Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

22 minut temu

Biznes

26 minut temu

tabernakula sklep

45 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta bialkowa

06 maj 2009 - 22:18:31

Czy słyszałyście coś o niej? trwa trzy tygodnie:
pierwsze 5 dni je się samo białko (kefiry 0%, gotowane mieso, ryby, serki)
następne 5 dni do białko dodaje się jeszcze warzywa np ogorka pomdora itp
nastepne 5 dni znowu bez warzyw, ale z otrebami zborzowymi
i ostatnie 5 dni damo bialko

Je się ile się chce wiec podobno nie ma efektu jojo, w te 3 tygodnie zrzuca sie ok 5 kg
Co myślicie?

dieta bialkowa

06 maj 2009 - 22:27:37

żadna nie slyszala?

dieta bialkowa

15 maj 2009 - 22:24:39

??

dieta bialkowa

15 maj 2009 - 22:25:40

nie

dieta bialkowa

15 maj 2009 - 22:30:57

Hej ;) ja nie stosuje zadnej diety tzn ogrniczam sie jedynie do tego ze ostatni posiłek jem o 18 a o 20 robie ćwiczenia 6 Weidera . W ciągu miesiąca można schudnąć 5-6kg ;)) i macie ładny brzuszek :] szczerze polecam ! tymbardziej jesli nie macie silnej woli co do diety :D ja uwielbiam slodycze niestety codziennie musze podniesc sobie cukier :D:D

dieta bialkowa

16 maj 2009 - 09:21:46

Ja stosuje może nie typowa diete białkową ale cos z niej zaciągnięte.

Np na sniadanie activia z ziarnami (smak jaki każdy lubi:P)
drugie śniadanie w pracy owoce - np jabłko, gruszka, truskawki, cytrusy
obiadek sałatka plus pierś kurczaka (ile chcesz pierśi tyle bierzesz:P)
kolacja: np jajka, jajecznica, tuńczyk lub pierś

lub np na obiad piersi z brazowym makaronem lub z brazowym ryżem..

i stosujac ja już widziałam efekty.
Co prawda jak miałam parcie na słodycze to np truskawki jadałam wiec było nieraz wiecej posiłków, albo orzeszki podjadałam.

No i mineralna niegazowana. i nigdy nie miałam efektu jojo ani nic,, i ładnie mi sie chudło - nigdy nie patrzyłam na wage ale na cw w pasie, biodrach, udach, dupce :P bo ja sie tym sugieruje a nie waga.

wiadomo jest że białko pomaga splac tłuszczyk tylko wtedy gdy do niego nie podjadamy węglowodanów (np chlebka).
Bo by białko strawic organizm potrzebuje "energii" która wyciąga z tłuszczyku. i tak to leci.

Tak patrze na Twa diete i sie zastanawiam czy ona nie jest za "bardzo białkowa" i nie podchodzi pod diete na budowę mięsni.

dieta bialkowa

16 maj 2009 - 09:22:55

Cytat
bekissable89
Hej ;) ja nie stosuje zadnej tzn ogrniczam sie jedynie do tego ze ostatni posiłek jem o 18 a o 20 robie ćwiczenia 6 Weidera . W ciągu miesiąca można schudnąć 5-6kg ;)) i macie ładny brzuszek :] szczerze polecam ! tymbardziej jesli nie macie silnej woli co do diety :D ja uwielbiam slodycze niestety codziennie musze podniesc sobie cukier :D:D

teraz to możesz spokojnie słodycze odsatwić i np wcinac owoce. np naj wg mnie są truskawki - bo sa bardzo słodkie i mają mało cukru :)

dieta bialkowa

16 maj 2009 - 09:26:37

Cytat
GreenMafa
Czy słyszałyście coś o niej? trwa trzy tygodnie:
pierwsze 5 dni je się samo białko (kefiry 0%, gotowane mieso, ryby, serki)
następne 5 dni do białko dodaje się jeszcze warzywa np ogorka pomdora itp
nastepne 5 dni znowu bez warzyw, ale z otrebami zborzowymi
i ostatnie 5 dni damo bialko

Je się ile się chce wiec podobno nie ma efektu jojo, w te 3 tygodnie zrzuca sie ok 5 kg
Co myślicie?


