Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Różnie. Od 30 min do nawet 60.

moze za mala przerwa jest miedzy pierwszysm a drugim razem??

a mowisz partnerowi szczerze i wszystko co Cie kreci ? czy zdajesz sie na jego łaske i na to ze sie domysli ?
Moze po prostu taki Twoj organizm i z natury jestes sucha

Mnie też bardzo boli, szczególnie gdy jestem na górze. I to jest taki okropny ból ... niestety bywa tak,że mój chłopak tego nie rozumie...

Jeśli chodzi o częstotliwość to kochamy się raz w tygodniu ze względu na brak czasu. Zdarzy się częściej ale rzadko.

Rozmawiamy o naszych potrzebach i nie ma sytuacji że on zrobi coś co mi się nie spodoba i odwrotnie. I do "suchych" nie należę, bo czasem idzie się "utopić" :P

zweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Delgado
Lubrykant to nawilżacz. Wydzielina, która się w Ciebie wydobywa podczas podniecenia to też lubrykant. Możesz go kupić w rosmmanie. Ja polecam truskawkowy unimil.
nie wiem, mój unimil też truskawkowy.. może ma datę przebitą.. ale ja sama sobie go nie polecam bo się klei..

Cytat
paniRp
ja jestem zdania, że dupa jest do srania, a nie do ruchania

Pionteczka! :)

Kukurydzianaa a korzystałaś go po to,żeby nie czuć bólu?

Rany boskie, laski zmieńcie partnera.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Cytat
niunia1092
Tyłozgięcie czyjki macicy to nie jest zadna patologia,ja mam to moja mam i moja babcia tez.Nie prawda takze jest to ze takie kobiety seks boli. Moja ginekolozka powiedziala ze duzo jest takich kobiet i dzieki tyłozgięciu ponoć jest lepiej w łóżku dla kobiety jak i mężczyzny;p

dokładnie - też to mam, tzn. miałam przed ciążą. Z żadną ciążą nie miałam problemów, a porody był idealne. Jedyny minus to taki, że przed ciążami miałam masakryczne miesiączki, to było kilka dni wyciętych z życiorysu w miesiącu

następna dyskusja:

SCHUDNĄĆ DO WAKACJI