Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mam 153 cm wzrostu i ważę 44 kg to nie duzo wiem.. jem male ilosci a czesto .. ale i tak mamy taki hmm zaokrąglony brzuszek.. a chce miec płaski ... moze doradzicie co zrobic w tej kwestii co jesc jakie cwiczenia.. bo juz sama nie wiem co robic.. lubie nosic obcisle bluzeczki ale czasem mi wstyd jak tak mi brzuch wystaje.. jesli zle umiesciłam proszę o przeniesienie...

nie oceniajcie nog czy stanika tylo figurę o to mi chodzi!

dodalam dwa zdjecia jedno w bieliznie drugie robione z boku





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-26 20:49 przez aleksandra567942.

świetna figura nawet nie wiesz ile kobiet chcialyby taka miec;]

brrr zdjęcie jak z kostnicy

Na tym zdjęciu to masz strasznie zniekształcone proporcje, także nie wiem co mam Ci powiedzieć.

co to w ogóle za moda wrzucać zdjęcia w bieliźnie do neta?

nie bardzo go widać tak z góry.. lepsze byłoby z boku.

Masz bardzo szeroko rozstawione nogi.

Cytat
RazDwa
brrr zdjęcie jak z kostnicy

Masz źle dobrany stanik na tym zdjęciu, jest za luźny, wygląda jakby zaraz miał Ci zjechać. A co do figury to niewiele widać... Zrób zdjęcie na samowyzwalaczu albo w lustrze.

Następna, która chce się dowartościować. Dziewczyno i tak wyglądasz jak mały chłopiec, co chcesz jeszcze zmieniać?

Jesteś barodzo niska, po tych zdjęciach widać, że nie masz bioder, masz za bardzo szerokie i masywne ramiona. Dobór odpowiedniego stroju pozwoli Ci to zakryć.

Nie mam pytań. Jakie porównanie ;|

Szukam wystającego brzucha, ale nie mogę znaleźć...Chyba czas spać;p

ale denerwują mnie takie wątki. jesteś chuda, chcesz jeszcze bardziej wyglądać jak kościotrup?

Jak już tak bardzo chcesz wyrzeźbić brzuch to proponuję areobiczną 6 Weidera. Wpisz w google znajdziesz więcej info.

Twoja figura na drugim zdjęciu kojarzy mi się z kaczką.

następna dyskusja:

Pikantne rozmowy nocą:)