Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

12 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pulchna twarz

13 lis 2011 - 21:56:42

Cytat
Reggae14
Cytat
HellTiga
co to znaczy pulchna twarz?
Lepiej mieć okrągłą buźkę niż jak kościotrup...
Moim zdaniem nie ma czegoś jak pulchna twarz takiego o ile nie wyglądasz jak:


:)
hahaha TAKIEGO NIE MAM ! ;D

dzisiaj to już się nie zacznę odchudzać bo za dużo słodkiego zjadłam :DD ja dużo wytrzymuje na diecie bo stawiam sobie taki jeden fajny warunek ;) ale nie wiem czy w taką porę się opłaca...


Wiesz, może wyślij mi trochę ,,mięsa'' itp. bo ja właśnię chcę tyć w pupci i piersiach xD ... zazdroszczę kobietom co są jak uważają ,,grubsze'' .. chociaż ostatnio przytyłam, ale też dużo ćwiczę bo wiadomo nikt nie chce mieć obwisłego czegoś..więc polecam ćwiczenia na brzuch i pupkę ... wyślij mi więc to mięsko a ja poćwiczę i ukształtuję sobie ciało.... ehh gdyby tak się tylko dało :(

Pulchna twarz

13 lis 2011 - 21:57:15

NIE POWIEM!

mam długie włosy , prawie do pupy .. gęste.. szkoda mi ich...

Pulchna twarz

13 lis 2011 - 22:01:11

długie włosy z przydziałkiem na srodku optycznie wydłuzaja twarz , najlepiej ciemne :)

Pulchna twarz

13 lis 2011 - 22:03:01

Cytat
magi85
długie włosy z przydziałkiem na srodku optycznie wydłuzaja twarz , najlepiej ciemne :)
mam takie .. tylko zawsze noszę warkocz , grzywka na bok jakis tam pejs bo prawej str i na tym się kończy

Pulchna twarz

13 lis 2011 - 22:29:32

Nie rozumiem czym tu się przejmować. Uwielbiam okrągłe buzie:) Takie puci puci:) A skoro tak mam to jest szansa, że są i inni, którym się taka a nie inna spodobasz:) Nie wiem co z wami kobietami jest... dostaliście prezent od natury i zamiast być sobą to próbujecie udawać kogoś kim nie jesteście. Po co?

Pulchna twarz

13 lis 2011 - 22:31:49

Cytat
perseush
Nie rozumiem czym tu się przejmować. Uwielbiam okrągłe buzie:) Takie puci puci:) A skoro tak mam to jest szansa, że są i inni, którym się taka a nie inna spodobasz:) Nie wiem co z wami kobietami jest... dostaliście prezent od natury i zamiast być sobą to próbujecie udawać kogoś kim nie jesteście. Po co?

Jesteś miodem na nasze strapione serca :P

Pulchna twarz

13 lis 2011 - 22:34:59

Ja też mam takie i po prostu wyglądam jak krowa ;/ W ogóle się roztyłam i nie umiem tego zrzucić. Głównie przez moją słabą wolę... :(

Pulchna twarz

13 lis 2011 - 22:36:37

skad ja to znam? Tez jestem taka pulchniaczką;/
mam długie włosy ale to nie wiele daje, nadal taki paczek jestem i rowniez nie umiem sie zmotywowac do zrzucenia tych 5kg

Pulchna twarz

13 lis 2011 - 22:37:49

Ja też mam ten problem, z tym, że ja jeszcze mam tako lekko kwadratową szczękę. Możesz próbować różnego rodzaju makijaży. Kiedyś dostałam poradę od stylistki, że w pewnym miejscu twarzy można stosować o ton ciemniejszy podkład. Bardzo ważną rzeczą są też włosy. Jeśli masz kwadratową szczękę to włosy koniecznie muszą mieć pazurki (na pewno wiesz co to jest, a jeśli nie to poproś fryzjerkę). A twarz optycznie wyszczuplają fryzury stawiane do gury np. mocno wytapirowana grzywka upięta do tyłu.

