Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 20:50:37

Uaktualnienie (od str 5):
Hej, dziewczyny! Minęło sporo miesięcy od kiedy założyłam ten watek.
Niestety - problem nie zniknął, choć sprawa nieco posunęła się do przodu.


Otóż... Ostatnio był "przełom" bo udało się nam włożyć penisa prawie w całości. Poszła mi krew, trochę spanikowaliśmy i przestaliśmy. W duchu liczyłam na to, że może przerwała się ta nieszczęsna błona i teraz będzie łatwiej, ale gdzie tam! Nadal trzeba się nieźle nagimnastykować żeby penis wszedł w miarę bezboleśnie. A jak go napręży, to już w ogóle musi go zaraz wyjmować - bo boli. :( W dodatku jak próbuje się poruszać góra-dół (wiadomo o co chodzi), to czujemy jak coś "w środku" mnie przeskakuje - to normalne? Do tego dochodzi jeszcze to, że czuję taki ucisk na jednej ze ścianek pochwy, że mam uczucie jakby chciało mi się siusiu i na niczym innym nie mogę się skupić.
Poradzicie mi coś w tym temacie? ;(


Mój pierwszy post, napisany kilka miesięcy temu...
Próbę rozpoczęcia współżycia podjęłam już ok rok temu, jednak do tej pory się 'nie udało'.
Odczuwam straszny ból już na samym początku przy wkładaniu członka (ogólnie moja ginekolog mówi że jestem bardzo wrażliwa, odczuwam ból nawet przy podmywaniu się -.- no i widocznie mam grubą błonę dziewiczą; nie mogę np. nosić tamponów O.o), jak jest dalej - właściwie nie wiem, bo ból już na wstępie jest taki rozrywający, że po prostu mam ochotę partnera z siebie zrzucić jak najprędzej.
On tak się zaczął stresować tym, że mnie boli, że po prostu czasem męskość odmawia mu posłuszeństwa jak mamy spróbować po raz kolejny.
Wiem, że w końcu się uda (musi, prawda? ;p) i trzeba się przemęczyć, ale może znacie jakieś sposoby, jak się najlepiej ułożyć (czytałam coś kiedyś o poduszce?), czy dodatkowe nawilżenie pomoże?
Mam dosyć tego próbowania i próbowania, ale podobno taktyka 'raz a dobrze' nie jest najlepsza...

Za wszelkie rady będę wdzięczna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-27 10:48 przez minnia.

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 20:52:01

kur.... ktos wymysla glupoty zeby tylkosie posmiac dajcie spokój.................

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 20:53:38

wiesz co ? u mnie takie problemy na poczatku byly kwestia psychiki ... na poczatku nie wychodzilo, lecz teraz .... zaraz rodze dzieciatko :)

kup sobie moze zel intymny Intimel ... jak dla mnie jest dobry i lagodzi :) powodzenia:)

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 20:54:06

ej soory ale niewiem czy to sa glupoty dziewczyna ma problem i tyle.

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 20:54:29

oja oja kupcie żel nawilżający nie powiedziała pani ginekolog?

zweryfikowana
Posty: 587
Ostrzeżenia: 1/5

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 20:54:57

a ile masz lat?? psychicznie jestes gotowa ale fizycznie widocznie nie.jesli jestes pewna a cialo ci odmawia.musisz sie wstrzymac.wrazliwosc tu nic nie ma do checi do seksu.przyjdzie pora i czas i wtedy bedzie ok.

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 20:55:30

forum jest po to by zadawac pytania, nie zaleznie jakie!!

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 20:55:40

hmmm... moze trzeba zmienic ginekologa???? moze problem lezy glebiej;/

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 20:57:45

włóż poduszkę pod pośladki, żeby było partnerowi tak jakby "z górki" ;)
i kupcie żel intymny ;)
a Twoja lekarka nic Ci nie doradziła? tylko powiedziała w czym problem?

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 20:58:11

zgadzam się z JEANNY, to może być kwestia psychiki, ale niekoniecznie. Porozmawiaj z pania ginekolog albo z seksuologiem, ostatnio nawet coś w telewizji mówili o podobnym problemie....Bardzo Ci współczuję, ale to się da "naprawić" :D powodzenia:)

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 21:00:52

Minnia nie słuchaj głupot, że ciało nie jest gotowe - niektóre kobiety mają tzw. POCHWICĘ, czyli mimowolny skurcz mięśni w okół pochwy....

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 21:01:02

no niestety, musisz to przecierpieć

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 21:01:05

Mam 20 lat.

Ginekolog, która leczyła mnie na grzybicę (jest to mój któryś gin z kolei, i tak powiedziała mi więcej niż inni ;/), powiedziała, że jestem ogólnie okazem zdrowia teraz, tylko że jestem bardzo wrażliwa ogólnie i że pierwszy raz i kilka następnych będą boleć i że trzeba to przetrwać.

Ale w sumie ja nadal nie wiem, czy "iść na całość" czy próbować poooowoli, po kawałeczku. Co jakieś porady na różnych serwisach, to piszą inaczej. :/ Może ktoś miał podobny problem i coś znacząco pomogło? :)

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 21:04:12

Cytat
minnia
Mam 20 lat.

Ginekolog, która leczyła mnie na grzybicę (jest to mój któryś gin z kolei, i tak powiedziała mi więcej niż inni ;/), powiedziała, że jestem ogólnie okazem zdrowia teraz, tylko że jestem bardzo wrażliwa ogólnie i że pierwszy raz i kilka następnych będą boleć i że trzeba to przetrwać.

Ale w sumie ja nadal nie wiem, czy "iść na całość" czy próbować poooowoli, po kawałeczku. Co jakieś porady na różnych serwisach, to piszą inaczej. :/ Może ktoś miał podobny problem i coś znacząco pomogło? :)

a mówiłaś, że chlopak nie może w Ciebie wejść? bo problemy przy pierwszych kilku razach mogą występować, ale jeśli Wy próbujecie a partner nadal nie może w Ciebie wejść to problem jest poważniejszy....

bolesny pierwszy raz...

02 lip 2009 - 21:05:40

kup sobie ten żel intymny, INTIMEL. jest naprawdę dobry. może coś Ci pomoże. i nie będzie Cie aż tak bolało.

I życzę Ci powodzenia. żeby się udało:*

następna dyskusja:

SPRAWDZONE SPODOBY NA KOMARYY!!!