Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja mam 14 lat i akurat przez prawie cały wyjazd do Hiszpanii bede miała okres ;(( mama mówi żebym użyła tamponów, ale nie do końca jestem przekonana

ginegolog! nawet nie musi ci przepisac antykoncepcji tylko malutka dawke hormonalna ale bez recepty tego nie dostaniesz, a tampony to nic strasznego. nie uzywalam ale jak pojechalam do grecji to sie pzrekonalam ze inaczej nie da rady :P i wyjazd sie udał ;D

Miałam ten sam problem rok temu, i tez jechałam nad morze :) Byłam u ginekologa i powiedział mi że szkoda żebym w tak młodym wieku faszerowala sie juz antykoncepcją i powiedział mi żebym tydzien przed okresem brala dwa razy dziennie po jednej tabletce rutinoscorbinu :) Okres przyszedł 4 dni wczesniej, i byl o wiele mniej obfity niz normalnie :)

Cytat
imlikeadrug889
Miałam ten sam problem rok temu, i tez jechałam nad morze :) Byłam u ginekologa i powiedział mi że szkoda żebym w tak młodym wieku faszerowala sie juz antykoncepcją i powiedział mi żebym tydzien przed okresem brala dwa razy dziennie po jednej tabletce rutinoscorbinu :) Okres przyszedł 4 dni wczesniej, i byl o wiele mniej obfity niz normalnie :)

dzięki, spróbuję ;)

Kwaśne jedzenie opóźnia... wiem bo sama zawsze jak mam występ to jem cytryny grejfruty itp. i mam pare dni później ale myślę że to zależy od organizmu jeśli chcesz mieć pewność idź do ginekologa

Nie chciałam zakładać nowego wątku.Bo moje pytanie dotyczy tabletek antykoncepcyjnych.Dlatego "podpięłam" się pod wątek koleżanki.Mam nadzieję że nie będzie miała nic przeciwko;)
Byłam wczoraj u ginekologa.Poprosiłam o tabletki które przesuną okres.Nigdy tego nie praktykowałam bo nie miałam generalnie takiej potrzeby.Treaz koniecznie potrzebuję "nie mieć" okresu w sierpniu;) Przepisała mi Kontracept.
Mam pytanie czy któraś z Was brała te tabletki.Jak się po nich czułyście? Wiem że każdy organizm reaguje inaczej zwłaszcza na dawki hormonalne.Ale zawsze warto zapytać i o taką wiedzę być "bogatszym".Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi i za pomoc.Pozdrawiam serdecznie;)

Nikt nic nie napisze? Jeszcze raz proszę o pomoc...;)

A ja chciałam sie dowiedziec czy jeśli chce opóźnić najbliższą miesiączke czyli te następną to czy moge sie wybrac do ginekologa czy jest już za późno ? I bedzie to moja pierwsza wizyta i czy w związku z tym przepisze mi tabletki. Dodam że mam 16 lat i chyba moge wybrac sie bez mamy?

A i jeszcze jedno czy nie przytyje od tych tabletek, bo akurat jestem na diecie tak wiec nie byłoby to za dobre dla mnie :))

mozesz sie wybrac ale pewnosci nie mam czy Ci przepisze. Powinnaś być z osobą dorosłą bo nie każdy chcę przyjąć nieletnie. Czy przytyjesz od tabletek?...to już zależy od Twojego organizmu. Jedne tyją drugie chudną a jeszcze trzecim waga się nie rusza

Moim zdaniem to głupota szukać takich porad na forum bo od tego mamy lekarzy!

Wiem że niektórzy maja dziwne pomysły jeszcze ci ktoś źle doradzi i tylko problem będzie.

hej no. To naprawde bardzo wazne dla mnie

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 1/5

zajdz w ciaze :D

następna dyskusja:

Okres, ile jeszcze?