Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

jak dla mnie seks po 2 czy 3 miesiacach zwiazku jest za wczesnie , ale jak tak slucham wypowiedzi innych to mowia ze za wczesnie bedzie tylko do momentu dokąd dziewictwa nie strace i nie bede miala doswiadczenia , ze po jakims czasie jest to zupelnie normalne . A wy co o tym sądzicie? Macie takie samo myślenie jak tamte dziewczyny ?

Hmmm ja Ci powiem tak ze mialam i mam po dziś dzień 1 partnera seksualnego zrobiłam to po pól roku. Był to mój pierwszy raz i nie sądze, że jakby mi nie wyszło w obecnym związku ( oby tak nie było) to też bym czekałą te pół roku czy więcej.

jak ktoś chce to czeka, a jak ktoś nie chce to nie czeka. Proste. Ja nie czekałam do setnej randki ;] I do dzisiaj jesteśmy razem.

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

w moim przypadku jest to 100% racja :)

zalezy czy jestes gotowa na to w tej chwili i z tym facetem ja nie patrzylam na to ile jestesmny razme to zaden wyznacznik bylam z facetem dwa lata i do niczego nie doszlo, po prostu z nim nie bylam gotowa , rzucilam tamtego faceta bo pozjnalam innego, (obecnegomaż:)) z nim stracilam dziewictwo po 5 miesiacach bycia razem:)

ja sie zgadzam z twoja kolezanka

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

nie ma chyba uniwersalnego terminu :p to wszystko zależy ... jeżeli czujesz że to "ten" i czujesz się gotowa na taki krok to moim zdaniem nie ma różnicy czy to po 3 miesiącach czy 3latach. to jest twoja decyzja.

To zalezy z moim pierwszym facetem stracilam dziewictwo po 8 miesiacach bylismy 6 lat razem!A teraz mam kogos innego i poszlam z nim do łożka po 2 tygodniach Randek!Co prawda znalismy sie wczesniej z pracy,ale to nic nie zmienia!

racja - przed pierwszym razem się czeka i to baardzo prawidłowe:) u mnie to było po 8 miesiącach. ale to było 6 lat temu:D:D
teraz jak już czuję, że chłopak jest spoko i na dłuższą metę to czy 2 tygodnie czy 6 miesięcy nie gra żadnej roli, już prędzej będzie 2 tygodnie hahah;D;D

ja poszłam z moim chłopakiem do łóżka po 2 latach znajomości, jesteśmy nadal razem ale wątpię że gdyby nam sie nie ułożyło to z nastepnym czekałabym kolejne 2 lata :) myslę że stałoby sie to o wiele szybciej :)

Ja byłam z chłopakiem 3 lata i nie zrobilismy tego, nie bylam gotowa, nie bylam zdecydowana, ze to z nim mam byc. Pozniej poznalam mojego obecnego ukochanego i stalo sie to po 4 miesiacach. Byla tak niesamowita chemia, porzadanie ale i wielkie uczucieze nie dalo sie czekac. I nie zaluje:) za 2 tyg stuknie nam rowny rok razem i jest nadal cudownie. Zawsze sobie wyobrazalam,ze to sie stanie po roku i nie moglam zrozumiec jak dziewczyny moga tak szybko isc z kims do lozka. Ale poznalam Go, pokochalam i jestem szczesliwa.

nie ma wyznacznika społecznego ile powinno się być z daną osobą, zeby uprawiać seks, taki wyznacznik jest w głowie, zależy on od wartości jakie ze sobą nosisz i od Twojej dojrzałości osobowej i emocjonalnej, nie patrz i nie słuchaj tak bardzo co mówią Ci inni, tylko patrz na siebie i wsłuchaj się w swoje wnętrze, jak będzie żyła zgodnie z własnym sumieniem, to będziesz miała poczucie, że wszystko w Twoim życiu jest na właściwym miejscu i we właściwym momencie, ja tak zrobiłam i jestem bardzo zadowlona z tego jak postąpiłam:)

Nie ma uniwersalnej daty;) to sie czuje czy jest sie gotowym na ten krok czy nie.

następna dyskusja:

NIE ZABIERAJ SWOICH NARZĄDÓW DO NIEBA