Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

Pogrzeb

28 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

no ja na niej własnie schudłam :) tak jak juz pisałam predzej 28 kg w 5 miesiecy :))

gg 3423051

Hej dziewczyny.Mam 166 wzrostu i waże 60 kg .Nogi i ręce mam nawet chude tylko ten brzuch...Co mam zrobic zeby w miesiąc schudnąc 5 lub więcej kg.Najbardziej potrzebuje schudnąc na brzuchu co mam zrobic jakies cwiczenia lub diety. musze jakoś wyglądac w wkacje na plaży a mam mało czasu.Błaga pomóżcie .Aneta



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-21 16:16 przez hernameisaneta.

ja schudłam około 8 kg w kilka miesięcy. zero słodyczy, zero cukru, zero masła, zero białego pieczywa, woda, zielona herbata, warzywa owoce, jogurty...
ale po schudnięciu nie wróciłam do starych nawyków! tak jak napisali w mojej książce do biologii: jak już przechodzisz na dietę musisz się liczyć z tym że powinnaś tak się odżywiać do końca życia. inaczej niestety efekt jojo.
jasne że pozwalam sobie teraz na czekoladę, którą kocham ale już nigdy nie posłodzę herbaty ani nie posmaruję chleba masłem. odzwyczaiłam się.

z wagi jestem zadowolona ale tak jak ty mam problem z wystającym brzuchem. robiłam brzuszki systematycznie ale bez efektów :/
planuję zapisać się na taniec brzucha. może to zadziała? :)

Cytat
Jamaica
ja schudłam około 8 kg w kilka miesięcy. zero słodyczy, zero cukru, zero masła, zero białego pieczywa, woda, zielona herbata, warzywa owoce, jogurty...
ale po schudnięciu nie wróciłam do starych nawyków! tak jak napisali w mojej książce do biologii: jak już przechodzisz na dietę musisz się liczyć z tym że powinnaś tak się odżywiać do końca życia. inaczej niestety efekt jojo.
jasne że pozwalam sobie teraz na czekoladę, którą kocham ale już nigdy nie posłodzę herbaty ani nie posmaruję chleba masłem. odzwyczaiłam się.

z wagi jestem zadowolona ale tak jak ty mam problem z wystającym brzuchem. robiłam brzuszki systematycznie ale bez efektów :/
planuję zapisać się na taniec brzucha. może to zadziała? :)


Dzięki.A ile miesięcy się odchudzałas?

o jak jestesmy przy wadze to ja waze 46kg na 167 i juz probowalam wszystkiego;/ przymierzam sie do zakupu rowerka do domu albo bieżni tylko nie wiem w jakich cenach mniej wiecej;p

zweryfikowana
Posty: 520
Ostrzeżenia: 1/5

słyszałam dużo pozytywnych opini o piciu octu jabłkowego(1 łyżka do szlanki wody 3 razy dziennie)
moze ktos coś wie na ten temat

kurcze wedlug mnie jestes jeszcze nawet za chuda, 60 kg na taki wzrost to albo za malo albo w sam raz, chcesz byc patykiem?? ja mam 169 i waze 63 coprawda jestem zalamana i chcialabym zejsc 5 kg ale jakbym miala tak jak ty napewno bym byla zadowolona z siebie... a Ty chcesz az 7 kg za duzo moim zdaniem:)

dokładnie nie pamiętam. po miesiącu były już zadowalające efekty a do obecnej wagi doszłam jakoś w 4 miesiące

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

dziewczyny, opanujcie się!!! jak czytam, jakiego jesteście wzrostu i ile ważycie, to się załamuję!! Wy jeszcze chcecie chudnąć?!?

Przestańcie żreć chipsy, to wystarczy i brzuch sam zleci. Ogólnie ograniczyć jak najbardziej węglowodany, bo od nich się "puchnie".

Pewnie jesteście młodziutkie, po co wam diety? I w ogóle czemu dążycie do wyglądu "modelek", które są obrzydliwe? Chcecie wyglądać tak:

[embed_image a6845e6ba090f1f46b5657e85d02a3a9]


???

Cytat
Ilonkakiss
ja mam 159cm i waze 62kg:/

ja podobnie, tylko przy 164 ;<

Ja nie chcę tak wyglądac ale uważam ze jak mam 166 wzrostu i waze 60 kg to musze schudnąc chociaz 3kg-5kg.

Cytat
moskwicz
o jak jestesmy przy wadze to ja waze 46kg na 167 i juz probowalam wszystkiego;/ przymierzam sie do zakupu rowerka do domu albo bieżni tylko nie wiem w jakich cenach mniej wiecej;p


Wiesz co ja uważam że już nie powinnas się odchudzac bo uważam ze jestes bardzo chuda Nawet powinnas troche więcej ważyc .
Cytat
Grubsio
OOO!
Ludzie pomocy..istna masakra....totalna załamka i nie wiem co jeszcze xD
Mam 162 i zgadnijcie ile waże ! ? ;/
49 kg !!!!!!!!!!
Co mam zrobić zeby schudnąć do 45?
Pomocy ! ^^
Czekam na odpowiedzi..z największej góry dzięki ;*

Kobieto ty się nie odchudzaj ważysz dobrze i nie masz co sie odchudac najlepiej cały czas trzymaj dietę i nie objadaj się zeby nie było efektu jojo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-21 20:54 przez hernameisaneta.

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

moja droga - ja mam 175, ważę 70 kg i wyglądam świetnie. Mam duże piersi, ładną, kształtną buzię i mięciutki brzuszek - ale nie wystający.
Nie trzeba być mega chudym, aby wyglądać ładnie.
I powiem Ci, że odkąd troszkę przytyłam (wcześniej intensywnie trenowałam koszykówkę i lekką atletykę, byłam bardzo chuda) to więcej facetów mnie podrywa - bo krągłości ładnie wyglądają :)

No tak no ale ja nie chce byc taka jak modelki ale mi odstaje brzuch i pare cm sprzydało by się schudnąc i na wadze takze a wiec co najlepiej robic zeby schudnąc moze podajcie jakąs diete i cwiczenia regularne zeby do wakacji schudnąc.Ja mam 12 lat.Aneta

Ja mam 180cm wzrostu,ważę 61kg i też chcę schudnąc ok.5 kg.

Ja straciłam wiarę w odchudzanie! Żadna znana mi dieta jeszcze nie pomogła. Tzn. chudłam podczas stosowania diety, ale później tyłam z powrotem, albo jeszcze bardziej. Ćwiczę regularnie od lat, więc to kwestia jedzenia. A dla sprostowania mam problemy z otyłością. Zastanawiam się, czy nie skorzystać z rady jakiegoś doświadczonego dietetyka?

następna dyskusja:

SCHUDŁAM 28 KG w 5 MIESIECY !!