Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

18 minut temu

sprawdzony stomatolog

22 minut temu

sklep detailingowy

46 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny pomóżcie.
Przy wzroście 172 cm mam 60 kg. Chciałabym schudnąć tak okolo 7 kg w miesiąc i mieć płaski brzuch .Kiedys ćwiczyłam a6w ale te ćwiczenia są nudne .czy znacie jakieś inne sposoby ?

nie plaski brzuch tylko zapadniety brzuch. jesli tyle schudniesz bedziesz ostro wychudzona. wiem bo mam 173cm i wazylam 63 i schudlam do 52,uwierz mi ze to wcale ladnie nie wygladalo.nie , jak na ten wzrost.

a schudlam w miesiac denerwujac sie co skutkowało brakiem apetytu, tylko kawa i papierosy wiec nie polecam. zaakceptuj swoje cialo:)

Cytat
tusiaa
nie plaski brzuch tylko zapadniety brzuch. jesli tyle schudniesz bedziesz ostro wychudzona. wiem bo mam 173cm i wazylam 63 i schudlam do 52,uwierz mi ze to wcale ladnie nie wygladalo.nie , jak na ten wzrost.

a schudlam w miesiac denerwujac sie co skutkowało brakiem apetytu, tylko kawa i papierosy wiec nie polecam. zaakceptuj swoje cialo:)


Popieram

dieta Herbalife - jestem na niej, ale tak na marginesie Ty masz już niedowagę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-17 17:02 przez uleczka1111.

pić jak najwięcej wody nie gazowanej,conajmniej 2 litry dziennie

j polecam Ci dietkę 1000 kalorii:) 1 kg w tydzień po prostu jesz co chcesz ale nie przekraczasz 1000 dziennie . polecam Ci stronkę http://www.repka.pl/Sylwetka/Diety/Odchudzajace.aspx duużo fajnych diet:) ja teraz jestem na pomidorowej, chce shudnąć 8 kg. jak chcesz możemy się razem odchudzać;)

ja mam 159cm i waze 62kg:/

a ja mam 166 cm i 68 kg-wcale nie uważam,że to za dużo-podobam się sobie i moim bliskim,a to najważniejsze ;)

Cytat
olutka5
j polecam Ci dietkę 1000 kalorii:) 1 kg w tydzień po prostu jesz co chcesz ale nie przekraczasz 1000 dziennie . polecam Ci stronkę http://www.repka.pl/Sylwetka/Diety/Odchudzajace.aspx duużo fajnych diet:) ja teraz jestem na pomidorowej, chce shudnąć 8 kg. jak chcesz możemy się razem odchudzać;)
mozemy;P a robisz jakies ćwiczenia?

Hmm jezeli chcesz mieć płaski brzuch to dieta nie jest najlepszym rozwiązaniem(no chyba że masz ochotę zmniejszyć sobie przy okazji biust) moja rada..rusz się z domu: rower, błaganie, basen-cokolwiek. Tak jak napisała koleżanka wcześniej, dużo wody niegazowanej też nie zaszkodzi. Wagę masz dobrą do swojego wzrostu więc nie radze stosować jakichkolwiek diet..tym bardziej 7kg w miesiąc- bo możesz sobie zrobić jedynie krzywdę, a później efekt jojo :/

Cytat
uleczka1111
dieta Herbalife - jestem na niej, ale tak na marginesie Ty masz już niedowagę

na czym polega ta dieta Herbalife??

prawie nigdy mi się nie chce bo i tak w sumie w dzień dużo się ruszam, dużo chodzę, ćwicze "od święta", czasem lubie sobie potańczyć, pójść na basen czy pojeździć na rowerku;) powinno się ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu przynajmniej 1h.

A jeżeli interesują Cię ćwiczenia na brzuch, to polecam wyjść na plac zabaw, uwiesić się na drążku i podciągać nogi do brzucha-szybciutko POCZUJESZ efekty, po niedługim czasie powinnaś tez je zobaczyć :) powodzenia!

następna dyskusja:

DOSWIADCZONA DZIEWICA