Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

jak można "zrobić" pierwszy raz? hahaha

nauczysz sie rozkoszy. trenuj :D

Cytat
smutny_rekin
Cytat
Zuosnica
Cytat
ninna
Zuosnica, czy jak się ma tyłozgięcie macicy to zawsze boli? Wyjaśnij tę kwestię:)
Tak, dlatego, że tyłozgięcie macicy, to wada budowy- nadmierne odchylenie trzonu macicy mniejszej ku tyłowi. Wtedy podczas stosunku partner przy pchnięciach uderza w ścianę macicy sprawiając tym ból. Ostatnio mój chłopak wszedł za głęboko i "dźgnął" mnie w ścianę macicy i poryczałam się z bólu;) Nie wiem kto był bardziej przestraszony, ja czy on:P Ogromny ból. Co więcej, sprawia to problemy przy porodzie, dlatego należy się z tym udać do ginekologa.

Ręki sobie uciąć nie dam, ale z problemami przy porodzie jak i z zajściem w ciążę przy tyłozgięciu to mit. Zresztą to samo słyszałam od każdego gina, z jakim miałam styczność.
Natomiast ból przy stosunku to niestety prawda.
Nigdy nie rozmawiałam o tym z lekarzem, więc być może masz rację, ale wszędzie piszą, że łatwo wtedy poronić i ciężko donosić ciążę, ponieważ macica jest inaczej ułożona i z tego wynikają problemy z rozwojem płodu. Ale to nie jest wiedza naukowa, także też nie mam pewności na 100%:)

Cytat
Chavess
Mam dosłownie ten sam problem;/
Podczas wkładania czuję straszny ból jak przy pierwszym razie;/
Później jest już ok,ale nie czuje przyjemności !!!;/
A używasz jakichś lubrykantów?

Może ma za dużego?

Nie wiem co powiedzieć, bo nigdy nie miałam takiego problemu i nie rozumiem jak seks może boleć. Odpowiedni partner potrafi tak rozpalić kobietę, że jest tak mokra iż nawet noga od stołu jej tam wejdzie.

a może byłaś "za sucha" ?

Cytat
Zuosnica
Cytat
smutny_rekin
Cytat
Zuosnica
Cytat
ninna
Zuosnica, czy jak się ma tyłozgięcie macicy to zawsze boli? Wyjaśnij tę kwestię:)
Tak, dlatego, że tyłozgięcie macicy, to wada budowy- nadmierne odchylenie trzonu macicy mniejszej ku tyłowi. Wtedy podczas stosunku partner przy pchnięciach uderza w ścianę macicy sprawiając tym ból. Ostatnio mój chłopak wszedł za głęboko i "dźgnął" mnie w ścianę macicy i poryczałam się z bólu;) Nie wiem kto był bardziej przestraszony, ja czy on:P Ogromny ból. Co więcej, sprawia to problemy przy porodzie, dlatego należy się z tym udać do ginekologa.

Nie,nie używam ; ) A jeśli mogę spytać to co to jest ?

Ręki sobie uciąć nie dam, ale z problemami przy porodzie jak i z zajściem w ciążę przy tyłozgięciu to mit. Zresztą to samo słyszałam od każdego gina, z jakim miałam styczność.
Natomiast ból przy stosunku to niestety prawda.
Nigdy nie rozmawiałam o tym z lekarzem, więc być może masz rację, ale wszędzie piszą, że łatwo wtedy poronić i ciężko donosić ciążę, ponieważ macica jest inaczej ułożona i z tego wynikają problemy z rozwojem płodu. Ale to nie jest wiedza naukowa, także też nie mam pewności na 100%:)

Cytat
Chavess
Mam dosłownie ten sam problem;/
Podczas wkładania czuję straszny ból jak przy pierwszym razie;/
Później jest już ok,ale nie czuje przyjemności !!!;/
A używasz jakichś lubrykantów?

Cytat
Delgado
Może ma za dużego?

Nie wiem co powiedzieć, bo nigdy nie miałam takiego problemu i nie rozumiem jak seks może boleć. Odpowiedni partner potrafi tak rozpalić kobietę, że jest tak mokra iż nawet noga od stołu jej tam wejdzie.
:D:D:D Tego nie próbowałam :D:D
Cytat
Chavess
Nie,nie używam ; ) A jeśli mogę spytać to co to jest ?
Coś na lepszy "poślizg" z tych zwyklaków to wazelina, ale zdecydowanie polecam żele specjalnie do tego przeznaczone, np. ten o którym już pisałam- niebieski durex play- bez zapachu, smaku itd. Żel intymny nawilżający, 50ml cena ok. 15zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-04 16:35 przez Zuosnica.

Cytat
Delgado
Odpowiedni partner potrafi tak rozpalić kobietę, że jest tak mokra iż nawet noga od stołu jej tam wejdzie.

HAHAHA, padłam! :)

Zuosnica nie używam ; )
a co to jest ?

Kolejne razy napewno będą przyjemniejsze nie martw się ;) a może jesteś wąska i dlatego odczuwasz jakiś ból, popracujecie nad tym i bd lepiej;p
Dziewczyny ja mam takie pytanie do was,bo ja z kolei nie mogę się zdecydować na seks analny, a partner ostatnio napiera. Doszlo do chwilowego zblizenia ale to tak straszie bolało, że aż łzy mi stanęły w oczach i zemdlałam;/ Myślicie że ustanie bólu przy tym stosunku to tez kwestia czasu?

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

może jesteś spięta i zestresowana? rozluźnij się, zadbajcie o dobrą atmosferę, żebyś nie czuła się skrępowana i żebyś mogła się odprężyć. może jakaś relaksująca kąpiel na początek? pierwsze stosunki bywają bolesne.

Lubrykant to nawilżacz. Wydzielina, która się w Ciebie wydobywa podczas podniecenia to też lubrykant. Możesz go kupić w rosmmanie. Ja polecam truskawkowy unimil.

Cytat
ewe237
Kolejne razy napewno będą przyjemniejsze nie martw się ;) a może jesteś wąska i dlatego odczuwasz jakiś ból, popracujecie nad tym i bd lepiej;p
Dziewczyny ja mam takie pytanie do was,bo ja z kolei nie mogę się zdecydować na seks analny, a partner ostatnio napiera. Doszlo do chwilowego zblizenia ale to tak straszie bolało, że aż łzy mi stanęły w oczach i zemdlałam;/ Myślicie że ustanie bólu przy tym stosunku to tez kwestia czasu?
Wow, zemdlałaś? Mnie by to skutecznie zniechęciło:/

Moze masz jakąs nadzerke? jakies uplawy do tego czy cos?:)

Delgado a żel z durexa wystarczy ?

następna dyskusja:

SCHUDNĄĆ DO WAKACJI