Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wit. c działa, próbowałam ale później jest masakra. przedawkowałam i później ropzregulowałam całkowicie, że miałam co tydzień a potem 2 miesiące nic... i w dodatku bardziej bolesne. juz nigdy więcej!!! byłam młoda i głupia.
polecam tylko lekarza!!

moczenie nog we wrzatku przyspiesza
myslalam,ze to jakis zart ale znajoma sprobowala i pomoglo !!!

ja jade za 3 tyg nad morze a boje sie ze akurat wtedy dostane bo powinnam dostac 10 a 13 jade

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

Tylko i wyłącznie tabletki antykoncepcyjne, oczywiście wcześniej musisz udać się go ginekologa. Normalnie po całym opakowaniu robi się tydzień przerwy na miesiączkę. Musiałabyś po prostu nie robić tej przerwy i zacząć brać kolejne opakowanie. Zapytaj ginekologa, on Ci wszystko dokładnie wytłumaczy;)

Cyrtyna opóźnia... Sprawdzony przeze mnie sposób. Kupiłam sobie taką cytrykę w butelce i piłam ją co chwilę, nie zbyt przyjemny ale skuteczny sposób.
Okres spóźnił mi się o 4dni.

A co do przyspieszenia to słyszałam, że ostre jedzenie przyspiesza. Ale tego już nie próbowałam :)



[embed_image ea76d3dd8298574773f8f4d183ffb51d]

Czytałam kiedyś o tym w gazecie. Są takie tabletki, ale musiałabyś zażywac je miesiąc przed terminem, kiedy chcesz przesunąc okres. ;)

Jest zastrzyk antykoncepcyjny który powoduje że wcale się nie ma miesiączki ,ale trzeba iść do ginekologa bo on tylko może go podać .to jest metoda antykoncepcyjna ,przy której nie występuje miesiączka

Cytat
sanset2
Jest zastrzyk antykoncepcyjny który powoduje że wcale się nie ma miesiączki ,ale trzeba iść do ginekologa bo on tylko może go podać .to jest metoda antykoncepcyjna ,przy której nie występuje miesiączka
.ten zastrzyka nie zawze zatrzymuje okres,u mnie po nim mialam przez 3 miesiace plamienia a okres jak byl tak byl.jesli chcecie zatrzymac okres to potrzebujecie CYCLONAMINE,tylko na recepte,ale dziala,wiec jesli jedziecie na urlop i wypada wam w tym terminie okres to udajcie sie do ginekologa po recepte na nie.czesto przepisuja te tabletki tez na nadmierne krwawienia.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Cytat
Angielka2000
Cytat
sanset2
Jest zastrzyk antykoncepcyjny który powoduje że wcale się nie ma miesiączki ,ale trzeba iść do ginekologa bo on tylko może go podać .to jest metoda antykoncepcyjna ,przy której nie występuje miesiączka
.ten zastrzyka nie zawze zatrzymuje okres,u mnie po nim mialam przez 3 miesiace plamienia a okres jak byl tak byl.jesli chcecie zatrzymac okres to potrzebujecie CYCLONAMINE,tylko na recepte,ale dziala,wiec jesli jedziecie na urlop i wypada wam w tym terminie okres to udajcie sie do ginekologa po recepte na nie.czesto przepisuja te tabletki tez na nadmierne krwawienia.

mojej znajomej po tym leku zanikly ale piersi! i pisze powaznie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-26 16:35 przez Ajjc.

To witamina C i rutinoscorbin w końcu przyspieszają czy opuźniają?

ciekawe dlaczego gin odpada... przecież to moment taka wizyta...

założę się, że autorka posta ma nie więcej jak 17 lat. ot i odpowiedź na wszystko.

Dziewczyny przestancie wreszcie tu pisać jakieś zabobonne jak dla mnie historie o cytrynach i moczeniu nóg we wrzątku! Zaraz "Genius" powinna wlać do wanny wrzącje wody, wymoczyć nogi, prtzedawkować witaminę C, najeść sie ostrych przypraw, popić butelką wina, na koniec wejśc do wanny i czekać :))) Dziewczyno okres nad morzem to nie koniec świata, są w końcu tampony i po kłopcie. A jeśli dla Ciebie to nie wchodzi w grę to zanim termin wyjazdu się zbliży pędź do ginekologa (sprawdzone- nie gryzie) i on ci doradzi :)

wybierz się do ginekologa! na przyśpieszenie jakiś 2 tygodni dostaniesz receptę na tabletki. Moja przyjaciółka tak miała:)
2 razy dziennie jakieś dopochwowe przez 4 dni musiała brać!
Na opóźnienie z pewnością też coś przepisze:)
także mykaj do ginekologa:)

następna dyskusja:

Zmniejszenie obfitosci krwawienia?! sposoby!