Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KROPLE NA ODCHUDZANIE

21 mar 2011 - 10:10:25

nie stosowałam

KROPLE NA ODCHUDZANIE

21 mar 2011 - 10:11:36

popytaj farmaceutki w aptekach, moze ktoras powie jak to jest po tych kroplach, prawda jest taka ze nabawisz sie po nich rozstroju zoladka, wiem od znajomej pani z apteki ze zawarte w nich skladniki daja czesto na poczatku pozorne uczucie chudniecia - czestsze oddawanie moczu, biegunke, potem dolaczaja bole zoladka, spowodowane jest to duza iloscia tego mietowego olejku eterycznego w kroplach.po odstawieniu kropli pozostaje jedynie efekt w postaci nawracajacego bolu zoladka, oraz podobno przez dlugi czas gorzki posmak w ustach.

KROPLE NA ODCHUDZANIE

21 mar 2011 - 10:15:51

był już taki wątek..

KROPLE NA ODCHUDZANIE

21 mar 2011 - 10:19:36

Spróbowałabym,ale boję się,że będę co chwile latała do łazienki a nie uśmiecha mi się co przerwę wystawać w kolejce do łazienki :D

niezweryfikowana
Posty: 271
Ostrzeżenia: 1/5

KROPLE NA ODCHUDZANIE

01 maj 2011 - 18:24:43

szału nie ma z tymi kroplami stosowałam ale przestałam

KROPLE NA ODCHUDZANIE

04 maj 2011 - 15:57:47

Nie stosowałam tych kropel i nie wiem też, co dokładnie mają w składzie - najlepiej to sprawdzić, wypytać panią "zielarkę", posprawdzać w necie działanie poszczególnych ziół i dopiero wtedy można ewentualnie zdecydować się na kurację. Poza tym - nie ma takich preparatów, ziołowych czy syntetycznych, które pozwolą nam schudnąć bez wysiłku, spalanie kilogramów to proces, w który trzeba się mocno zaangażować fizycznie :) A zioła albo inne suplementy (jest też naturalny proszek zasadowy Langsteiner, który poprawia przemianę materii i uzupełnia straty minerałów) mogą tylko pomóc w regulacji pewnych procesów.

KROPLE NA ODCHUDZANIE

23 lis 2011 - 08:41:38

czy ktoś stosował kropelki odchudzające z herbapol?????
ktoś podzieli się opinią???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-23 08:48 przez marta158.

KROPLE NA ODCHUDZANIE

24 lis 2011 - 18:29:42

piłam jakiś czas przed latem , schudłam pół kilo w jakoś półtora tygodnia :)
jadłam mniej bo mniej zawsze jem latem-wiosną duzo się ruszałam i pomogły niby w minimalnym stopniu .

następna dyskusja:

Coś mi się stało z ręką