Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

25 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
genius
Wiec tak musze albo przyspieszyc o jakis tydzien albo opoznic miesiaczke, znacie jakies tabletki czy cos w tym rodzaju? Slyszalam o cytrynie ze opoznia, ale nie wiadomo czy zadziala a ja musze na teraz miec pewna metode, blagam dziewczyny pomozcie


Cytryna opóźnia??

To bardzo ciekawe hehe a w jaki sposób ??

I kto Ci tak powiedział?

:D

Witamina C (czyli cytryna też), bo zwęża naczynia krwionośne. Tylko nie wiem na ile to jest skuteczne i w jakich ilościach trzeba zastosować ;)

To się chyba nie uda ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-12 13:50 przez mozaika.

Cytat
Louisa
zajdz w ciaze :D

moze jakies inne zlote rady?

Cytat
mozaika
Witamina C (czyli cytryna też), bo zwęża naczynia krwionośne. Tylko nie wiem na ile to jest skuteczne i w jakich ilościach trzeba zastosować ;)

To się chyba nie uda ;)

No też mi się wydaje że się nie uda i raczej bym nawet nie próbowała ;]

Kiedyś chciałam przyśpieszyć winem wypiłam całą butle i nic wiec więcej już nie kombinuję :D

To właśnie były złote rady koleżanek :D

Nauczyłam się z problemami chodzić po prostu do lekarza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-12 13:56 przez sen7ses.

Cytat
beataa94
To witamina C i rutinoscorbin w końcu przyspieszają czy opuźniają?
Opóźniają... o ile w ogóle zadziałają ;) (przecież jesli naczynia krwionośne się kurczą to chyba logiczne;)

Wydaje mi się, że te metody tzn alkohol, albo witamina c to owszem mają wpływ jeśli krwawienie już jest. To znaczy może się nasilić (alkohol, ciepła kąpiel), albo zmniejszyć (wit.c)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-12 13:55 przez mozaika.

Jeśli Cię to w jakiś sposób pocieszy to ja prawie zawsze w lecie mam dłuższą przerwę. Co jest cholernie wkurzające, bo mieszkam nad morzem i nigdy nie wiem kiedy to nastąpi :) Lekarz mówi, że trzeba takie coś leczyć ;) Ponoć nieregularne miesiączkowanie jest objawem choroby. U mnie pewnie to ma związek z tarczycą :)

W 15 roku życia to Ty za dużo nie kombinuj ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-12 14:01 przez mozaika.

najbliższą to znaczy kiedy? Ja przez ostatni miesiąc brałam codziennie 2 cerutiny (ale na przeziębienie:):)) no i się zrobił tydzień spóźnienia... ale z drugiej strony nie gwarantuję że to przez to, to mogły być również efekty stresu sesyjnego;D, bo w zimie brałam cerutin nawet dłużej i wszystko było ok. Ale wiem że wszystkie tego typu tabletki skracają czas trwania miesiączki (zagęszczają krew).

tabletkami antykoncepcyjnymi da sie opoznic

Zakładam swój wątek gdyż w tamtym zrobił sie za dużu chaos i nadal nie uzuzkałam wystarczających informacji. Tak wiec chciałam sie dowiedziec czy jeśli chce opóźnić najbliższą miesiączke czyli te następną to czy moge sie wybrac do ginekologa czy jest już za późno ? I bedzie to moja pierwsza wizyta i czy w związku z tym przepisze mi tabletki. Dodam że mam 16 lat i chyba moge wybrac sie bez mamy?

A i jeszcze jedno czy nie przytyje od tych tabletek, bo akurat jestem na diecie tak wiec nie byłoby to za dobre dla mnie :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-12 13:57 przez beataa94.

Weź najlepiej ze sobą mamę.

Mi w wieku 17 lat nie chciał lekarz przepisać dopóki nie przyjdę z mamą ale to w sumie wszystko zależy od lekarza jaki jest.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-12 13:58 przez sen7ses.

haloo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-12 13:58 przez beataa94.

aaa no i zanim przepiszę Ci tabletki musisz porobić parę badań i tabletki zaczyna się brać 1 dnia miesiączki wiec tej następnej raczej nie unikniesz czy tam przesuniesz dopiero kolejne.

idź do ginekologa sama i powiedz mu co i jak, na pewno razem znajdziecie odpowiednie rozwiązanie, a od 1 opakowania tabletek na pewno nie przytyjesz, jedyne co to ci się rozreguluje okres na jakiś czas

następna dyskusja:

Zaczęcie nastepnego opakowania bez przerwy