Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:07:00

Dziewczyny, proszę o odpowiedź. Wczoraj po skończonym stosunku, zsunęła się partnerowi prezerwatywa i jakaś jej część (ta z zawartością) około 3-4cm została we mnie. Usunęłam ją od razu oczywiście.
Miała któraś z Was taką sytuację? Nigdy nie mieliśmy takich akcji. Dodam, że był to 10 dzień cyklu, czyli pierwszy płodny

Dziś od rana odczuwam ból jajnika, pewnie stres daje się we znaki.


Nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-23 22:14 przez katrix.

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:15:15

niestety nie . odczekaj z tydzien - dwa i zrob test ;)

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:15:38

Ale co mamy poradzić? Bo nierozumiem.
Mi,nam pękła. Na szczęście rodzicami nie zostaliśmy. Nie wiem co mam Ci napisać, czego w ogóle od nasz oczekujesz...
Jak sie boisz że jesteś w ciąży to test albo ginekolog, my Ci nic nie doradzimy o_O

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:16:32

Wybierz sie do ginekologa po tabletke PO, ktora zapobiegnie zaplodnieniu. Wolisz meczyc sie z tą mysla?

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:17:08

Myślę, że ciąża raczej odpada,bo w końcu mieliśmy prezerwatywę, ale poczytam chętnie wasze opinie.

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:17:56

To sie sie zsuneła, oznacza ze była za duza rozmiarowo ;P Ale to przecież NIE oznacza ciązy.. jak wyjełaś, i nie była pęknięta, to przecież bez paniki ;P

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:18:27

ile masz lat? w takim wypadku leci sie do lekarza po recepte na tabletki po. a bół jajników to napewno ciąża -.-

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:18:47

Jak się boisz to idź do ginekologa po 48h po. Ale moim zdaniem to jeśli tylko się zsunęła to nie powinnaś zajść w ciążę:)

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:19:29

Smiać mi się chce. CIąża odpada to o co Ci chodzi? Piszesz sama ze to był dzień płodny a teraz że ciążą nie.Toczymo się stresujesz? Skoro to Twój chłopak to chyba o hiv się nie martwisz? Ręce opadają. Chyba nie jesteś gotowa na współżycie skoro zadajesz tak idiotyczne pytania.
Dziewczyny, ona nie boi się ciąży, ciąża raczej odpada.

Sama chyba nie wie o co jej chodzi i po co załozyła wątek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-23 22:20 przez jgfgh.

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:19:37

Cytat
Julion
ile masz lat? w takim wypadku leci sie do lekarza po recepte na tabletki po. a bół jajników to napewno ciąża -.-

czytaj uważnie
Cytat
Kaja0
To sie sie zsuneła, oznacza ze była za duza rozmiarowo ;P Ale to przecież NIE oznacza ciązy.. jak wyjełaś, i nie była pęknięta, to przecież bez paniki ;P

Nie była za duża. Po prostu gdy było już ,,po'' ona wyszła razem ze mną.

Źle niektóre z was mnie zrozumiały. Nie jestem nastką, która rozpacza bo się boi ciąży. Po prostu pierwszy raz zawiodłam się na gumkach. Mogło stać się tak, że cała znalazła by się w środku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-23 22:23 przez katrix.

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:20:42

główne pytanie czy się "coś" wylało tam gdzie nie trzeba :P

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:23:06

miałam;p spoko, jak sperma nie dostała się do Ciebie to nic nie będzie.

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:25:49

Cytat
beatrx
miałam;p spoko, jak sperma nie dostała się do Ciebie to nic nie będzie.

O to się nie boję, bo ona znajdowała się we mnie, a jej część na zewnątrz, więc nie mogło się nic wylać.
Stosujesz nadal prezerwatywę? ja się zawiodłam. Po 7 latach takie zaskoczenie

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:26:16

Ja miałam. Poszłam po tabletke "po". Jutro idę na kontrolę do ginekologa, który przepisując mi tabletkę życzył mi powodzenia bo tez byłam w trakcie dni płodnych :)

przygoda z gumką

23 kwi 2012 - 22:26:46

Cytat
kFiatuszek1
główne pytanie czy się "coś" wylało tam gdzie nie trzeba :P

No nie. Pisałam, że tylko część jej była we mnie
Cytat
bombell
Ja miałam. Poszłam po tabletke "po". Jutro idę na kontrolę do ginekologa, który przepisując mi tabletkę życzył mi powodzenia bo tez byłam w trakcie dni płodnych :)
czyli w Twoim przypadku doszło do rozlania?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-23 22:29 przez katrix.

następna dyskusja:

czosnek a pigułki anty