Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

29 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:02:50

Dziewczyny ! Jak wygladal Wasz pierwszy raz? Lub jak chcialybyscie, zeby to wszystko wygladalo?

Czy Was bolalo? Co zrobic, zeby wytrzymac ten bol?

Dawajcie porady i cenne wskazowki ;)

Piszcie jak wspominacie ten "wyjatkowy" dzien...

Zapraszam !



Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:04:59

Nie wyglądał tak jakbym chciała... :) Teraz się z tego śmiejemy,byliśmy wtedy strasznymi dzieciakami..
Nic mnie nie bolało,zresztą ten nasz pierwszy seks nie trwał zbyt długo haha :D

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:08:16

Cytat
Hooney_M
Nie wyglądał tak jakbym chciała... :) Teraz się z tego śmiejemy,byliśmy wtedy strasznymi dzieciakami..
Nic mnie nie bolało,zresztą ten nasz pierwszy seks nie trwał zbyt długo haha :D
praktyka czyni mistrza :D

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:08:17

Każda z pewnością chciałaby żeby było pięknie, bez bólu.. Ja się na temat swojego pierwszego razu wypowiadać nie będę.
Polecam lubrykant i przede wszystkim rozluźnienie się, fajną grę wstępną.. Jeśli nie uda się za pierwszym razem, a i tak bywa, to nie ma co panikować, wpadać w depresję. Co się odwlecze to nie uciecze:)

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:08:24

hmmm...zaluje jak cholera...:) bylam pijana ale pewnie dzieki temu wyluzowana i nic mnie nie bolało.Nawet mialam orgazm co bardzo zadko sie zdaza za 1 razem...
teraz czuje sie wykorzytana...ale coz bez winy nie jestem
pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 20:09 przez mycherry.

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:08:55

Ja bym chciala zeby wyszlo to jakos tak spontanicznie i nie wiem czemu zawsze sobie wyobrazalam, ze gdzies na lonie natury przy zachodzie slonca na ladnym odludziu:D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 20:14 przez hajfajf18.

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:09:34

Hm... Mój pierwszy raz nie był tym wymarzonym w sumie to nie pamiętam czy bolało bo ciągle się śmiałam z mojego chłopaka haha bo to był też jego pierwszy raz no i wiadomo, trwało to może 5 minut :P

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:10:42

Cytat
kasiurek
Cytat
Hooney_M
Nie wyglądał tak jakbym chciała... :) Teraz się z tego śmiejemy,byliśmy wtedy strasznymi dzieciakami..
Nic mnie nie bolało,zresztą ten nasz pierwszy seks nie trwał zbyt długo haha :D
praktyka czyni mistrza :D

Dokładnie :D :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 20:12 przez Hooney_M.

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:11:38

Cytat
febbre
Hm... Mój pierwszy raz nie był tym wymarzonym w sumie to nie pamiętam czy bolało bo ciągle się śmiałam z mojego chłopaka haha bo to był też jego pierwszy raz no i wiadomo, trwało to może 5 minut :P


współczuję Twojemu chłopakowi ;P

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:12:40

Cytat
hajfajf18
ja bym chciala zeby wyszlo to jakos tak spontanicznie i nie wiem czemu zawsze sobie wyobrazalam, ze gdzies na lonie natury przy zachodzie slonca na ladnym odludziu:D


tak by bylo fajnie...romantycznie... ;) nie Ty jedna masz takie wyobrazenia ;] Niekoniecznie to dobry pomysl na pierwszy raz, ale na ktorys z kolei, czemu nie? ;))

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:13:39

było fajnie, milo wspominam, aczkolwiek bolalo bardzo.. ale on robil wszystko zeby bolalo mniej

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:13:41

Cytat
febbre
Hm... Mój pierwszy raz nie był tym wymarzonym w sumie to nie pamiętam czy bolało bo ciągle się śmiałam z mojego chłopaka haha bo to był też jego pierwszy raz no i wiadomo, trwało to może 5 minut :P
mówią, że dwa grzyby w jednym barszczu...
u mnie było to samo ale przynajmniej jest co wspominać :)

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:15:26

jesli chodzi o akcje to w sumie nie bylo zle... zadnych specjalnych mega doznan nic nie bolalo, raczej uwieralo :P ale moj chlopak zadbal o to aby nastroj byl romantyczny, chociaz nie lubie takich nastrojow:P to powiem ze wspominamy to z usmiechem ;]

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:15:47

Była taki jak chciałam ;) A to dla tego że był z moim już teraz mężem ;) dla mnie nie liczył się aż tak bardzo romantyzm czy coś w tym stylu tylko po prostu to że było to z osobą którą naprawdę kocham ;))
A czy bolało? tak ,ale dlatego ze pozycja klasyczna nie była dla nas odpowiednia ;pp A po za tym każdy odczuwa ból inaczej ;) Ale jeżeli robi się to z kimś kogo naprawdę kochamy i bez przymusu to nie myśli się o bólu ;))

Pierwszy raz...

20 lut 2012 - 20:16:25

Cytat
joannaas
Cytat
febbre
Hm... Mój pierwszy raz nie był tym wymarzonym w sumie to nie pamiętam czy bolało bo ciągle się śmiałam z mojego chłopaka haha bo to był też jego pierwszy raz no i wiadomo, trwało to może 5 minut :P


współczuję Twojemu chłopakowi ;P
Haha ja się śmiałam z Niego a on ze mnie dlatego to AŻ tyle trwało :D

następna dyskusja:

Zabezpieczenie - prezerwatywa i?