Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 11:52:30

Hej kochane..

Chciałam się spytać czy jest możliwe schudnięcie 10 kg w ciągu 1,5 miesiąca? Tzn, tak wiem, gdybym nic nie jadła to schudłabym napewno, ale nie chcę tego przeprowadzać zbyt drastycznie. Musiałabym chudnąć ok. 1,6 kg na tydzień, a myślę, że to nie jest wcale tak dużo.
Czy gdybym chciała tyle zrzucić musiałabym naprawde jesc bardzo mało i dużo ćwiczyć?

Może któraś z Was schudła mniej więcej tyle w takim czasie? Albo również schudła dużo kg w małym czasie? Wypowiedzcie się, proszę ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 11:53 przez spinka33.

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 11:54:35

Jest możliwe, ale jeszcze bardziej prawdopodobne jest, że potem przytyjesz 15:)

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 11:55:14

Jak będziesz się głodzić,to nic nie pomoże.Głodziłam się pół roku i szczerze mówiąc,efekt maleńki.

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 11:55:27

:/ tyjecie na potege a potem chcecie cudow:/ 10 kg to min 5 miesiacy trzeba zeby efajtu jojo nie bylo:/ i komplikacji zdrowtotnych.

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 11:56:06

ja schudlam 10 kg ale w rok :):) takze polecam bardzej optymalne rozwiazanie niz drastyczne :)

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 11:56:21

eeeeee nie wiem czy to mozliwe, ale nawet jakby(co mało prawdopodobne) to efekt jojo raczej murowany :D

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 11:57:22

Możliwe, ale bardzo niezdrowe i z PEWNYM efektem jo-jo. i to nie do poprzedniej wagi, ale nawet z naddatkiem, mogę Cię zapewnić.

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 11:58:20

Hmmm jak byłam w szpitalu na zabiegu - nie mogłam jeść nic oprócz kleiku mlecznego przez cały tydzień - heh jak wyszłam ze szpitala to wyglądałam jak trup - szkielet obłożony skórą - waga spadła mi o jakieś 5kg:/

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 12:00:42

ja schudłam prawie 20 przez ok 2 miesiace i pół ale zarłąm specjalne tabsy po ktorych si enie chce jesc (na bazie amfy) ogolnie to nie przytyłam potem ale musiałam cwiczyc duzo bo skóa była tak arozlazła teraz jest ok

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 12:02:25

Tak wiem, że może mnie spokać efekt jojo, więc oczywiście gdybym tyle schudła nie rzuciłabym się odrazu na jedzenie ;) Ale niestety za 2 miesiące czeka mnie ważny dzień i muszę schudnąć tyle kg. A więc gdybym dała sobie 2 miesiące,dałabym rade? Wychodzi 1,2 kg na tydziń, a to akurat mieści się w granicy normy ;)

Cytat
moskol
ja schudłam prawie 20 przez ok 2 miesiace i pół ale zarłąm specjalne tabsy po ktorych si enie chce jesc (na bazie amfy) ogolnie to nie przytyłam potem ale musiałam cwiczyc duzo bo skóa była tak arozlazła teraz jest ok


A jak wyglądało twoje dzienne jedzenie? Bo sądze,że cokolwiek napewno jadłaś ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 12:05 przez spinka33.

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 12:06:08

jeżeli masz bardzo dużo do zrzucenia to jest to możliwe

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 12:09:21

Cytat
oskka
jeżeli masz bardzo dużo do zrzucenia to jest to możliwe

Jeśli chodzi o to czy jestem bardzo otyła, to nie. Wiem właśnie, że osoby, które mają dużo nadprogramowych kg chudną szybciej..

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 12:11:38

mój mąż tak schudł, ale chodził na razy dziennie na siłownię, pił koktajle białkowe, nie jadł pieczywa, makaronów, o słodyczach nawet nie wspominając. ale jadł! nie głodź się, bo to tylko spowolni Twój metabolizm i później będziesz dwa razy grubsza! jedz lekko, zamaist pieczywa - chlebki Waza, gotowane warzywa, kurczaczki...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 12:12:36

moja mama poszła do pracy do biedronki i w 2miesiace schudła 11kg ale nie jest szczesliwa z tego powodu :/ innych sposobow nie znam, moze dlatego ze sie nie odchudzam:) moja proba odchudzania sie w 1-2klasie gim skonczyła sie wizytą u lekarza :P boziuuu jaka byłam głupiutka ;D hehe

niezweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 2/5

Jest to możliwe??

25 wrz 2011 - 12:12:59

no jakoś ja schudłam 11 kg w 2 miesiące. Mam diete gdzie się liczy kalorie, ale nie licze ich jakoś co do jednej, po prostu na oko wiem, co mniej więcej ile ma kcal i tym się kieruje :)

i wcale się nie głodziłam... tyle, że mi to ma z czego spadać, także może dlatego tak szybko schudłam, ale trzymam się dalej :)

ja po prostu odstawiłam całkowicie słodycze, cukier i tłuszcz.
wszystko gotuje na wodzie lub grilluje. oczywiście wszystko jasne jak chleb,makarony,kasze i ryż też odstawiłam.

np na śniadanie jem jajecznice z 2 jaj ( bez tłuszczu , na patelni teflonowej ) do tego kroje dużego pomidora, który ma ok 20 kcal tylko :) i do tego jak już bardzo chce mi się jesc, albo wiem, że z rana musze załatwiać dużo spraw i żebym była pojedzona to jem 1-2 kromki własnego chleba,pieke sobie taki specjalny chleb z pełnoziarnistej mąki i otrębów ostatnio dodaje do niego jeszcze pestki dyni :)

herbate pije niesłodzoną, kawe zazwyczaj też, ale jak już musze to sobie słodze 2 tabletki słodziku. i dolewam mleka 0,5 % .

jakiś owoc np.jabłko,banan,nektarynka lub jogurt naturalny,maślanka naturalna (winogron nie polecam, bo one działają jak orzeszki :P niby mają mniej kcal od np.banana, ale winogron zjeść całą kiść bo wciągają, a banana jednego :)

na obiad np. pierść z kurczaka/indyka zrobiona albo na patelni teflonowej, bez tłuszczu i dodane do niej pełno ziół i tzw. warzywka na patelnie. ( tylko wybieram takie które nie posiadają ziemniaków) i polane jogurtem naturalnym, który ma mniej niż 5 %, a najlepiej to mniej niż 3 % tłuszczu. lub robie sobie takie "mielone" jakby tylko z mięsa z indyka, dodaje tam jajko i otręby i ostatnio papryke czerwoną i chilli pychota :)

później kawa i jakiś owoc lub jogurt

a na wieczór to różnie albo jajko na twardo z pomidorem, albo owoc, albo czasem w ogóle nic, bo po obiedzie mi się nie chce jeść

a co do ćwiczeń to nie ćwicze NIC !! narazie :P ale bardzo dużo chodze .

teraz zapisałam się na kurs salsy i na siłownie oraz fitness także powoli do przodu :)
ale mój Chłopak się ze mnie śmieje, ze strasznie się wkręciłam w to odchudzanie i że teraz bede robić milion rzeczy na raz ( bo jeszcze do tego dojdzie uczelnia) i on nie wie kiedy ja znajde czas, zeby się nim zajmować :P

także Dziewczyny wszystko jest możliwe tylko trzeba chcieć !!
ja już wiele razy zaczynałam diety i nic z tego nie wychodziło, ale tą zaczęłam spontanicznie ( pewnego dnia się obudziłam i stwierdziłam, że trzeba coś ze sobą zrobić ;P )

następna dyskusja:

plamienie zamiast okresu