Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 108
Ostrzeżenia: 3/5

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:17:27

Najlepiej jest z rana ;DDD

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:17:42

w aptece sa testy owulacyjne :P sprawdź sobie kiedy jest najlepszy czas :)

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:20:12

Kochana to jeszcze krótki okres jaki poswięciliscie na staranie się o dziecko;)
Ja z moim mężem nie staraliśmy się i co mamy teraz 2 letnią córeczkę. tak to jest jedni staraja sie latami a inni nawet nie chcac zachodza w ciaze. Mam siostre która starala sie 7 lat o dziecko az w koncu przestali sie starac, chcieli adoptowac bo mysleli ze nie moga miec aż tu nagle zaszla w ciaze, poprostu odblokowala sie przestala myśleć że muszą miec dziecko i udalo sie! Próbujcie napewno Wam sie uda! Powodzenia!

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:21:17

Cytat
myszka2307921
Najlepiej jest z rana ;DDD

hahaha :D mój nie zawsze się chce skusić bo mówi, że śmierdzi mu z pyska - i czar pryska ;)

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:22:35

Ehhh, zdrowa kobieta ze zdrowym facetem kochając się w dni płodne ma ok. 30% szans na zajście w ciążę. Starania do roku czasu to normalka.. no ale po co czytać o ciąży/zapłodnieniu, spytać lekarza, obejrzeć program.. skoro lepiej na forum "pochwalić" się niewiedzą :/

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

12 paź 2011 - 14:25:27

Cytat
magdabzb
Cytat
myszka2307921
Najlepiej jest z rana ;DDD

hahaha :D mój nie zawsze się chce skusić bo mówi, że śmierdzi mu z pyska - i czar pryska ;)

hehe, ale ma poczucie humoru:)

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

17 paź 2011 - 11:47:01

my z mezem staralismy sie 6mies tez sie martwilam co miesiac testy robilam ... szukalam w internecie sposobow na szybkie zajscie w ciaze naczytalam sie ale nic z tego nie wychodzilo :( jednak po jakims czasie przestalam myslec o ciazy kochalismy sie co 2dzien (podobno plemnikow wtedy jest wiecej) i ktoregos razu mowie zrobie test wyszedl negatywny potem zaczelam plamic niby okresowo ale za wczesnie i poszlam do meza i mowie wiesz co chyba jest cos nie tak chyba nie bendziemy mieli za szybko dzidzi .... po tygodniu znow cisza plamienie ustalo okresu nie bylo wiec znow zrobilam test wyszedl pozytywny az nie moglam uwierzyc wiec szybko poszlam do apteki a ze w opakowaniu byly 2zrobilam 2naraz bylam taka szczesliwa:).... wiec musisz przestac myslec tylko o tym zeby zajsc w ciaze kochajcie sie co 2dzien i powodzonka

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

17 paź 2011 - 11:48:06

3 miesiace to malo
przestan o tym myslec ze chcesz dziecka

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

17 paź 2011 - 11:49:56

idź na in vitro

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

17 paź 2011 - 11:50:31

Po pierwsze kochana, jeśli kochasz się z swoim facetem, to nie kochaj się z tą myślą, że staracie się o dziecko i żeby wyszło, tylko skup się na fantazji , na okazywaniu uczuć , wtedy będzie i przyjemniej :-) a co faktem jest, prawdopodobnie przy pozycji tylnej ' na pieska ' lepiej zajść w ciążę , więc na pewno wam się uda, tylko myślcie o sobie i waszych uczuciach , mam nadzieję , że niedługo dołączysz do mnie.. bo ja właśnie noszę w sobie maleństwo! :-))))))

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

17 paź 2011 - 11:53:09

Starajcie się o nie w dni płodne

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

17 paź 2011 - 12:01:16

3 miesiące to NIC...znam wiele przypadków że ludzie sie starali o dziecko rok...dwa lata itp...no i co mówili jak już się udało:
NE MOŻNA SIĘ SPINAĆ! trzeba wyluzować kochać się w dni owulacyjne i nie myśleć non stop o tym że TRZEBA zajść...bo tak to dupa wyjdzie z tego...

jeszcze gdzieś słyszałam że można spróbować kochać się pod "kątem" tzn pupa kobiety najlepiej jak by była na jakimś podwyższeniu tak żeby plemniczki maiły lepszą drogę ;) czyli jakieś koce pod pupe albo poduchę albo coś nich im grawitacja pomoże dotrzeć do jajeczka ;)

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

17 paź 2011 - 12:02:54

3 miesiące to króciótko :) u mnie to trwało ok. Roku aż w końcu się udało :)
Znam kobietę która przez 3 lata nie mogła zajść w ciąże i ani jej ani jej partnerowi nic nie było tylko poprostu ona w swojej psychice zakodowała, że nie może mieć dzieci ( choć mogła) chodziła po psychologach, psychoterapeutach, piła ziółka chodziła po specjalistach, robiła wszelkie badania, a to na nic aż mąż postanowił zabrać ja na wakacje bodajże na majorkę kobitka tam odpoczęła nie myślała o życiu codziennym wyluzowała i miesiąc po przyjeździe oświadczyła, że jest w ciąży. :) więc to też w dużej mierze zależy od kobiety jej podejścia, trybu życia, i ciała bo nie każdy kobiecy organizm jest gotów w danym momencie na przyjęcie dzidziusia.Przynajmniej mi się tak wydaje mogę się mylić.

zweryfikowana
Posty: 286
Ostrzeżenia: 1/5

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

17 paź 2011 - 12:08:48

za krótko! :)

Staram się o dziecko i nic Pomocy ;(

17 paź 2011 - 12:12:36

Cytat
edytka86
napewno nie zakladac glupich watkow na szafie tylko udac sie do lekarza

Calkowicie sie zgadzam:)

następna dyskusja:

figura- proszę o oceny