Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:33:30

Proszę o szczegóły tej diety "kopenhaska" w sierpniu wychodzę z mąż i chciałabym zgubić pare kilo:)

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:33:33

no nic w takim razie ja będę przecierać szlaki - być może będę pierwsza która schudnie albo pierwsza która dała się naciągnąć:D

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:34:09

Cytat
kaziaGCE
Proszę o szczegóły tej diety "kopenhaska" w sierpniu wychodzę z mąż i chciałabym zgubić pare kilo:)

wpisz w google dieta kopenhaska a wyskoczy czy mnóstwo stronek

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:35:15

Cytat
lalalajka
no nic w takim razie ja będę przecierać szlaki - być może będę pierwsza która schudnie albo pierwsza która dała się naciągnąć:D

tak czy siak tyle już wydałam na te wszystkie diety że 40zł w tą czy w tą nie robi różnicy:))))))))))

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:35:32

jak dla mnie najlepsza dieta to dieta WLASNA! jesz sobie trzy lub 4 posilki, z głową, mało węglowodanów, tłuszczu itp. ja mam od 3 miesięcy takąSWOJĄ;) schudlam 10 kilo, wie mże pomału ale za to jak przerwałam raz wcale nie przytyłąm!! no może 20 deko ;-) warto czasem sobie pozwolić na kawałek czegoś niedietetycznego! potem tak nie rzucisz sie na jedzienie :) POWODZENIA

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:36:36

no dobra obiecuję dam znaka na forum czy opłaca się wydać te 40zł czy nie :)pozdrawiam

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:37:50

nie wiem czy ta dieta jest skuteczna, ale oni tam piszą, że np, bieganie wcale nie sprzyja chudnięciu, a to akurat gówno prawda.

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:37:55

Cytat
ewelinka122
kopenhaska - działa naprawdę.

Oj, działa, działa...
Właśnie ją stosuję. Jak narazie schudłam 4 kg w tydzień. Zostało jeszcze 6 dni i mam nadzieję zrzucic jeszcze 2 :)

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:38:20

Cytat
natia_87
jak dla mnie najlepsza dieta to dieta WLASNA! jesz sobie trzy lub 4 posilki, z głową, mało węglowodanów, tłuszczu itp. ja mam od 3 miesięcy takąSWOJĄ;) schudlam 10 kilo, wie mże pomału ale za to jak przerwałam raz wcale nie przytyłąm!! no może 20 deko ;-) warto czasem sobie pozwolić na kawałek czegoś niedietetycznego! potem tak nie rzucisz sie na jedzienie :) POWODZENIA


niby racja ale prawda jest taka że trzeba nauczyć się inaczej komponować dania - ja potrzebuję wiesz listy co mogę a czego nie i wtedy jakoś mi idzie:)a tak sama sobie to hmm jakoś zawsze mi się nie udaję:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-31 16:40 przez lalalajka.

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:39:01

ale bzdura!!! masakra!!! istna masakra.... i jeszcze piszą że ćwiczeniami nie zgubisz zbędnych kilogramów... większej bzdury nie słyszałam.... jak nie ćwiczeniami to na pewno obżeraniem się... powodzenia wtedy życzę!!! i co po te naciągające wypowiedzi fikcyjnych osób które NIBY to zastosowały?.... masakra wam powiem! Z własnego doświadczenia powiem że nic więcej jedynie ćwiczenia działają! + nieobżeranie się.... :)

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:40:58

Cytat
material_girl
nie wiem czy ta dieta jest skuteczna, ale oni tam piszą, że np, bieganie wcale nie sprzyja chudnięciu, a to akurat gówno prawda.

NO WŁAŚNIE!!!! tak na prawdę to chyba jedno wielkie G na dobrą sprawe....

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:42:34

Obadałam diete kopenhaska nie dla mnie:/ nie dam rade a do tego nie moge sobie pozwolić na spadek energii:(

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:42:39

nie wiem czy to rzeczywiscie działa bo nie stosowałam. podejrzewam jednak ze najlepszym sposobem jest racjonalne odzywianie. nie wierze w to ze jedzac duzo i co sie chce nie bedzie sie tyło. ja mam zamiar wypróbowac krople herbapol. sa na all.

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:42:41

Cytat
littlemiss
ale bzdura!!! masakra!!! istna masakra.... i jeszcze piszą że ćwiczeniami nie zgubisz zbędnych kilogramów... większej bzdury nie słyszałam.... jak nie ćwiczeniami to na pewno obżeraniem się... powodzenia wtedy życzę!!! i co po te naciągające wypowiedzi fikcyjnych osób które NIBY to zastosowały?.... masakra wam powiem! Z własnego doświadczenia powiem że nic więcej jedynie ćwiczenia działają! + nieobżeranie się.... :)


co do punktów ćwiczenia tez nie wierzę:) nie jestem debilem:) ale powiem Ci ze stosowałam kiedyś dietkę która w ogóle nie wygląda na dietę uwierz mi - i się chudnie oj się chudnie i się nie wraca do wagi z przed diety:) ale mi się juz znudziła i szukam czegoś nowego:)

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE

31 maj 2009 - 16:46:16

poza tym czytałam mnóstwo różnych forum i ludzie którzy stosowali mówią że schudli - myślicie że to wszystko jedna wielka prowizorka?! hmm...ja właśnie nie jestem przekonana do końca ale postanowiłam spróbować, co mi szkodzi? 40zł to nie majątek dla mnie - jeśli to oszuści to kij im w ...:)niech się wzbogacą a co jeśli schudnę?!:)

następna dyskusja:

DWA TYGODNIE ABY SCHUDNĄC...........