Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 18:31:28

dziewczyny biorę tabletki antykoncepcyjne wczoraj pojawiło sie u mnie krwawienie mimo iz brałam regularnie tabletki. nie wiem moze od fajek, stresu nie znam powodu. do ginekologa ide dopiero w przyszłym tyg dzisiaj w aptece kupiłam Hemorigen czy moge je stosowac z tabletkami anty? moze znacie jakis sposob aby powstrzymac krwawienie do jutra?

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 18:33:40

dodam ze cilestu biorę juz trzecie opakowanie

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 18:35:22

Mialam to samo po cilesice;/ na dodatek serce mnie bolao masakrycznie;/

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 18:36:42

Cytat
kinior20
Mialam to samo po cilesice;/ na dodatek serce mnie bolao masakrycznie;/

i co zrobiłaś aby krwawienie ustąpiło?

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 18:38:53

Ja jak zaczęłam brać tabletki to miałam z miesiąc krwawienie...i dalej różnie mi się pojawia.Pytałam się ginekologa jak z okresem a babka powiedziała że jeszcze może być nieregularnie ;]

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 18:42:58

tez kiedyś dostałam okresu jeszcze kiedy nie skończyłam opakowania... lekarz powiedział ze tak się czasami zdarza.. po prostu

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 18:48:22

myślę że nie powinnaś panikować, to się naprawdę bardzo często zdarza.wizyta u lekarza jest oczywiście niezbędna a do tego czasu lepiej nie kombinuj za bardzo na własną rękę i nie stresuj się.

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 18:52:17

ludzie cio Wy mowicie przeciez jak bierzesz tabletki to krwawienie to normalna sprawa inaczej masz układ kwionośny roznióśł by Was na kawałki. nic nie rób bierz dalej tabletki spokojnie jesli nie pojawily sie u Ciebie inne zmianny niż to wiec dobrze jest...

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 10:29:19

dziewczyny podczas brania tabletek antykoncepcyjnych cilest pojawilo sie u mnie krwawienie! kiedys mi ginekolog powiedział ze jesli pojawi sie krwawienie należy brać tabletki 2 razy dziennie i czekac do przerwy a potem normalnie po jednej tabletce! co o tym myslicie?

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 10:31:53

Proponuję iść do tego ginekologa, a poźniej do innego, żeby się upewnić ;)

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 10:32:50

idz do lekarza

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 10:33:32

Ja brałam inne ale zadnego krwawienie nie bylo ;p super sie czulam . Skoro lekarz Ci tak zalecił mysle ze powinnas tak zrobic - przecierz nie chce Twojej krzywdy, byc moze organizm przezwyczaja sie dopiero do dawki hormonalnej zawartej w tabletkach anty i dlatego jest taka reakcja ;] pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 10:34:05

w tym problem ze jestem umówiona z ginekologiem na przyszła srode a teraz nie ma mnie w domu- delegacja

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 10:36:07

w takim razie uważam, że nie powinnaś sama zmieniać dawki ani przerywać brania pigułek. Stosowanie ich tak, jak do tej pory chyba byłoby najlepszym rozwiązaniem.

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

krwawienie! tabletki antykoncepcyjne

02 lip 2009 - 10:36:53

ale czy ginekolog mógłby się pomylić ??

następna dyskusja:

bolesny pierwszy raz...