Obecnie rozmawiamy o:

Cyfrowe menu

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ostatnio na tvn style w mieście kobiet gdzie kobiety opowiadały o rozmiarach penisów. Jedna mówiła że musi mieć przynajmniej 20 cm, drugiej wystarczyło 6. Szczerze powiedziawszy, ja sama nie wiem jakie wole... Małe są zazwyczaj bardzo twarde. Czasem to mi przeszkadza wręcz. A u Was jak Kobietki jest?

hehe:) nie ważny jest pędzelek, ważne jest jak się nim maluje:D

Cytat
LilaModels
Ostatnio na tvn style w mieście kobiet gdzie kobiety opowiadały o rozmiarach penisów. Jedna mówiła że musi mieć przynajmniej 20 cm, drugiej wystarczyło 6. Szczerze powiedziawszy, ja sama nie wiem jakie wole... Małe są zazwyczaj bardzo twarde. Czasem to mi przeszkadza wręcz. A u Was jak Kobietki jest?
Przykro mi ale natura nie obdarzyła mnie penisem :))

"Nie ważna jest wielkość przyrodzenia, ale sztuka <moderacja - słownictwo>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-24 16:57 przez moderator.

Cytat
szasa
Cytat
LilaModels
Ostatnio na tvn style w mieście kobiet gdzie kobiety opowiadały o rozmiarach penisów. Jedna mówiła że musi mieć przynajmniej 20 cm, drugiej wystarczyło 6. Szczerze powiedziawszy, ja sama nie wiem jakie wole... Małe są zazwyczaj bardzo twarde. Czasem to mi przeszkadza wręcz. A u Was jak Kobietki jest?
Przykro mi ale natura nie obdarzyła mnie penisem :))


:D
Maleństwo to 6 cm, średni 20 cm a olbrzym ? 50 cm ? ! :D Wolę chyba średnią krajową ;)

"małe są zazwyczaj bardzo twarde"...a duże bardziej miętkie..? :D

Cytat
LilaModels
Szczerze powiedziawszy, ja sama nie wiem jakie wole... Małe są zazwyczaj bardzo twarde. Czasem to mi przeszkadza wręcz.

hehehehe usmialam sie:P

Cytat
missdragon
"Nie ważna jest wielkość przyrodzenia, ale sztuka <moderacja>" ;D

Haha i o to chodzi;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-24 16:57 przez moderator.

Cytat
sylwia8001
hehe:) nie ważny jest pędzelek, ważne jest jak się nim maluje:D
Wyjełaś mi to z ust, he he

Nieważne jaka różdżka, ważne jaki czarodziej :D

Ale opisać w szczegółach ? :P

ja kochałam się tylko z jednym i mam nadzieje, że już zawsze będę z nim i nie zastanawiam się czy ma olbrzyma. ważne, żeby było przyjemnie. btw: dziwny wątek;D

następna dyskusja:

Problem podczas stosunku