Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:11:01

mój jest od tygodnia w Niemczech, a tamte wakacje ja spędziłam w Angii w pracy a on w Polsce a wszystko to by zarobić na ślub i wesele...

zweryfikowana
Posty: 293
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:11:25

Dziękuję dziewczynki za wsparcie. Czytam Wasze wypowiedzi i ocieram łzy z policzków :(

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:12:06

Mój facet jest od roku w Niemczech:) dziś się uśmiecham bo od tygodnia mamy już tam wynajęte mieszkanie i pojadę tam tylko kiedy skończę studia.
Niech kupi laptopa! a internet może mieć bezprzewodowy, mój Kuba tak ma i baardzo się ciesze że możemy się widzieć. Nie potrzeba do tego żadnej umowy ani zameldowania, super rozwiązanie dla Was!!! Warto wydać te nie całe 2 tys żeby gadać ze sobą bez przerwy i do tego się widzieć. Przez neta może również szukać dla was mieszkania oraz dojazdów do Polski. Polecam stronkę niedziela.nl, jest to holenderska strona po polsku
Jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem:)

Żeby zaczepić się do pracy za granicą nie trzeba znać języka:) chyba, że praca przy pakowaniu batoników do pudełka komuś ujmuje:)

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:13:37

zadbaj o siebie;) zaopiekuj się sobą! idź do spa, wypij ulubioną herbatkę, zrób sobie maseczkę, zapisz się na aerobic, wsiądź na rower..pomoże;) obiecuję..;) ;*

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:17:17

Cytat
malinka870529
Dziękuję dziewczynki za wsparcie. Czytam Wasze wypowiedzi i ocieram łzy z policzków :(
Nieee płacz Malinko bo i mi juz gardło ściska , będzie dobrze z nami damy rade :D Musimy byc twarde nie "mientkie" :D

zweryfikowana
Posty: 293
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:17:26

Cytat
pelagia2
zadbaj o siebie;) zaopiekuj się sobą! idź do spa, wypij ulubioną herbatkę, zrób sobie maseczkę, zapisz się na aerobic, wsiądź na rower..pomoże;) obiecuję..;) ;*

Tak właśnie pomyślałam, że zadbam przez ten czas o siebie. Muszę zrzucić kilka-kilkanaście kg i może pora na takie postanowienia. Może któraś z Was jest z Lublina to pojeździłybyśmy razem rowerkiem :)

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:17:32

Ja bym swojego samego na 3 lata nie puściła :P Pół roku to max,nie dłużej bo bym zwariowała ! :) Albo z Nim bym wyjechała ( to już może być nawet do śmierci ), albo ma zostać w Pl i koniec. ;)

zweryfikowana
Posty: 293
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:18:32

Cytat
BlueRoses
Cytat
malinka870529
Dziękuję dziewczynki za wsparcie. Czytam Wasze wypowiedzi i ocieram łzy z policzków :(
Nieee płacz Malinko bo i mi juz gardło ściska , będzie dobrze z nami damy rade :D Musimy byc twarde nie "mientkie" :D

Dlatego postanowiłam się wyżalić bo czułam, że z Wami będzie mi lepiej :) Dziękuję :-*
Cytat
ciuchomaania
Ja bym swojego samego na 3 lata nie puściła :P Pół roku to max,nie dłużej bo bym zwariowała ! :) Albo z Nim bym wyjechała ( to już może być nawet do śmierci ), albo ma zostać w Pl i koniec. ;)

Hm... On może wrócić w każdej chwili jeśli tylko go o to poproszę ale całe życie się męczyć? Niestety nie możemy liczyć na rodziców z mieszkaniem więc to chyba jedyne rozwiązanie :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-20 18:21 przez malinka870529.

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:24:18

przyzwyczaisz się :) ja mam podobna sytuacje, na poczatku bylo ciezko a pozniej juz sie tak przyzwyczailam ze jest ok- wiecej czasu dla siebie ;)
masz czas na spotykanie sie z przyjaciolkami, no i jaka radosc jak wraca- bedziecie sie mocniej kochali :) zajmij sie soba.. bo to ze nie mozesz znaleźć sobie miejsca znaczy tylko ze zbytnio sie od Niego uzależniłaś, a to nie jest zdrowe w związku, powodzenia !

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:26:09

z czasem dasz rade :)

a masz przyjaciół?

Cytat
pelagia2
zadbaj o siebie;) zaopiekuj się sobą! idź do spa, wypij ulubioną herbatkę, zrób sobie maseczkę, zapisz się na aerobic, wsiądź na rower..pomoże;) obiecuję..;) ;*

dokładnie ale musisz mieć do tego przyjaciółki lub jedną chociaż :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-20 18:27 przez sylvii.

zweryfikowana
Posty: 293
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:30:58

Cytat
sylvii
z czasem dasz rade :)

a masz przyjaciół?

Mam wielu znajomych i przyjaciółkę tylko ona jest teraz w 9-tym miesiącu ciązy i nie bardzo ma czas teraz ze mna sie spotykać :( Głupio mi też wychodzić wieczorami ze znajomymi wiedząć ze M. od 7 do 18 haruje a ja się dobrze bawie :( On wraca wykąpie się zje coś i spać bo o 5:30 trzeba wstać i tak 6 dni w tygodniu :(

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:34:21

Cytat
confetti3353
3 lata.... hm, rozstaniecie się jak nic. Małżeństwa się rozpadają przez takie wyjazdy co dopiero takie luźne związki...

Bez przesady,po co ten pesymizm:)

Mój brat też był 3 lata za granicą i jakoś to wytrzymali,On często przyjeżdżał lub bratowa jechała do niego.
To nie koniec świata,dacie radę!:)

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:39:29

A ja sobie nie wyobrażam takiego związku, lata młodości, zakochania spędzić w sumie osobno, nie mieć najważniejszej osoby kiedy się tego potrzebuje... Nie chcę Cię dołować, też nie wiem jak mi się w życiu ułoży, ale po prostu miłość jest ważniejsza od pracy i kasy, tu albo tam ale oboje, piszesz że masz działalność, jeśli jest coś warta to skupiłabym się na niej, facet znalazł coś na miejscu i jakoś by to było, a skoro nie prosperuje dobrze to rzucić to w cholere i jechać z facetem

zweryfikowana
Posty: 293
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:45:20

Cytat
carmelek91
A ja sobie nie wyobrażam takiego związku, lata młodości, zakochania spędzić w sumie osobno, nie mieć najważniejszej osoby kiedy się tego potrzebuje... Nie chcę Cię dołować, też nie wiem jak mi się w życiu ułoży, ale po prostu miłość jest ważniejsza od pracy i kasy, tu albo tam ale oboje, piszesz że masz działalność, jeśli jest coś warta to skupiłabym się na niej, facet znalazł coś na miejscu i jakoś by to było, a skoro nie prosperuje dobrze to rzucić to w cholere i jechać z facetem


No tak mogę zamknąć działalność ale w listopadzie bo brałam dofinansowanie na jej założenie i przez 12m-cy musi być. Nie prosperuje całkiem źle więc chyba nie chce jej zawieszać.

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 20:11:47

wierze w Ciebie bo na pewno dacie rade!! a ile macie lat?

następna dyskusja:

co z tą spermą... ? :|