Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta bialkowa

06 maj 2009 - 22:18:31

Czy słyszałyście coś o niej? trwa trzy tygodnie:
pierwsze 5 dni je się samo białko (kefiry 0%, gotowane mieso, ryby, serki)
następne 5 dni do białko dodaje się jeszcze warzywa np ogorka pomdora itp
nastepne 5 dni znowu bez warzyw, ale z otrebami zborzowymi
i ostatnie 5 dni damo bialko

Je się ile się chce wiec podobno nie ma efektu jojo, w te 3 tygodnie zrzuca sie ok 5 kg
Co myślicie?

dieta bialkowa

06 maj 2009 - 22:27:37

żadna nie slyszala?

dieta bialkowa

15 maj 2009 - 22:24:39

??

dieta bialkowa

15 maj 2009 - 22:25:40

nie

dieta bialkowa

15 maj 2009 - 22:30:57

Hej ;) ja nie stosuje zadnej diety tzn ogrniczam sie jedynie do tego ze ostatni posiłek jem o 18 a o 20 robie ćwiczenia 6 Weidera . W ciągu miesiąca można schudnąć 5-6kg ;)) i macie ładny brzuszek :] szczerze polecam ! tymbardziej jesli nie macie silnej woli co do diety :D ja uwielbiam slodycze niestety codziennie musze podniesc sobie cukier :D:D

dieta bialkowa

16 maj 2009 - 09:21:46

Ja stosuje może nie typowa diete białkową ale cos z niej zaciągnięte.

Np na sniadanie activia z ziarnami (smak jaki każdy lubi:P)
drugie śniadanie w pracy owoce - np jabłko, gruszka, truskawki, cytrusy
obiadek sałatka plus pierś kurczaka (ile chcesz pierśi tyle bierzesz:P)
kolacja: np jajka, jajecznica, tuńczyk lub pierś

lub np na obiad piersi z brazowym makaronem lub z brazowym ryżem..

i stosujac ja już widziałam efekty.
Co prawda jak miałam parcie na słodycze to np truskawki jadałam wiec było nieraz wiecej posiłków, albo orzeszki podjadałam.

No i mineralna niegazowana. i nigdy nie miałam efektu jojo ani nic,, i ładnie mi sie chudło - nigdy nie patrzyłam na wage ale na cw w pasie, biodrach, udach, dupce :P bo ja sie tym sugieruje a nie waga.

wiadomo jest że białko pomaga splac tłuszczyk tylko wtedy gdy do niego nie podjadamy węglowodanów (np chlebka).
Bo by białko strawic organizm potrzebuje "energii" która wyciąga z tłuszczyku. i tak to leci.

Tak patrze na Twa diete i sie zastanawiam czy ona nie jest za "bardzo białkowa" i nie podchodzi pod diete na budowę mięsni.

dieta bialkowa

16 maj 2009 - 09:22:55

Cytat
bekissable89
Hej ;) ja nie stosuje zadnej tzn ogrniczam sie jedynie do tego ze ostatni posiłek jem o 18 a o 20 robie ćwiczenia 6 Weidera . W ciągu miesiąca można schudnąć 5-6kg ;)) i macie ładny brzuszek :] szczerze polecam ! tymbardziej jesli nie macie silnej woli co do diety :D ja uwielbiam slodycze niestety codziennie musze podniesc sobie cukier :D:D

teraz to możesz spokojnie słodycze odsatwić i np wcinac owoce. np naj wg mnie są truskawki - bo sa bardzo słodkie i mają mało cukru :)

dieta bialkowa

16 maj 2009 - 09:26:37

Cytat
GreenMafa
Czy słyszałyście coś o niej? trwa trzy tygodnie:
pierwsze 5 dni je się samo białko (kefiry 0%, gotowane mieso, ryby, serki)
następne 5 dni do białko dodaje się jeszcze warzywa np ogorka pomdora itp
nastepne 5 dni znowu bez warzyw, ale z otrebami zborzowymi
i ostatnie 5 dni damo bialko

Je się ile się chce wiec podobno nie ma efektu jojo, w te 3 tygodnie zrzuca sie ok 5 kg
Co myślicie?


