Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:03:04

No właśnie krew mi poleciała dopiero wtedy jak oderwałam do końca tą resztkę 3mającego się paznokcia, ale to dosłownie kropla krwi i koniec...

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:03:26

nie no dobrze, nie dobrze, co miałaś innego zrobić skoro dyndał?
prędzej czy później sam by się oderwał :p
uważaj na tego palucha, a jak się zacznie coś dziać, to koniecznie do lekarza :p
i nie ma, że nie lubisz, trzeba :p

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:03:38

Być moze wczesniejszy uraz sprzed kilku miesięcy?:O Naprawde wybrałabym sie do lekarza dla swietego spokoju, chyba lepiej jest wiedziec czy coś powaznego Ci dolega czy moze to tylko jednorazowy przypadek, niz pozniej plakac gdy to jakas choroba i bedzie trudniej leczyc??

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:03:58

nie pomoge Ci bo nie mam pojęcia, a pisze bo pragnę wyrazić swoje zdziwienie-pierwszy raz w życiu o czymś takim słysze! :O

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:12:39

Cytat
witella_II
nie pomoge Ci bo nie mam pojęcia, a pisze bo pragnę wyrazić swoje zdziwienie-pierwszy raz w życiu o czymś takim słysze! :O

Czyżbym była ufem :(?
Cytat
kaam_
nie no dobrze, nie dobrze, co miałaś innego zrobić skoro dyndał?
prędzej czy później sam by się oderwał :p
uważaj na tego palucha, a jak się zacznie coś dziać, to koniecznie do lekarza :p
i nie ma, że nie lubisz, trzeba :p

nie no spoko że mnie pocieszasz :) Nie no wisiał smród to oderwałam , bo co, ale potem czytam że jakaś macierz paznokcia terefere nic nie rozumiem :D hahaha



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-28 13:17 przez Sioni.

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:18:55

A jak oderwał się to miałaś pod nim następny? Mi też zawsze schodzą te paznokcie z tych drugich palców, u mnie spowodowane jest to ciasnym obuwiem. Ciężko mi dopasowac rozmiar, i zazwyczaj KAŻDY zakupiony but, ciśnie.

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:21:03

też tak miałam właśnie najmniejszy u lewej nogi, teraz mam nowy :D

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:21:09

Cytat
lawenda89
Sioni
:D jezzuuuu aż mi sie słabo zrobiła jak to sobie wyobraziłam

mi też ;/

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:21:15

Wydaje mi się,że przyczyn może być wiele,możesz mieć początki jakieś grzybicy chodziłaś może na basen?
Po drugie mogłaś przed paroma nawet miesiącami chodzić w zbyt ciasnych butach i po prostu przez ucisk coś już tam się robiło,po trzecie,czy ten palec jest dłuższy od tego najgrubszego,u mnie jest tak,że właśnie mam ten palec dłuższy przez co w butach open toe jest bardziej ściśnięty i też muszę uważać,po czwarte mogłaś nawet 4 miesiące temu się gdzieś uderzyć,mogło spaść Ci coś na nogę.Miałam tak u ręki i przez pół roku schodził mi paznokieć,po piąte paznokcie też się psują przez zmywacze niestety,mi u rąk się bardzo rozdwajały właśnie przez zmywacz.
Ale wiesz alfą i omegą nie jestem,to są tylko przypuszczenia;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-28 13:22 przez 20natka.

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:23:32

nie wiem co Ci poradzić, jak najszybciej idź do lekarza, on Ci powie co dalej z tym robić... ;p

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:23:34

Cytat
sloneczko_
A jak oderwał się to miałaś pod nim następny? Mi też zawsze schodzą te paznokcie z tych drugich palców, u mnie spowodowane jest to ciasnym obuwiem. Ciężko mi dopasowac rozmiar, i zazwyczaj KAŻDY zakupiony but, ciśnie.

właśnie coś tam jest pod spodem, ale to nie paznokieć chyba, jest twardsze niż skóra, ale paznokieć to nie jest na bank... za mięciutkie.
Cytat
20natka
Wydaje mi się,że przyczyn może być wiele,możesz mieć początki jakieś grzybicy chodziłaś może na basen?
Po drugie mogłaś przed paroma nawet miesiącami chodzić w zbyt ciasnych butach i po prostu przez ucisk coś już tam się robiło,po trzecie,czy ten palec jest dłuższy od tego najgrubszego,u mnie jest tak,że właśnie mam ten palec dłuższy przez co w butach open toe jest bardziej ściśnięty i też muszę uważać,po czwarte mogłaś nawet 4 miesiące temu się gdzieś uderzyć,mogło spaść Ci coś na nogę.Miałam tak u ręki i przez pół roku schodził mi paznokieć,po piąte paznokcie też się psują przez zmywacze niestety,mi u rąk się bardzo rozdwajały właśnie przez zmywacz.
Ale wiesz alfą i omegą nie jestem,to są tylko przypuszczenia;)


Ale jesteś w porząąąąąądkuuuuuuuuuuu :) Nie no może masz rację... Ale jak może pół roku schodzić paznokieć, ten się ruszał i gapił na mnie to schodził mi pół minuty bo gdzieś tyle trwało jego wyrwanie :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-28 13:25 przez Sioni.

