Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy można po prostu poronic?

20 lip 2011 - 23:17:48

tak moze tak sie stac...

czy można po prostu poronic?

20 lip 2011 - 23:21:49

Cytat
Lilith7
Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
male_p
Cytat
mychapiotrka
prawda... to jest straszne i smutne ... :(

Czemu straszne i smutne? Ronione są w ten sposób najczęściej zarodki chore i uszkodzone, które i tak nie byłyby zdolne do samodzielnego życia - myślę, że to nawet lepiej wcześniej, niż później.

zależy jak kto na to spojrzy :) w niektórych kobietach uruchamia się od razu instynkt ,że to było dziecko a inne patrzą na to z medycznego punktu widzenia, dokładnie jak podałaś wyżej ;)

tak tak są kobiety co się przejmują nawet tym o czy nie wiedziały i nie dowiedziałyby się gdyby nie forum... Ale otworzyłyśmy puszkę Pandory ! i co teraz ?
a propos` która z panien wrażliwych je jajka ? obojętnie w jakiej postaci, przecież tam też zawsze jest zarodek! a to też w końcu nowe życie!

no chyba nie zawsze;] jeśli nie doszło do zapłodnienia to skąd Ci się znajdzie w jajku zarodek:)

czy można po prostu poronic?

21 lip 2011 - 16:11:53

Cytat
aga2802
Hey dziewczyny!
Przeglądałam dziś notatki z biomedyki (ok - może za często na wykłady nie chodziłam) i przeczytałam coś co mnie zaskoczyło ;-o mianowicie: "Kobieta bedąca w ciąży i nie wiedząca o tym, może nieświadomie poronić i nawet nigdy nie dowiedzieć się,że w tej ciąży była." Zamurowało mnie. Czy to prawda?
przy mikroporonieniu na przykłąd kobieta często nie zdąrzy zrobić testu i dowiedzieć się, że była w ciąży

niezweryfikowana
Posty: 1.715
Ostrzeżenia: 1/5

czy można po prostu poronic?

21 lip 2011 - 16:13:07

tak

czy można po prostu poronic?

15 sie 2011 - 17:35:36

moja kolezanka poronila przy 2 dziecku ale miała poronienie zatrzymane znaczy to ze cioza obumarła byo to mis temu i nie długo chce sie znów starac o dziecko ale sie boji ze znow to samo moze sie zdarzyc a by tego nie chciała znow przezywac dlaczego tak sie dzieje

czy można po prostu poronic?

15 sie 2011 - 18:31:54

powodów obumarcia ciązy jest wiele ciężko jednoznacznie przy pierwszej ciąży okreslic o co chodziło
dopiero przy 3 poronieniu zaczyna się leczenie pop poroieniach, genetyczne badania itp
oczywiście przy pierwszym poronieniu mozna zrobić genetyczne badania ale nie na kase chorych

czy można po prostu poronic?

15 sie 2011 - 18:38:09

też o tym slyszalam, mam znajomą na medycynie i tam mowiono im, że kobieta w swoim życiu może być nawet około 20 razy w ciązy i nieświadoma tego poronić dziecko w pierwszym tygodniu

czy można po prostu poronic?

15 sie 2011 - 18:40:39

Prawda...

czy można po prostu poronic?

15 sie 2011 - 18:42:19

Słyszałam o tym :)

czy można po prostu poronic?

15 sie 2011 - 18:46:48

Jestem w ciąży i wstrząsnęło to mną,że zdarza sie i tak....Nie chciałabym tego doświadczyć.

czy można po prostu poronic?

15 sie 2011 - 18:49:09

ja przez to przechodziłam.
Tyle że najgorsze jest to, że byłam tego świadoma............

czy można po prostu poronic?

15 sie 2011 - 18:50:32

tak, to prawda ;))

czy można po prostu poronic?

15 sie 2011 - 18:53:38

Cytat
nella18
Można. Mnie też się to przytrafiło. Weszłam do wanny pełnej gorącej wody. Nagle złapał mnie silny skurcz, poleciała krew i maleńka bezbarwna łezka z bordową kropką w środku (zarodek?).


W TO NIE UWIERZE...chyba masz bujna wyobraznie...

zweryfikowana
Posty: 94
Ostrzeżenia: 1/5

czy można po prostu poronic?

15 sie 2011 - 18:56:25

zeby to wiedziec to nie trzeba studiowac!

czy można po prostu poronic?

15 sie 2011 - 19:06:19

Cytat
Veriolaa
Cytat
nella18
Można. Mnie też się to przytrafiło. Weszłam do wanny pełnej gorącej wody. Nagle złapał mnie silny skurcz, poleciała krew i maleńka bezbarwna łezka z bordową kropką w środku (zarodek?).


W TO NIE UWIERZE...chyba masz bujna wyobraznie...

No to poczytaj sobie o aborcji farmakologicznej.

następna dyskusja:

tabletki anty i sex