Ja miałam podobną ale po 5 dniach już mogłam jeść np jakieś warzywa owoce po nastepnych 5 sałatki i duużo duużo wody i ruchu;) i codziennie co 2 dni chudłam 0,5 kg ;)

dieta bialkowa

16 maj 2009 - 09:36:33

dieta białkowa to chyba najgłupsza dieta, pustoszy organizm i powoduje wypadanie włosów ;]

Najlepsza dieta to jej brak, czyli ograniczenie cukrów i tłuszczów, białego pieczywa, sztucznie barwionych napojów, jedzenia, picie baaardzo dużej ilości wody nisko sodowanej, ograniczenie do minimum soli! regularne jedzenie min. 3 posiłków dziennie, nie podjadanie, pamietać by śniadanie było baardzo obfite, obiad mniej, a kolacja bardziej jak przekąska jedzona najpóźniej 3 godziny przed snem ;] jedzenie dużo warzyw i owoców, ograniczyć soki jeśli mają zastąpić owoce, bo to brednia, mają mase kalorii, lepiej więc zjeść jabłko, arbuza itp. pić jak najmniej gazowanego, ograniczyć palenie i picie ;]

stosując na co dzień gwarantuje brak efektu jojo, zmniejsza cellulit, wygładza skóre, zmniejsza trądzik ;] a taki tryb życia połączony z ćwiczeniami zapewnia śliczną sylwetkę ;] ale oczywiście jak macie ochote na czekolade, szklankę coli, pizze czy piwo to się nie katujcie, bo raz na jakiś czas można sobie pozwolić na przyjemność ;D

Tylko pamiętajcie by każdego dnia jeść zielone i czerwone warzywa i owoce ;]

dieta bialkowa

16 maj 2009 - 09:38:26

Cytat
modystka
dieta białkowa to chyba najgłupsza dieta, pustoszy organizm i powoduje wypadanie włosów ;]

Najlepsza dieta to jej brak, czyli ograniczenie cukrów i tłuszczów, białego pieczywa, sztucznie barwionych napojów, jedzenia, picie baaardzo dużej ilości wody nisko sodowanej, ograniczenie do minimum soli! regularne min. 3 posiłków dziennie, nie podjadanie, pamietać by śniadanie było baardzo obfite, obiad mniej, a kolacja bardziej jak przekąska jedzona najpóźniej 3 godziny przed snem ;] jedzenie dużo warzyw i owoców, ograniczyć soki jeśli mają zastąpić owoce, bo to brednia, mają mase kalorii, lepiej więc zjeść jabłko, arbuza itp. pić jak najmniej gazowanego, ograniczyć palenie i picie ;]

stosując na co dzień gwarantuje brak efektu jojo, zmniejsza cellulit, wygładza skóre, zmniejsza trądzik ;] a taki tryb życia połączony z ćwiczeniami zapewnia śliczną sylwetkę ;] ale oczywiście jak macie ochote na czekolade, szklankę coli, pizze czy piwo to się nie katujcie, bo raz na jakiś czas można sobie pozwolić na przyjemność ;D

Tylko pamiętajcie by każdego dnia jeść zielone i czerwone warzywa i owoce ;]

skąd takie newsy :o?
Bo ja tu ierwsze słysze że białko powoduje pustoszenie organizmu :o.
przecież białko jest mozna rzec ze podstawowym budulcem w naszym ciele.
bez białka by sie mięsnie nie rozwijały itd...


nie można jesc samych warzywek, mięso tez jest potrzebne organizmowi, po samych warzywkach to zmienisz sie w królika ;).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-16 09:39 przez malenstwomale.

dieta bialkowa

16 maj 2009 - 09:47:25

a ja nie jestem na żadnej diecie :) właśnie się objadałam pysznym ciastem Snickers, choć była dopiero 9:30!

http://www.gotowanie.wkl.pl/zdjecie.php?id=64697&d=1

dieta bialkowa

08 sty 2011 - 22:37:45

gdzieś mi się tam obiła o uszy ta dieta białkowa ale nie stosowałam jej

dieta bialkowa

08 sty 2011 - 22:43:46

ja zamawiam koktajle odchudzajace molke kur jesli ktos byl chetny

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

dieta bialkowa

07 mar 2011 - 09:59:13

Nie wierzę za bardzo w takie czarodziejskie metody. Natomiast to co mogę polecić, to zwyczajnie diety niskokaloryczne (1200 - 1300 kcal) ale zrównoważone, czyli wszystko w odpowiednich ilościach - mięsko, nabiał mniej a najwięcej warzyw. Ostrożnie z owocami - mają dużo cukru (no może poza jabłkami). Do tego jakaś naturalna metoda wspomagania pracy jelit (np. proszek zasadowy langsteiner), który przyspieszy spalanie. Do tego odrobina ruchu i powinno być super :-).

dieta bialkowa

07 mar 2011 - 10:04:33

ja naszczescie diety nie musze stosowac ale moja kuzynka byla otyla niestety co jej bardzo przeszkadzalo i schudla bez wiekszych diet. powiedziala ze grunt to samozaparcie. jadla posilki codziennie o tej samej porze, po obiedzie godzinny spacer, po kolacji cwiczenia. i tak przez 2 miechy bez wyjatkow. dzis jest naprawde szczupla. moze nie jak modelka ale widac po niej bardzo roznice:) moze w tym tkwi szczegol odchudzania

następna dyskusja:

Od dziś ODCHUDZANKO !!! Trzymajcie kciuki :))