Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

pierwszy raz zawsze nie jest cudowny i taki wymarzony ;)
tak jak dziewczyny piszą lampka wina następnym razem do tego długo pieszczoty jakiś żel i na powoli na spokojnie , macie czas na jakieś szybkie akcje ;)

gachi chodzi Ci,o sex analany czy zwykły ?

najlepiej uprawiac seks godzinami, chodzi tu o gre wstepna, kobieta potrzebuje o wiele wiecej czasu na rozgrzanie niz facet a takie odkrywanie siebie poprzez pieszczoty i na sam koniec zostawic sobie penetracje to lepsze rozwiazanie niz niedbaly seks czyli minuta gry wtspenej i odrazu penetracja, nie ma nawet kiedy sie rozgrzac a to wazne przede wszystkim dla poczatkujacych kobiet.
Fajne tez bedzie zagranie w rozne gry planszowe albo karciane dla doroslych, fajnie rozbudzaja

Cytat
Chavess
gachi chodzi Ci,o sex analany czy zwykły ?

o zwykly teraz mi chodzilo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-04 17:49 przez gachi.

gachi a po jakim czasie poczułaś przyjemnosc?

wlasciwie trudno jest mi okreslic ale niedlugo po pierwszym razie. Przyjemnosc zaczyna sie odczuwac stopniowo. Na poczatku wydaje Ci sie ze lepiej byc nie moze a jednak :)
Ile stosunkow minelo po pierwszym razie ?

Gachi nie jestem w stanie tego powiedzieć,bo tego nie liczę ; p
ale jak myślisz czy duże odstępy czasu mają na to jakiś wpływ ?

Tyłozgięcie czyjki macicy to nie jest zadna patologia,ja mam to moja mam i moja babcia tez.Nie prawda takze jest to ze takie kobiety seks boli. Moja ginekolozka powiedziala ze duzo jest takich kobiet i dzieki tyłozgięciu ponoć jest lepiej w łóżku dla kobiety jak i mężczyzny;p

zalezy jakie masz libido. Ja np nie naleze do nimfomanek i wole jak jakis czas nie ma bo wtedy lepiej odczuwam wszystko czyli jestem hm steskniona. Ale powiem Ci ze wszystko zalezy od nastawienia. Jak sie nastawiasz na to ze "znowu mu sie chce a mi nie" to nic z tego nie bedzie. Sama wiem po sobie. Nastawiaj sie na to jak dziecko na cukierka, naprawde dziala. Jak jestes podniecona i wiesz lub wmawiasz sobie ze bedzie super to jest inaczej ;)

Mam to samo :/ z tym że współżyję prawie 4 lata... za każdym razem na początku boli. Na palcach jednej ręki mogę policzyć kiedy nie bolało. Jestem podniecona, w razie czego lubrykant, ale to i tak nic nie daje. Czuję się jakby mi krocze pękało i piecze tylna ściana pochwy. Chodzę regularnie do gin., cytologię również robię i inne badania - wszystko ok. Jedyne co mi lekarz polecił to alkohol przed na rozluźnienie :/ a przecież jestem rozluźniona i się nie spinam.

niunia1092 też mam tyłozgięcie, to nic strasznego:) wiąże się z tym, że miesiączki są bardzo bolesne ..

ewe237 masz rację miesiączki to masakra;( ale przy tabletkach anty jest trochę lepiej:)

anemone_sollel a przyjemność odczuwasz?

Cytat
anemone_sollel
Mam to samo :/ z tym że współżyję prawie 4 lata... za każdym razem na początku boli. Na palcach jednej ręki mogę policzyć kiedy nie bolało. Jestem podniecona, w razie czego lubrykant, ale to i tak nic nie daje. Czuję się jakby mi krocze pękało i piecze tylna ściana pochwy. Chodzę regularnie do gin., cytologię również robię i inne badania - wszystko ok. Jedyne co mi lekarz polecił to alkohol przed na rozluźnienie :/ a przecież jestem rozluźniona i się nie spinam.

a nie jest tak ze juz automatycznie przed seksem wlacza Ci sie mysl ze znowu bedzie bolalo ? jestem pewna ze to ma bardzo duzy wplyw na odczucia. Nawet testowalam na sobie, bo tez czasami jestem za sucha i specjalnie myslalam przy probach wejscia ze boli boli i bolalo a potem pomyslalam ze wcale nic nie boli i nie bolalo. Wszystko jest w glowach, boli to tak myslisz, bol znajduje sie w glowie.

Nie zakładam z góry że będzie boleć. I pozycja też nie ma znaczenia. Przyjemność odczuwam, ale dopiero po 4-5 minutach jak ból minie i już jest wszystko ok.

a ile trwa gra wstepna ?

następna dyskusja:

SCHUDNĄĆ DO WAKACJI