Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 17:40:34

najlepiej by bylo gdyby perfumy tobie zostawil ktore uzywa:D

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 17:40:41

znam ten ból.. płaczem zmusiłam go do powrotu.. taa skype i gadu nic nie dają, nie zastąpią kontaktu

zweryfikowana
Posty: 293
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 17:41:20

Cytat
kikmenka
Cytat
olciiiaaxd
jest internet, mozecie rozmawiac na gadu gadu, skype itp :)

Jej tam gdzie mieszka nie ma internetu :( a już tym bardziej komputera.
Cytat
pysia989
najlepiej by bylo gdyby perfumy tobie zostawil ktore uzywa:D

zostawił :) ale jak je czuje to rycze jak głupia :( i teraz raz też ;( eh



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-20 17:42 przez malinka870529.

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 17:42:28

Hmm... Ja sama mieszkam poza granicami Polski ponad 5 lat i juz nie wracam tam nigdy.. Wiem jak to jest byc zdala od ukochanej osoby lub rodziny, nie jest latwo. Tesknisz i tesknisz....plakac sie chce czasami.
Jezeli chodzi o zwiazki, nie chce tutaj zyczyc Ci zlego ale wiem, ze Polacy ktorzy wyjezdzaja za granice bardzo sie zmieniaja, bardzo czesto szukaja sobie kogos, zdradzaja...takie sa realia. Zazwyczaj, albo wyjezdzaja pary razem i zostaja razem lub wracaja do Polski po jakims czasie, albo sie rozchodza. Niestety, takie rozstania zazwyczaj dobrze zwiazkom nie robia. Dziesiatki ludzi sie tak wlasnie rozstaje... A przyjazdy do PL sa drogie. Wiec jak 2 razy w roku ktos przyjedzie do domu to strasznie drogie i tak to jest.
No ale nie wiem... Jezeli sie kochacie i wierzycie w to ze Wasz zwiazek to przetra to zycze powodzenia. Rozmowy sa drogie, ale jezeli chcecie byc czesciej w kontakcie, to jest taka siec telefoniczna LEBARA MOBILE, nie ma oplat za roaming ani nic takiego, i mozesz dzwonic taniej do kazdego kraju na swiecie. Rozmowy pomiedzy Wielka Brytania i Polska np kosztuja 10 pensow za minute, i doladowac mozna juz od £5 funtow. Czyli bardzo ladnie :) powodzenia

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 17:45:10

3 lata to faktycznie bardzo długo.... mój pojechał ostatniego kwietnia za granicę, było ciężko nawet bardzo najgorszy był pierwszy tydzień później można się przyzwyczaić trzeba miec jakieś zajęcie, szkołę, znajomych itd, Ty piszesz ze masz działalność więc to zajmie Twój czas, wiem co czujesz taka sytuacja jest ciężka, mój na szczęście wraca w poniedziałek. Tobie życzę powodzenia i wytrwałości:)

zweryfikowana
Posty: 293
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 17:48:24

Powiedział mi ostatnio jak dzwonił, że jeżeli będę bardzo tęskniła to wróci bo nie chce żebym cierpiała i nie chce mnie stracić :( Wiem, że mnie bardzo kocha i tak samo ja kocham jego. Wierzę, że nam się uda i muszę jakoś to wytrzymać. Pojechał tam dla nas - żeby nam żyło się lepiej, tak sobie to tłumacze....

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 17:51:39

takie polskie realia:/

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 17:51:40

skoro masz własną działalność i nie ma kto się nią zająć pod Twoją nieobecność to chociaż raz w miesiącu mogłabyś do niego pojechać na weekend szef na pewno nie miałby nic przeciwko,żebyś odwiedzała swojego faceta;)

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 17:54:05

Znam ten ból kochana , mój mąż wyjechal też za granice jest już miesiąc tam , tęsknię za nim bardzo mocno to jest okropne z tym ,że my mamy lepiej bo widzimy sie przez kamerki i codziennie po pare godzin rozmawiamy ze sobą przez scype wiec jest troszeczke lzej ale wiadomo nic nie zastąpi przytulenia się do siebie .Ale innego wyjscia nie ma , mąż pracował w PL ale za 1200 zl wyzyć to nie zycie niestety musielismy podjac taka decyzje a nie inna.
Musisz sie trzymać mocno , pamietaj ze on teskni za toba bardzo i musisz byc silna dla was i wspierac go .Ja wiem ze to nie jest łatwe ze ciebie nie ma kto wesprzec to samo czuję no ale jesli chcemy miec w przyszlosci lepsze zycie trzeba sie poswiecic .Niech Twój chlopak poszuka kafejki int. na tam sobie pogadajcie na pewno nie duzo ona kosztuje a zawsze to cos Jesli chcesz pogadac to pisz na pv :)

niezweryfikowana
Posty: 3.024
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 17:54:13

Ja również jestem z takiej sytuacji;] Na początku ściska z bólu i tęsknoty ! Nawet się nie ma ochoty wychodzić ze znajomymi to nic nie daje tylko wpędza w jeszcze większego doła jak myślisz że ON zawsze był znami! Tak mi poradziły szafowiczki to zwykły mit ;)... Trzeba przeczekać potem już trochę mniej boli ale tęsknota jest ogromna i ona nie zniknie !!!!! Musisz być cierpliwa;] Mój przyjeżdża pod koniec sierpnia na dwa tygodnie i żyje tylko tym że go w końcu zobacze.

