Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:51:49

nie wiem co mi strzeliło do głowy!!!mam fajnego kolegę w pracy, często żartowaliśmy sobie, wygłupialiśmy się nie brakowało pikanterii,ale zawsze miałam wszystko pod kontrolą. aż do tego jednego dna zagalopowaliśmy się, nie wiem czemu nie powiedziałam nie.Może dlatego,że on mi się bardzo podoba i jest serio super facetem.problem w tym że obydwoje nie jesteśmy już dziećmi i mam swoich stałych partnerów.
Nie wiem co robić, fatalnie czuję się z myślą że zdradziłam a z drugiej strony było cudownie z ...nigdy nie czułam się tak eh...aż mi brakuje słów...najgorsze jest to że tęsknie za nim...Nie mogłam się zakochać! nie , to nie możliwe.

powinnam powiedzieć mojemu mężowi?a on swojej żonie?a może opanować się i zapomnieć?

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:53:04

Nie komentuje ;O glupias to teraz sama sobie radz!

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:54:29

może mnie potępią ale....ja na Twoim miejscu nigdy a to przenigdy bym nie powiedziałą o tym mężowi...
Zapomniałam dopisać.
Uważam ze zrobiłaś nie złą głupote...pewnie masz wyżuty sumienia .Dzwiwi mnie tylko ze za nim tęsknisz.....skoro to było jednorazowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 14:56 przez tekobiety.

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:55:00

opanować się i zapomnieć, nic mężowi nie mówić i zachować tajemnicę jeśli nie masz zamiaru kontynuować tego romansu. jeśli natomiast będziesz kontynuować romans z kolegą to odejdź od męża.

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:55:17

żal mi Twojego faceta... ;/ tyle.

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:55:31

no pięknie...i puść tu starego do pracy to się pusci....

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:55:40

Cytat
fruittella
opanować się i zapomnieć, nic mężowi nie mówić i zachować tajemnicę jeśli nie masz zamiaru kontynuować tego romansu. jeśli natomiast będziesz kontynuować romans z kolegą to odejdź od męża.

o kurde. chyba najlepsze rozwiązanie.

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:56:03

Cytat
fruittella
opanować się i zapomnieć, nic mężowi nie mówić i zachować tajemnicę jeśli nie masz zamiaru kontynuować tego romansu. jeśli natomiast będziesz kontynuować romans z kolegą to odejdź od męża.

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:56:03

nie mow mezowi a to co przezylas zachowaj dla siebie i nie zaluj .

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:56:40

Jeśli macie dzieci to nie mów i się opamiętaj dziewczyno!

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:56:59

no i czemu teraz do nas płaczesz? trzeba było myśleć wcześniej

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:57:00

Chyba lepiej jest powiedziec osobiście, niż mąż miałby się dowiedziec jakims przypadkiem. Zdrada boli.. pomyśl sobie jak ty bys sie czuła, gdybys wiedziala ze Twój mąż całuje sie/ sypia/ spotyka się z inną..a w nocy kocha sie z Tobą - na przykład . Obrzydliwe.. Przemyśl sprawę. ;)

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:57:03

osz Ty niedobra.

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:57:04

Boże i po co Ci to bylo:/ nie komentuje denerwują mnie takie baby ja Ty...powiesz mężowi to odejdzie proste chyba, że jest taki glupi i mu to nie bedzie przeszkadzac...

Zdradziłam...:(

20 wrz 2011 - 14:57:15

Cytat
tekobiety
może mnie potępią ale....ja na Twoim miejscu nigdy a to przenigdy bym nie powiedziałą o tym mężowi...
no tak zdradzac na boki i oklamywac druga osobe gratuluje mam nadzieje ze twoj maz rowniez by nie powiedział tobie ze cie zdradzil :/ a do autorki teraz to juz po ptokach radz sobie sama umiałas robic to z nim to i teraz musisz umiec sobie zaradzic

następna dyskusja:

mama a seks