Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 12:50:49

Witam,

Od kilku lat borykam się z pewnym problemem - jest nim ból głowy.
Wcześniej ból pojawiał się kilka razy w tygodniu, teraz występuje codziennie.
Gdybym nie wzięła tabletki, to nie przeszedłby, wręcz byłoby coraz gorzej, nie byłabym do niczego zdatna.
Zawsze unikałam lekarzy (z resztą nie miałam potrzeby do nich chodzić zawsze byłam okazem zdrowia) tylko ten ból głowy, na który przymykałam oko. Można powiedzieć, że przyzwyczaiłam się do niego. Jednak ostatnio zdecydowałam się coś z tym zrobić i udać się do specjalisty, zanim to zrobię chciałabym zapytać Was czy może borykałyście się z podobnym problemem, co było objawem, jak przebiegało leczenie. Dużo się naczytałam na temat bóli głowy i mogę wykluczyć migrenę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-28 12:51 przez milenka1603.

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 12:53:30

Też miałam podobny problem i okazało się, że trzeba zmienic dietę, a konkretnie chodziło o nietolerancję na czekoladę. Nie jem jej i bóle głowy jak ręką odjął :)

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 12:53:32

taaak, chodziłam po tylu lekarzach, że nie zliczę
jedna to m dała tabletki, bo których było wręcz gorzej..
stwierdzili - migrena, cześć, zamknęli drzwi, a teraz po prostu zajadam lek przeciwbólowy, jak mnie dopada,
a czasem sobie daruję, bo mi żołądek wyżre i tyle będzie

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 12:54:08

Ja miałam codzienne bóle głowy i do tego osłabienie i zmęczenie a przyczyna była niedoczynność tarczycy. Zaczęłam przyjmować hormony i po paru dniach zaczęłam żyć bez bólu głowy.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 12:56:15

Witaj, miałam też ten problem. Nic nie pomagało. Ból był straszy i występował prawie codziennie...
Miałam tak kilka lat. Teraz przeszło.
Prawdopodobnie u mnie było to spowodowane problemami z żołądkiem, a właściwie z dwunastnicą. Kiedyś trafiłam do szpitala z silnym bólem żołądka i wykryto u mnie wrzoda dwunastnicy. Dostałam antybiotyk. I zarówno ból żołądka jak i głowy minął.
Napisz mi jakie leki bierzesz. Mogę Ci polecić jeden po którym ból mija. Tylko nie wiem czy mogę tutaj napisać.

A jak poszłam do lekarza z bólem głowy to kazał mi kupić ibuprom... :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-28 12:57 przez xanthina.

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 12:56:31

migreny pewnie... ja mam tez czesto bole glowy do tego ciagle wykamana i wgl padnieta nic mi sie nie chce i nie odczuwam zadnych uczuc xd

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 12:59:36

Ja mialam podobny ból glowy ale nie trwal on tak dlugo.Moze z 4 miesiace codziennie mnie bolala glowa ,najbardziej rano i byl taki czas ze codziennie musialam brac Ibuprom bo tylko po tym mi przechodzilo,no ile ilez mozna brac tabletek przeciwbolowych?Bylam u zwyklego lekarza,laryngologa,neurologa mialam robione rozne badania.NIkt nic nie wykryl.Po pewnym czasie samo ustalo i moim zdaniem bylo to spowodowane stresem.

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 13:01:14

Moja mama miała to samo ciągły ból głowy nie do wytrzymania, chodziła do lekarzy oczywiście , jadła mnóstwo tabletek. Migrena była wykluczona.. Dodatkowo bólowi później towarzyszyły wymioty. To była istna tragedia :( W końcu mama odwiedziła chyba wszystkich możliwych już lekarzy,moja babcia poleciła jej żeby poszła zbadać dno oka do okulisty. I to był strzał w 10.. ;/ wykryto z dna oka,że mama ma w głowie jakiegoś mięśniaka czy torbiela.. :( i uciskał jej na nerw jakiś ,mamę zoperowano ,wszystko ustało. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Nie straszę Cię broń Bożę,że być może też tak masz !! Ale po prostu piszę Ci,że mama miała też taki problem z tym bólem głowy i był on spowodowany właśnie tym,że coś tam miała w głowie.

zweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 1/5

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 13:02:58

Ja też tak miałam, najpierw powiedziano mi, że to charakterystyczne w okresie dojrzewania, następnie okazało się, że to po prostu niedobór magnezu, zła dieta, zaczęłam brać codziennie magnez i wszystko wróciło do normy:)

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 13:07:26

ja miałam taki sam problem okazało się że naczynia krwionośne się powiększają leżałam w szpitalu rezonans i tomografia w porządku mimo że mnie paraliżowało to może byc też spowodowane siedzeniem przed kompem nerwy i inna odmiana migreny nie radze brac codziennie tych samych tabletek bo się uzależnisz ja miałam bóle głowy tak silne że nie chodziłam ale nigdy nie brałam tabletek bo było gorzej jak coś to pisz na priv



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-28 13:09 przez anioleek1989.

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 13:07:45

Kurcze każda otrzymała inną informację, nie wiem czy powinnaś się tym sugerować:/ Ja np. również mam straszne bóle głowy - nie są to migrenowe, tomografia komputerowa nic nie wykryła, a w końcu przypuszczam iż z braku pomysłów lekarz stwierdził, że to na tle nerwowym:/

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 13:09:28

moja siostra tak miała i lekarz powiedział, ze to migrena
teraz tylko leki jej pomagają

miała przez to nawet dretwienie lewej strony ciała, wiec lepiej jak najszybciej o lekarza

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 13:11:24

ja miałam bóle głowy przez 5 lat. nie brałam nigdy tabletek bo jestem przeciwna farmakologii. czasem zdychałam strasznie tak bolało.
neurolog nie znalazł przyczyny.
u mnie to było spowodowane najprawdopodobniej ze stresu.
wyleczyłam się metodą one brain połączoną z totalną biologią i tabletkami na walerianie. przeszło po 1 miesiącu leczenia

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 13:11:29

Ja mam ból głowy gdy zjem za dużo tłustych rzeczy - frytki itp. Moze z tego?

codzienny ból głowy

28 lip 2011 - 13:11:35

Przyczyn moze byc wiele. Chociażby pogorszenie wzrroku.

następna dyskusja:

towarzyszka w gubieniu wagi;))