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:28:07

Cytat
Sioni
Cytat
sloneczko_
A jak oderwał się to miałaś pod nim następny? Mi też zawsze schodzą te paznokcie z tych drugich palców, u mnie spowodowane jest to ciasnym obuwiem. Ciężko mi dopasowac rozmiar, i zazwyczaj KAŻDY zakupiony but, ciśnie.

właśnie coś tam jest pod spodem, ale to nie paznokieć chyba, jest twardsze niż skóra, ale paznokieć to nie jest na bank... za mięciutkie.
Cytat
20natka
Wydaje mi się,że przyczyn może być wiele,możesz mieć początki jakieś grzybicy chodziłaś może na basen?
Po drugie mogłaś przed paroma nawet miesiącami chodzić w zbyt ciasnych butach i po prostu przez ucisk coś już tam się robiło,po trzecie,czy ten palec jest dłuższy od tego najgrubszego,u mnie jest tak,że właśnie mam ten palec dłuższy przez co w butach open toe jest bardziej ściśnięty i też muszę uważać,po czwarte mogłaś nawet 4 miesiące temu się gdzieś uderzyć,mogło spaść Ci coś na nogę.Miałam tak u ręki i przez pół roku schodził mi paznokieć,po piąte paznokcie też się psują przez zmywacze niestety,mi u rąk się bardzo rozdwajały właśnie przez zmywacz.
Ale wiesz alfą i omegą nie jestem,to są tylko przypuszczenia;)


Ale jesteś w porząąąąąądkuuuuuuuuuuu :) Nie no może masz rację... Ale jak może pół roku schodzić paznokieć, ten się ruszał i gapił na mnie to schodził mi pół minuty bo gdzieś tyle trwało jego wyrwanie :P

Cieszę się,że choć trochę mogłam pomóc:)A schodził pół roku nabierając różne kolory tęczy hah,a bolał jak pieron,ale mi spadła kula ta do pchnięcia kula na w-f już mnie boli jak sobie to przypomnę ;p

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:28:41

Cytat
Sioni
Cytat
kaam_
tak po prostu odszedł, CAŁY?

Tak po prostu zauważyłam że cały odszedł 3mał się tylko w prawym kąciku palca na skórze czy czymś tam i dyndał jakby był drzwiami do palca :) to go oberwałam bo mnie denerwował, ale nie sądzę żebym mądrze zrobiła... Nie wiem, cały czas próbuję sobie przypomnieć czy w coś się nie uderzyłam, no ale palec nie jest siny, zakrawawiony - NIC Po prostu sobie odpadł paznokieć. Czytałam gdzieś na innym forum to laska pisałą, że to od balerinek które za mocno dociskają palce na końcu, gdzieś czytałam, ze to może być grzybica, ale nie zauważyłam swędzenia i jakiś zmian ani na stopach ani na paznokciach...
Cytat
lawenda89
Sioni
:D jezzuuuu aż mi sie słabo zrobiła jak to sobie wyobraziłam

w pierwszym momencie też mnie obrzydzenie wzięło, hehehe a potem brechtałam że otworzyły się drzwi od palca i teraz mogę do niego wejść , hahahaha
Cytat
sajlentna


ciekawe czy ci odrosnie :p
też mnie to ciekawi :P ale to u stopy wiec nie ma co płakać w razie czego
Cytat
wariatka0411
Mi sie paznokiec zerwal po zrobieniu tipsow pociaglam chlopaka za koszule i odpadl nawet nie zdazyl zawisnac ogolem bolalao delikatnie, dopiero gdy przy zwyklych czynnosciach sie uderzylam dotknelam lub cos takiego to odczowalam porzadniejszy bol. jak narazie jest w trakcie odrastania nie wyglada za ciekawie ale mam nadzieje ze odrosnie bez zadnych komplikacji i obrzydliwych skrzywien...

Wiec co do watku to nie robilas tipsow ? To czasem naprawde oslabia plytke paznokcia. Ogolem wspolczuje...

nie no na stopach tipsy ? Chyba przesada troszkę :P



Oj nie chodzilo mi o tipsy tylko zel. wiele lasek tak robi ja na paznokciu u rak tez mialam sam zel kiedy zerwal mi sie paznokiec



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-28 13:29 przez wariatka0411.

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:33:23

hmmm mnie też zszedł paznokieć samoistnie, bez bolu i krwi. odrosl nowy, bardzo delikatny, trzeba uwazac potem na niego. przezyjesz ;p

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

Schodzący paznokieć POMOCY

28 lip 2011 - 13:37:12

Cytat
blackmamba
hmmm mnie też zszedł paznokieć samoistnie, bez bolu i krwi. odrosl nowy, bardzo delikatny, trzeba uwazac potem na niego. przezyjesz ;p

to dobrze, już myślałam że muszę obciąć nogę faken :(

następna dyskusja:

towarzyszka w gubieniu wagi;))