Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

21 minut temu

sprawdzony stomatolog

24 minut temu

sklep detailingowy

48 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

20 lip 2011 - 22:45:14

hej dziewczyny! mam taka sytuacje mojego chlopaka chrzestna wyjezdza do stanow z dziecmi i tutaj zostawia swoj dom. Zaproponowala nam ze mozemy tam razem zamieszkac bo jej nie bedzie rok moze dluzej. Nie musimy placic za wynajem tylko po prostu za prąd , gaz ( czyli za to co zuzyjemy) co sadzicie an ten temat? doradzcie , dodam , ze nie jestesmy malzenstwem i na razie nie planujemy slubu bo poprostu nie mamy wystarczajaco kasy:) A moze lepiej wyjechac razem z chlopakiem za granice i sobie zarobic na swoj wlasny maly kat i miec cos wlasnego :)?
Z gory dziekuje za odpowiedzi :)
doradzi mi ktoś ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-21 22:43 przez justyna11111.

zweryfikowana
Posty: 1.738
Ostrzeżenia: 2/5

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

22 lip 2011 - 16:58:00

ja bym się wprowadzała bez zastanowienia! niewielkie opłaty, będziecie razem, zobaczycie jak to jest być ze sobą 24h

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

22 lip 2011 - 16:59:44

To dobre wyjscie. Pomieszkacie tu rok, cos zarobicie, a jak ciotka wroci to pomyslicie o wyjezdzie za granice, by zarobic ;)

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

22 lip 2011 - 16:59:50

nie wiem , ciezko tak doradzac ale chyba warto spróbować skoro bedziecie płacic tylko za to co zużyjecie ?! spedzicie wiecej czasu z soba , zobaczycie jak to jest i wogole , zawsze mozna zmienic decyzje

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

22 lip 2011 - 17:00:54

zazdroszcze ;)

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

22 lip 2011 - 17:01:02

ja na twoim miejscu bym sie wprowadziła a jak chrzestna wróci to wtedy pojedziecie za granice zarabiac na swoje:)ale to twoa decycja nie nasza

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

22 lip 2011 - 17:02:25

Rowniez bym skorzystala z okazji:)

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

22 lip 2011 - 17:04:27

To dobry pomysł, pomieszkacie rok, zobaczycie jak to będzie ze sobą na wzajem, czy się będziecie dogadywać ;-) a jak Ciocia Twojego chłopaka wróci wtedy zdecydujecie jak Wam ze sobą było :)
Powodzenia :)

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

25 lip 2011 - 00:13:03

skorzystałabym :D

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

25 lip 2011 - 10:30:51

Cieszę się, że bierzesz pod uwagę kwestię ślubu i jest to dla Ciebie jakaś przeszkoda. Nie martwię się w związku z tym o poczucie krzywdy moralnej jaką poniosłabyś-SZCZEGÓLNIE TY-decydując się na krok właściwy dla małżonków.
Jak najbardziej i szczerze Ci go odradzam!
Zobaczycie jak to jest być ze sobą 24h/dobę-poznacie braki i wady drugiego, będziecie w sytuacjach, które będą wymagały od was dużego zaangażowania emocjonalnego i fizycznego. Dom to przecież nie tylko wspólne śniadanka i patrzenie sobie w oczy na kanapie. Jeśli między wami nie ma prawdziwego, pełnego cierpliwości i zrozumienia, ale również dyscypliny uczucia, możecie tego nie wytrzymać. Szkoda robić zamieszanie.
Pieniądze i okazja nie są najważniejsze.
Pozdrawiam Cię i zapraszam do kontaktu na prv.

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

25 lip 2011 - 10:35:02

Cytat
xSandra04x
To dobre wyjscie. Pomieszkacie tu rok, cos zarobicie, a jak ciotka wroci to pomyslicie o wyjezdzie za granice, by zarobic ;)


bardzo dobry pomysl. moze sie okaze ze nie bedzie potrzebny wyjazd za granice bo nie bedziecie chcieli razem juz mieszkac :)

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

25 lip 2011 - 14:06:32

Szła bym bez zastanowienia !! :D szkoda że nie posiadam takiej ciotki :D haha

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

25 lip 2011 - 14:09:05

Zawsze warto spróbować:)

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

25 lip 2011 - 14:10:26

Ja bym się nie zastanawiała :) będziecie mieć taką jakby próbę przed dalszym życiem, zobaczycie jak wam jest razem itp ;)

wspolne mieszkanie ? co myslicie?

25 lip 2011 - 14:29:45

To dobre wyjscie na próbe...upewnicie sie, ze na 100 % wytrzymacie ze soba

następna dyskusja:

tabletki anty i sex