Pulchna twarz

13 lis 2011 - 22:40:27

Cytat
perseush
Nie rozumiem czym tu się przejmować. Uwielbiam okrągłe buzie:) Takie puci puci:) A skoro tak mam to jest szansa, że są i inni, którym się taka a nie inna spodobasz:) Nie wiem co z wami kobietami jest... dostaliście prezent od natury i zamiast być sobą to próbujecie udawać kogoś kim nie jesteście. Po co?

jak miło;) puci puci mnie zabiło;D prezent od natury to ja wole duze usta a nie duza pulchna twarz:D

Pulchna twarz

13 lis 2011 - 22:43:23

a ja nie lubię ,, puci - puci '' twarzyczek :) każdy chwali tego czego nie ma. UTRAPIENIE !!

Pulchna twarz

13 lis 2011 - 23:23:07

Każda z was jest taka jaka powinna być. A skoro próbujecie zrobić z siebie kogoś o wyglądzie kogoś innego to jest to dość przykre. Bo nie szanujecie tego co macie już. Poza tym jak chcecie być zadowolone z życia skoro z samego wyglądu już nie jesteście.

Napiszę Wam więcej.. należę do facetów, którzy bardziej lubią kobietę nawet bez makijażu niż z nim. Każda kobieta wygląda o wiele młodziej i słodziej bez niego. Wygląda tak jak powinna:) Jest sobą. A natura się odwdzięcza i sprawia, że wyglądasz naprawdę pięknie bo SZANUJESZ to jaka jesteś:)
Myślę, że każdy ma wybór pt czy szukać piękna patrząc na innych czy szukać piękna patrząc w lustro. Pytanie czy chcecie czuć się fajnie patrząc na kogoś innego i go naśladować czy patrzeć się na siebie i czuć się dobrze. Każda z was jest piękna ale żeby ktoś to zauważył to same takie się poczujcie, to na pewno ułatwi sprawę:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 23:30 przez perseush.

Pulchna twarz

20 lis 2011 - 20:53:31

Cytat
perseush
Każda z was jest taka jaka powinna być. A skoro próbujecie zrobić z siebie kogoś o wyglądzie kogoś innego to jest to dość przykre. Bo nie szanujecie tego co macie już. Poza tym jak chcecie być zadowolone z życia skoro z samego wyglądu już nie jesteście.

Napiszę Wam więcej.. należę do facetów, którzy bardziej lubią kobietę nawet bez makijażu niż z nim. Każda kobieta wygląda o wiele młodziej i słodziej bez niego. Wygląda tak jak powinna:) Jest sobą. A natura się odwdzięcza i sprawia, że wyglądasz naprawdę pięknie bo SZANUJESZ to jaka jesteś:)
Myślę, że każdy ma wybór pt czy szukać piękna patrząc na innych czy szukać piękna patrząc w lustro. Pytanie czy chcecie czuć się fajnie patrząc na kogoś innego i go naśladować czy patrzeć się na siebie i czuć się dobrze. Każda z was jest piękna ale żeby ktoś to zauważył to same takie się poczujcie, to na pewno ułatwi sprawę:)
a jak się SZANUJE a nie goli ud to już nie wygląda pięknie?

Pulchna twarz

22 lis 2011 - 12:06:05

Również mam pulchną twarz. Ale pocieszam się tym, że dzięki temu moja twarz później zacznie się starzeć. W dodatku kobiece twarze w pewnym wieku zmieniają kształt, wtedy będziemy mieć przewagę :)

Pulchna twarz

22 lis 2011 - 22:35:36

wybacz, nie chcę być niemiła, ale przecież myśląc logicznie to samej twarzy nie odchudzisz ;p

następna dyskusja:

Pomóżcie tabletki poronne!