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 17:58:00

weźcie sobie oboje telefony w T-mobile(nie robie reklamy) ale tylko u nich ludzie przebywający nawet w różnych krajach ale będący w ich sieci nie płacą za roaming tylko rozmawiają normalnie za normalne stawki tak jakby byli w jednym kraju. a niemieckiego w ciągu roku w mowie może dała byś się radę nauczyć, a działalność zawiesić lub kontrolować z zagranicy przez zaufaną osobę(nie wiem czym się zajmujesz).

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:00:15

Cytat
Belfascianka92
Hmm... Ja sama mieszkam poza granicami Polski ponad 5 lat i juz nie wracam tam nigdy.. Wiem jak to jest byc zdala od ukochanej osoby lub rodziny, nie jest latwo. Tesknisz i tesknisz....plakac sie chce czasami.
Jezeli chodzi o zwiazki, nie chce tutaj zyczyc Ci zlego ale wiem, ze Polacy ktorzy wyjezdzaja za granice bardzo sie zmieniaja, bardzo czesto szukaja sobie kogos, zdradzaja...takie sa realia. Zazwyczaj, albo wyjezdzaja pary razem i zostaja razem lub wracaja do Polski po jakims czasie, albo sie rozchodza. Niestety, takie rozstania zazwyczaj dobrze zwiazkom nie robia. Dziesiatki ludzi sie tak wlasnie rozstaje... A przyjazdy do PL sa drogie. Wiec jak 2 razy w roku ktos przyjedzie do domu to strasznie drogie i tak to jest.
No ale nie wiem... Jezeli sie kochacie i wierzycie w to ze Wasz zwiazek to przetra to zycze powodzenia. Rozmowy sa drogie, ale jezeli chcecie byc czesciej w kontakcie, to jest taka siec telefoniczna LEBARA MOBILE, nie ma oplat za roaming ani nic takiego, i mozesz dzwonic taniej do kazdego kraju na swiecie. Rozmowy pomiedzy Wielka Brytania i Polska np kosztuja 10 pensow za minute, i doladowac mozna juz od £5 funtow. Czyli bardzo ladnie :) powodzenia

Ajj nie gadaj ze juz tak sie rozwalają związki poprzez te wyjazdy to zalezy tez od charakteru człowieka nie każdy taki jest że jak poczuje smak zycia zagranicznego to juz idzie w bok .Znam bardzo duzo takich przypadkow ze po pare lat jedno siedzialo za granica a drugie w PL i nie rozeszli sie .Wiec nie strasz tu dziewczyny .I przyjazdy nie sa wcale takie drogie za autokar zaplaci ile ok 200 zl przy zarobkach zagranicznych to wcale nie jest taki wielki pieniadz nie przesadzajmy , oczywiscie jesli bedzie co tydzien jezdzic to nie ma oplacalnego sensu .

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:00:47

współczuje :( ja rozstałam się wczoraj z facetem, właściwie to on zerwał. Myśli nie umiem pozbierać, wiedząc, ze już go nie zobacze :(

niezweryfikowana
Posty: 3.024
Ostrzeżenia: 1/5

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:02:55

Cytat
BlueRoses
Cytat
Belfascianka92
Hmm... Ja sama mieszkam poza granicami Polski ponad 5 lat i juz nie wracam tam nigdy.. Wiem jak to jest byc zdala od ukochanej osoby lub rodziny, nie jest latwo. Tesknisz i tesknisz....plakac sie chce czasami.
Jezeli chodzi o zwiazki, nie chce tutaj zyczyc Ci zlego ale wiem, ze Polacy ktorzy wyjezdzaja za granice bardzo sie zmieniaja, bardzo czesto szukaja sobie kogos, zdradzaja...takie sa realia. Zazwyczaj, albo wyjezdzaja pary razem i zostaja razem lub wracaja do Polski po jakims czasie, albo sie rozchodza. Niestety, takie rozstania zazwyczaj dobrze zwiazkom nie robia. Dziesiatki ludzi sie tak wlasnie rozstaje... A przyjazdy do PL sa drogie. Wiec jak 2 razy w roku ktos przyjedzie do domu to strasznie drogie i tak to jest.
No ale nie wiem... Jezeli sie kochacie i wierzycie w to ze Wasz zwiazek to przetra to zycze powodzenia. Rozmowy sa drogie, ale jezeli chcecie byc czesciej w kontakcie, to jest taka siec telefoniczna LEBARA MOBILE, nie ma oplat za roaming ani nic takiego, i mozesz dzwonic taniej do kazdego kraju na swiecie. Rozmowy pomiedzy Wielka Brytania i Polska np kosztuja 10 pensow za minute, i doladowac mozna juz od £5 funtow. Czyli bardzo ladnie :) powodzenia

Ajj nie gadaj ze juz tak sie rozwalają związki poprzez te wyjazdy to zalezy tez od charakteru człowieka nie każdy taki jest że jak poczuje smak zycia zagranicznego to juz idzie w bok .Znam bardzo duzo takich przypadkow ze po pare lat jedno siedzialo za granica a drugie w PL i nie rozeszli sie .Wiec nie strasz tu dziewczyny .I przyjazdy nie sa wcale takie drogie za autokar zaplaci ile ok 200 zl przy zarobkach zagranicznych to wcale nie jest taki wielki pieniadz nie przesadzajmy , oczywiscie jesli bedzie co tydzien jezdzic to nie ma oplacalnego sensu .

Dokładnie ! Mój brat siedział w Hiszpani 6 lat a jego żona była w polsce z dzieckiem ! Przyjeżdzał 2 razy w roku . Bardzo się kochają i poświęcali się żeby im się lepiej żyło;)

Tęsknota za ukochanym... POMOCY!!!!

20 cze 2011 - 18:05:17

wspolczuje ci. ja bym nie dala rady ;-(

następna dyskusja:

co z tą spermą... ? :|