Ja miałam podobną ale po 5 dniach już mogłam jeść np jakieś warzywa owoce po nastepnych 5 sałatki i duużo duużo wody i ruchu;) i codziennie co 2 dni chudłam 0,5 kg ;)

dieta bialkowa

16 maj 2009 - 09:36:33

dieta białkowa to chyba najgłupsza dieta, pustoszy organizm i powoduje wypadanie włosów ;]

Najlepsza dieta to jej brak, czyli ograniczenie cukrów i tłuszczów, białego pieczywa, sztucznie barwionych napojów, jedzenia, picie baaardzo dużej ilości wody nisko sodowanej, ograniczenie do minimum soli! regularne jedzenie min. 3 posiłków dziennie, nie podjadanie, pamietać by śniadanie było baardzo obfite, obiad mniej, a kolacja bardziej jak przekąska jedzona najpóźniej 3 godziny przed snem ;] jedzenie dużo warzyw i owoców, ograniczyć soki jeśli mają zastąpić owoce, bo to brednia, mają mase kalorii, lepiej więc zjeść jabłko, arbuza itp. pić jak najmniej gazowanego, ograniczyć palenie i picie ;]

stosując na co dzień gwarantuje brak efektu jojo, zmniejsza cellulit, wygładza skóre, zmniejsza trądzik ;] a taki tryb życia połączony z ćwiczeniami zapewnia śliczną sylwetkę ;] ale oczywiście jak macie ochote na czekolade, szklankę coli, pizze czy piwo to się nie katujcie, bo raz na jakiś czas można sobie pozwolić na przyjemność ;D

Tylko pamiętajcie by każdego dnia jeść zielone i czerwone warzywa i owoce ;]

dieta bialkowa

16 maj 2009 - 09:38:26

Cytat
modystka
dieta białkowa to chyba najgłupsza dieta, pustoszy organizm i powoduje wypadanie włosów ;]

Najlepsza dieta to jej brak, czyli ograniczenie cukrów i tłuszczów, białego pieczywa, sztucznie barwionych napojów, jedzenia, picie baaardzo dużej ilości wody nisko sodowanej, ograniczenie do minimum soli! regularne min. 3 posiłków dziennie, nie podjadanie, pamietać by śniadanie było baardzo obfite, obiad mniej, a kolacja bardziej jak przekąska jedzona najpóźniej 3 godziny przed snem ;] jedzenie dużo warzyw i owoców, ograniczyć soki jeśli mają zastąpić owoce, bo to brednia, mają mase kalorii, lepiej więc zjeść jabłko, arbuza itp. pić jak najmniej gazowanego, ograniczyć palenie i picie ;]

stosując na co dzień gwarantuje brak efektu jojo, zmniejsza cellulit, wygładza skóre, zmniejsza trądzik ;] a taki tryb życia połączony z ćwiczeniami zapewnia śliczną sylwetkę ;] ale oczywiście jak macie ochote na czekolade, szklankę coli, pizze czy piwo to się nie katujcie, bo raz na jakiś czas można sobie pozwolić na przyjemność ;D

Tylko pamiętajcie by każdego dnia jeść zielone i czerwone warzywa i owoce ;]

skąd takie newsy :o?
Bo ja tu ierwsze słysze że białko powoduje pustoszenie organizmu :o.
przecież białko jest mozna rzec ze podstawowym budulcem w naszym ciele.
bez białka by sie mięsnie nie rozwijały itd...


nie można jesc samych warzywek, mięso tez jest potrzebne organizmowi, po samych warzywkach to zmienisz sie w królika ;).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-16 09:39 przez malenstwomale.

dieta bialkowa

16 maj 2009 - 09:47:25

a ja nie jestem na żadnej diecie :) właśnie się objadałam pysznym ciastem Snickers, choć była dopiero 9:30!

http://www.gotowanie.wkl.pl/zdjecie.php?id=64697&d=1

dieta bialkowa

08 sty 2011 - 22:37:45

gdzieś mi się tam obiła o uszy ta dieta białkowa ale nie stosowałam jej

dieta bialkowa

08 sty 2011 - 22:43:46

ja zamawiam koktajle odchudzajace molke kur jesli ktos byl chetny

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

dieta bialkowa

07 mar 2011 - 09:59:13

Nie wierzę za bardzo w takie czarodziejskie metody. Natomiast to co mogę polecić, to zwyczajnie diety niskokaloryczne (1200 - 1300 kcal) ale zrównoważone, czyli wszystko w odpowiednich ilościach - mięsko, nabiał mniej a najwięcej warzyw. Ostrożnie z owocami - mają dużo cukru (no może poza jabłkami). Do tego jakaś naturalna metoda wspomagania pracy jelit (np. proszek zasadowy langsteiner), który przyspieszy spalanie. Do tego odrobina ruchu i powinno być super :-).

dieta bialkowa

07 mar 2011 - 10:04:33

ja naszczescie diety nie musze stosowac ale moja kuzynka byla otyla niestety co jej bardzo przeszkadzalo i schudla bez wiekszych diet. powiedziala ze grunt to samozaparcie. jadla posilki codziennie o tej samej porze, po obiedzie godzinny spacer, po kolacji cwiczenia. i tak przez 2 miechy bez wyjatkow. dzis jest naprawde szczupla. moze nie jak modelka ale widac po niej bardzo roznice:) moze w tym tkwi szczegol odchudzania

następna dyskusja:

Od dziś ODCHUDZANKO !!! Trzymajcie kciuki :))