Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciąża ból brzucha

13 lip 2011 - 09:28:10

to normalne. dziecko uciska tu i tam ;) mialam to samo:) nie martw sie

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

Ciąża ból brzucha

13 lip 2011 - 12:17:34

zapytaj ginekologa, bo my raczej nie pomożemy ;<

Ciąża ból brzucha

13 lip 2011 - 14:10:36

Pomóżcie, to bardzo ważne dla przyszłych i obecnych mamusiek: http://forum.szafa.pl/44/3932893/ciaza-porod-nieudolny-lekarz.html

Ciąża ból brzucha

13 lip 2011 - 18:18:28

Pytalam ginekologa i mowi zę wszystko ok, ale jestem ciekawa czy ktoś mial takie bóle.

niezweryfikowana
Posty: 1.715
Ostrzeżenia: 1/5

Ciąża ból brzucha

13 lip 2011 - 18:22:16

staraj się dużo odpoczywać, widocznie nawet mały wysiłek zupełnie Tobie nie służy ;)

Ciąża ból brzucha

13 lip 2011 - 21:24:08

może ktoś jeszcze sie wypowie??

Ciąża ból brzucha

14 lip 2011 - 09:13:34

Ja też tak mam i jestem w 32 tygodniu także nie martw się.

Ciąża ból brzucha

14 lip 2011 - 09:18:47

Super pomysł z potwierdzeniem u innego ginekologa, a na razie sobie leż, leż, leż :)
Za dwa miesiące możliwość odpoczynku będzie abstrakcją ;)

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

Ciąża ból brzucha

14 lip 2011 - 09:22:01

boli cie bo macica sie opuszcza przygotowujac sie do porodu a pozatym maluszek tez juz nie jest malutki i moze naciskac na pecherz, ale w tym miesiacu to juz te bole sie zaczynaja i bedzie tak to normalnie naprawde nie martw sie ja tez sie balam jak mnie bolalo ale lekarz mi wytlumaczyl o co kaman nie ma co sie stresowac wszytsko ok ;) powodzenia zycze i zdrowia ;) no i pozniej pociechy z dzidziusia ;)
kadza kobieta w ciazy tak ma jedna czuje to mocniej druga slabiej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-14 09:23 przez izuniaizus.

Ciąża ból brzucha

14 lip 2011 - 09:31:29

Nie chcę Cię straszyc, ale miałam podobnie. Pamiętam jak w Święto Zmarłych zapierdzielałam po cmentarzu, aż się kurzyło (tak świetnie się czułam), ale potem źle się czułam, bolał mnie brzuch i mąż musiał mnie odwieźc do domu. Parę dni później, w 32 t.c. trafiłam do szpitala ze skróconą szyjką macicy, a właściwie już w ogóle jej nie miałam. Dostałam leki, żeby nie urodzic za wcześnie, musiałam je brac do 13.12.2010, a 24.12.2010, tydzień przed terminem urodziłam córkę. Trochę w tym było mojej winy, bo ze względu na to,że bardzo dobrze się czułam, dużo chodziłam, sprzątałam i szyjka nie wytrzymała. Ciąża to stan odmienny, trzeba się jednak oszczędzac, wiem po sobie! Dlatego ogranicz ruch, rób tylko to,co musisz. Leż, dużo leż. Niewiele Ci zostało do rozwiązania, ale gdyby ból się nasilał, zgłoś się do lekarza, takie bóle nie biorą się znikąd. Ból rozciągającej się macicy jest inny niż ból spowodowany jakąs nieprawidłowością. Jeśli boli Cię tak, jak na miesiączkę, to zapewne nie rosnąca macica. Bądź czujna i reaguj w razie potrzeby, lekarzom nie można ufac w 100%, a poza tym pewne zmiany następują niezwykle szybko. Mi przy jednej wizycie gin powiedział, że szyjka jest ''wzorowa'', a za 2 tygodnie już szybko skierował do szpitala.

Ciąża ból brzucha

14 lip 2011 - 09:33:34

Nic się nie przejmuj to normalka brzuszek zaczyna intensywnie rosnąć i zaczyna się robić mało miejsca do innych narządów ;-) Ja w 8 i 9 miesiącu miałam takie parcie na pęcherz że wydawało mi się że nie wytrzymam a jak szłam się wysikać to 5-6 kropli i wsio!!!A ja nie wiedziałam o co chodzi bo czułam jak bym że 3 litry tam miała tak już bolało ;-) Tak to jest niestety.Też miałam taką sytuację że córka mi gdzieś nogę wepchnęła pod żebra to nie mogłam się zgarbić ani schylić nic i tak 2 dni!!!Lekarz mi powiedział o co chodzi czemu tak mam i że jak dziecko się ruszy to ja żebym też ruszała się na boki to się ułoży jak trzeba a tu nic i tak 2 dni chodziłam jak bym do deski przywiązana była ;-)

Ciąża ból brzucha

14 lip 2011 - 09:41:53

Ja tak miałam.Też się martwiłam,ze coś jest nie tak.Okazało się,że maluszek miał coraz mniej miejsca i na coś tam uciskał

Ciąża ból brzucha

14 lip 2011 - 09:46:46

to normalne ,odpoczywaj :)ja mialam jeszcze dodadkowo problemy ze senem,zgage ale oplacalo sie to przezyc ,bo nagroda lepsza od Nobla:)

Ciąża ból brzucha

15 lip 2011 - 13:26:44

Może jeszcze ktoś tak mial albo ma?

Ciąża ból brzucha

15 lip 2011 - 13:31:37

Nie masz się co martwi, to normalne w czasie ciaży :)

następna dyskusja:

badanie stwierdzające ciązę