Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 718
Ostrzeżenia: 2/5

WIBRATOR

23 sie 2011 - 23:57:10

Cytat
xkasieek
Cytat
ILIKEIT2
hehehehhe:] posiadam:) ma 190cm wzrostu, 97kg żywej wagi, opalone ciałko, czarne włosy i błękitne oczy, a ty jaki chcialabys miec? :p

mam taki sam tylko jest trochę niższy i lżejszy.. ;))
haha :D ja tez mam nizszy i lzejszy i jeszcze zamiast niebieskich oczu to ma brazowe:D

A tak apropo to wibratora nie posiadam :D Ale nie rusza mnie zabawa z dildo :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-24 00:00 przez klaudejszyn.

zweryfikowana
Posty: 314
Ostrzeżenia: 1/5

WIBRATOR

24 sie 2011 - 00:01:25

Mój ma 200 cm wzrostu i 73 kg :D Najlepszy model. :)

WIBRATOR

24 sie 2011 - 00:03:23

Cytat
aggie
Mój ma 200 cm wzrostu i 73 kg :D Najlepszy model. :)

Powiem Ci ze spory, mój ma tylko jakieś 20cm wzrostu nie wiem jak ty się tym obsługujesz:]


Swoją drogą nie wiem jak możecie pisać tak o facetach:/ To brzmi jakbyście ich traktowały bynajmniej przedmiotowo:/

niezweryfikowana
Posty: 549
Ostrzeżenia: 1/5

WIBRATOR

24 sie 2011 - 00:05:41

Cytat
HeXeN
Cytat
aggie
Mój ma 200 cm wzrostu i 73 kg :D Najlepszy model. :)

Powiem Ci ze spory, mój ma tylko jakieś 20cm wzrostu nie wiem jak ty się tym obsługujesz:]


Swoją drogą nie wiem jak możecie pisać tak o facetach:/ To brzmi jakbyście ich traktowały bynajmniej przedmiotowo:/


POPIERAM!!!!!!!

zweryfikowana
Posty: 883
Ostrzeżenia: 1/5

WIBRATOR

24 sie 2011 - 00:29:40

nie mam , ale chyba sobie zakupie :D

WIBRATOR

24 sie 2011 - 01:22:29

ja mam, ale nie używam. śmieję się czasem do chłopaka, że jak on mi już nie będzie wystarczał, to pewnie zacznę używać :D

WIBRATOR

25 sie 2011 - 22:53:35

mam 3 i leżą w szufladzie:p

WIBRATOR

26 sie 2011 - 16:36:12

Mam! I jest to cudo, CUDEŃKO. Jednakże nie do penetracji bo nie ma z tego żadnej przyjemności, ale te wibracje i drażnienie Ł... polecam :)

WIBRATOR

26 sie 2011 - 19:43:54

Cytat
martuuus
Cytat
landryna26
proponuję tym spragnionym wybrac się do seksuologa, bo to zaleciało nimfomanią :/

proponuję przystopować z koronkami do Matki Boskiej, bo to już dewotyzmem zalatuje...

Nie rozumiem oburzenia nad tematem. Ile Wy macie lat dziewczyny, 12?
Skoro nie potraficie udźwignąć ciężaru działu intymnego to może hot or not będzie lepszy?
A to licytowanie się "ja mam 180cm, 100kg żywej wagi" jest śmieszne, sorry.
Sama mam faceta, wibratora akurat nie mam, ale nie widzę niczego złego w posiadaniu.
Mam wrażenie, że takie tematy będą w Polsce wiecznie tematami tabu, a osoby, które je poruszają postrzegane za bezpruderyjne nimfomanki.
Normalnie ciemnogród.

Zgadzam się. Pruderyjność Polaków mnie zadziwia... tak jakby nikt w Polsce nie uprawiał seksu, wyluzujcie dziewczyny. Seks jest rzeczą naturalną, nie ma się czego wstydzić.

zweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 1/5

WIBRATOR

26 sie 2011 - 19:52:19

Cytat
ILIKEIT2
hehehehhe:] posiadam:) ma 190cm wzrostu, 97kg żywej wagi, opalone ciałko, czarne włosy i błękitne oczy, a ty jaki chcialabys miec? :p
hehe dobre dobre ;p
ja mam ;p

i faceta wibrator ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 19:52 przez Moni25.

WIBRATOR

26 sie 2011 - 19:53:46

Cytat
Kismet
Cytat
sylwian90
Cytat
Kismet
Cytat
sylwian90
co ma do tego facet?

aż tak się wstydzicie mówić o takich rzeczach?

skoro 13-15latki lubią się chwalić że robią komuś loda...to czemu dorosłym kobietom ciężko mówić o wibratorze?

a tak serio....w życiu przydaje się urozmaicenie. I nie musicie tak tego podkreślać że Wam facet wystarcza. Seks to nie tylko pozycja na misjonarza ale urozmaicenia.

W naszym kraju dalej panuje Tabu

Wystarczy kupić kamasutrę i wypróbować, duh.

Niektórzy nie muszą czerpać inspiracji z kamasutry...ehh



Cieszę się, że prowadzisz tak wybujałe życie seksualne. Pogratulować :D



sylwian90 to moj stary nick....

Dla Twojej swiadomosci od kilku lat to życie seksualne jest z jednym facetem,ale na szczęście cieszę się,że jest ono bujne a nie monotonne aby potem zakładać na szafie temat że w związku zrobiło się nudno i nie uprawiamy seksu bo nas nie kręci. Przykro mi jestem dorosłą i dojrzałą kobietą nie jestem nimfomanką i dziwką i lubię urozmaicenia,i na widok nagiego faceta nie robię znaku krzyża i nie biegnę do kościoła...wszystko jest dla ludzi...ale chyba nie w tym kraju.

Jeżeli ktoś lubi przez cały związek uprawiać seks w jednej pozycji to nie zazdroszczę.

WIBRATOR

26 sie 2011 - 19:54:45

mam od roku

WIBRATOR

26 sie 2011 - 19:56:50

Cytat
xkasieek
Cytat
ILIKEIT2
hehehehhe:] posiadam:) ma 190cm wzrostu, 97kg żywej wagi, opalone ciałko, czarne włosy i błękitne oczy, a ty jaki chcialabys miec? :p

mam taki sam tylko jest trochę niższy i lżejszy.. ;))

mój to samo :D i nawet baterii mu nie trzeba wymieniać xD

WIBRATOR

26 sie 2011 - 19:58:04

Ha ha padłam:)) Posiadam żywy i jestem bardzo zadowolona:)) A jeśli Ty chciałabyś to znajdź chłopa lub ewentualnie proponuję w końcu zakup:)))

WIBRATOR

26 sie 2011 - 19:59:13

A nawet jeśli bym prowadziła wybujałe życie to nie powinno Cię to interesować.

A skoro boisz się takich rzeczy jak wibrator to błagam....ile Ty masz lat?
Wow,super że macie facetów...może jeszcze pochwalcie się ile mają cm w majtkach,numer buta,rozmiar koszuli...może zacznijcie się nimi wymieniać?

Bo to już prawie tak brzmi....fajnie,że się chwalicie facetami,ale facet to nie zwierze czy zabawka aby w taki sposób o nich pisać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 20:01 przez Osaaa.

następna dyskusja:

Microgynon - tabletki antykoncepcyjne