Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 3/5

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 17:32:10

Cześć dziewczyny, może to sie wyda wam głupie... ale panicznie boję się zamieszkać ze swoim mężczyzną z dwóch powodów. Otóż bardzo dobrze wiem jak nasze życie seksualne będzie wyglądać - będziemy robić to zapewne codziennie... I tu pojawia się problem, bo na drugi dzień po goleniu już jestem obrośnięta... Jak jednodniowy mocny zarost u mężczyzny na twarzy oczywiście, nic przyjemnego. Nie byłoby problemu jakbym sobie na drugi dzień ogoliła, ale nie mogę! Boli... i krew się leje.. Już od samych odrastających włosków mam podrażnienia. Musze odczekać minimum tydzień by sobie na nowo ogolić. Włosy wtedy już nie są ostre (bo już dłuższe) i wszelkie rany zagojone. Kiedyś żeby mieć spokój na pare dni wyrywałam je pęsetą(!). Odrastały po 3-4 dniach, było tak łagodnie... choć wyrywanie nie należało do najprzyjemniejszych, a wyrywałam tylko ze wzgórka, niżej już strasznie bolało i tam działałam maszynką..

Drugi problem.. wiem, głupie, ale chodzi o wypróżnianie.. Że mój mężczyzna wejdzie zaraz po mnie do łazienki, gdzie wcześniej robiłam kupę.. I uniesie się nieprzyjemny zapach... :/ A wiem, że niektórzy faceci myślą, że od kobieta śmierdzieć nie może, pewnie myślą, że sramy kwiatami, a o bąkach nie wspomnę heheh... Naprawdę się tego strasznie boję :( Wiem, głupie, przecież to naturalne, ale faceci nie do końca sobie zdają sprawę z tego, że my też jesteśmy istotami żyjącymi..

I tu pytania:
Jak sobie radzicie z goleniem? Nie wyobrażam sobie kłuć swego mężczyznę moimi kłakami. Depilator odpada, szarpie tak, że krew mi się leje. A pęseta zajmuje baaardzo dużo czasu. Kiedyś wypróbowałam plastrów - wosku nie mogłam się pozbyć, w dodatku chyba mi naskórek podrażniło, bo zaczął się łuszczyć. Ja już nie wiem co... depilacja u kosmetyczki odpada! Chyba że znacie dobre plastry, po których nie zostaje wosk na skórze, lub jakiś preparat, dzieki ktoremu się go pozbędę... Na pewno są dziewczyny, które na drugi dzień nie moga się ogolić z tych względów co ja. A jak akceptuja to wasi mężczyźni?

I pytanie drugie.. też macie takie obawy z zapachami? ;P

Nie pytajcie ile mam lat.. dzieckiem nie jestem, naprawdę.

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 18:01:07

No cóż, mój wchodzi do łazienki kiedy korzystam z kibla i nie przeszkadza mu to, że mogę nie golić się tygodniami.

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 18:05:14

pogadaj z nim o tym:) powiedz o swoich obawach...
jesteśmy tylko ludźmi

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 3/5

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 18:08:41

Cytat
Nens
No cóż, mój wchodzi do łazienki kiedy korzystam z kibla i nie przeszkadza mu to, że mogę nie golić się tygodniami.
w takim razie zazdroszczę...

Cytat
catherinaaa
pogadaj z nim o tym:) powiedz o swoich obawach...
jesteśmy tylko ludźmi
O zapachy po kupie w wc w życiu nie powiem... oj nie... x] o kłakach prędzej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-02 18:09 przez WildWest.

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 18:08:50

a on nie zdaje sobie sprawy z tego że włosy odrastają a z kibelka też się czasem korzysta? Kurde może lepiej mu powiedzieć?

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 18:09:06

Ja mialam tak samo jak bylismy pierwszy raz razem na wakacjach, lazienke mielismy od razu za pokojem, tzn było wszystko slychac, i pamietam moj strach i jak to załatwiłam az smiac mi sie chce, widocznie chyba nie spedzaliscie do tej pory wiele czasu z soba skoro takie normalne problemy wydaja ci sie straszne, pewnie widywaliscie sie w weekendy, ale spoko wszystko przyjdzie samo, codziennosc ugasi wasze zapaly i nie bedzie napewno zwracal uwagi czy masz klaczki czy nie, :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-02 18:34 przez Martita667.

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 18:09:27

następny głupi wątek! kobieto...ile Ty z nim jesteś, że nie wie o tym jak twoje bąki śmierdzą i jak szybko Ci włosy na pyśce odrastają?

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 18:09:38

1. Włosy łonowe są przecież czymś naturalnym (; chyba nie masz się czego obawiać, nie wydaje mi się, żebyś miała go tym kłuć na następny dzień, a już tym bardziej jak on jest 'tam' zarośnięty :)
2. Kup dobry odświeżacz powietrza (;

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 18:10:00

hmmmm wiesz.. obawy obawami.. ale żeby przez to nie zamieszkac z nim? Nie wyjdziesz nigdy za mąż bo nie będziesz mogła się za przeproszeniem wysrać? Poza tym -ja się nie golę a jedynie skracam włoski i nikomu to nie przeszkadza - wręcz przeciwnie. Dziwne niektórzy maja problemy, doprawdy dziwne.

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 18:10:08

Cytat
WildWest

O zapachy po kupie w wc w życiu nie powiem... oj nie... x] o kłakach prędzej




no nie żartuj...a co on się nie wypróżnia a pierdzi kwiatami polnymi?
no zlituj się.

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 18:10:38

Głupie. Jak jesteście razem i chcecie ze sobą zamieszkać, to chyba Twój facet Cię akceptuje ?
Przestań się stresować, jeśli to dorosły facet, to widzi, że jesteś nie tylko kobietą, ale i człowiekiem:P

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 18:10:58

chyba krótko jesteście razem...

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 18:11:11

szczerze? to jest głupie
przeciez jestes tak samo jak on czlowiekiem.nie wydaje mi sie,by pod wzgledem korzystania z toalety faceci mieliby kobiety za istoty z innej planety;)
co do golenia,krem do depilacji ze szpatulka i masz 4 dni spokoj;)

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 18:11:57

To skoro nie jesteś dzieckiem to nie zachowuj się jak dziecko.

zweryfikowana
Posty: 181
Ostrzeżenia: 1/5

Głupie? Boję się strasznie...

02 lut 2012 - 18:12:45

przepraszam cie
wypowiem sie jak, przestanę sie śmiać po tekscie

"sramy kwiatami"


juz cie lubię kolezanko:DDDDDD

następna dyskusja:

5 testów ciążowych każdy inny...