Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sen7ses- to teraz sie chyba załamie... :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-12 14:02 przez beataa94.

Cytat
beataa94
Zakładam swój wątek gdyż w tamtym zrobił sie za dużu chaos i nadal nie uzuzkałam wystarczających informacji. Tak wiec chciałam sie dowiedziec czy jeśli chce opóźnić najbliższą miesiączke czyli te następną to czy moge sie wybrac do ginekologa czy jest już za późno ? I bedzie to moja pierwsza wizyta i czy w związku z tym przepisze mi tabletki. Dodam że mam 16 lat i chyba moge wybrac sie bez mamy?

A i jeszcze jedno czy nie przytyje od tych tabletek, bo akurat jestem na diecie tak wiec nie byłoby to za dobre dla mnie :))

Jedny słowem "Czy jest na sali lekarz?" Potrzebujesz porady medycznej. Idź do lekarza :)

Cytat
beataa94
sen7ses- to teraz sie chyba załamie... :(

no tak już jest ale nie załamuj się tylko idz do ginekologa i porostu porozmawiaj z nim wytłumacz o co chodzi nikt Ci lepiej nie doradzi jak lekarz :)

jesli chcesz opoznic miesiaczke to przejdz sie z 2 razy na solarium. mi to zawsze zmienia date miesiaczki i zawsze tak robei jesl iejst potrzeba :D

Cytat
sylwunia87
jesli chcesz opoznic miesiaczke to przejdz sie z 2 razy na solarium. mi to zawsze zmienia date miesiaczki i zawsze tak robei jesl iejst potrzeba :D

kolejna złota rada :D

Na jeden organizm to zadziała na inny nie

następna dyskusja:

CHOROBY ..........................