:37

Cytat
Pauliciaa
heh, ja nie znam, ale wiem co zrobić żeby komar wybuch :DDDD Gdy będzie już wyssysał krew, to złap palcami to miejsce, tak, aby komar był na środku i ściśnij skóre..:) hihihihi :) Tyle tej krwi wtedy dostanie, że wybuchnie :D


buahahahahah xD;p

a co do tego jak sie chronic to kup sobie OFF tylko OFF a nie jakies tansze podrobki bo one nic nie daja;/

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:19:43

hehehe ale i tak ślad zostanie i będzie swędziało :(

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:21:00

A tam off jest do dupy działa przynajmniej na mnie tylko do kiedy nie wyschnie, a o tych żarówkach to nie słyszałam

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:29:10

mam całe pogryzione nogi :( , ale odkad pamietam zawsze mam na komary tzw- KOTKA. Niewiem skąd to mamy w domu, ale ważne, że pomaga !!!!! Bardzo dawno temu babcia mi to pokazała, nie wierzyłam, że pomoże... ciąle się drapalam i leciała krew.. ALE TO NAPRAWDE POMAGA ! Smarujesz, ani nie swędzi, szybko znika. GENIALNE ! Jutro moi rodzice wracają spytam gdzie to mozna kupic i jak się naprawde nazywa :)

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:32:29

oo dzięki bardzo jak byś mogła to napisz mi nazwę tego na priv bo jutro pewnie nie znajdę tego wątku ;p

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:37:10

Cytat
ewakoci
...Na ugryzienia stosuje zawsze cos z alkoholem, tonik z alkoholem ( ale nie gin z tonikiem) , perfum , ponoc to nie do konca ok, ale u mnie dziala.

perfum też bym nie wypiła :P

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:41:34

Cytat
bartla3
A tam off jest do dupy działa przynajmniej na mnie tylko do kiedy nie wyschnie, a o tych żarówkach to nie słyszałam

Ja smaruję siebie i synka kremem OFF dla dzieci i jest bardzo dobry. Gdybym go nie zastosowała, komary by nas zjadły :P

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:44:27

Cytat
Pauliciaa
heh, ja nie znam, ale wiem co zrobić żeby komar wybuch :DDDD Gdy będzie już wyssysał krew, to złap palcami to miejsce, tak, aby komar był na środku i ściśnij skóre..:) hihihihi :) Tyle tej krwi wtedy dostanie, że wybuchnie :D

ha ha ha jesteś genialna :)

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:46:22

przyklejasz sobie kartkę na plecach : nie smakuję dobrze, wtedy się odczepią, a jak nie to szczera rozmowa pomoże ;DD

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:51:48

Cytat
maacia
przyklejasz sobie kartkę na plecach : nie smakuję dobrze, wtedy się odczepią, a jak nie to szczera rozmowa pomoże ;DD
twoje pomysły -.- .

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!

03 lip 2009 - 16:54:44

ja mam bransoletki przeciw komarom

następna dyskusja:

Poród