Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:02:56

Od dłuższego czasu jestem na forum, śledząc wątki przeraża mnie ilość tych z pytaniami "czy mogę być w ciąży?".

Dlatego tworzę wątek, który ma pomóc osobą które nie mają gdzie zasięgnąć porady i niektórych rzeczy się dopiero uczą.Nie oceniajmy tego kto z kim idzie do łóżka i w jakim wieku, czy jest gotowy czy nie.To indywidualne decyzje, niech każdy sam jest za nie odpowiedzialne.Po prostu pomóżmy dziewczyną rozwiać wątpliwości by popełniały mniej podstawowych błędów.

Proszę o pomoc wszystkie doświadczone osoby o wypisanie sytuacji łóżkowych które, nie prowadzą do zapłodnienia lub na odwrót.
Kto z Was ma pytanie niech pyta.

Proszę również o nie wyśmiewanie pytań i prostowanie opisanych sytuacji które zdecydowanie mijają się z prawdą.Nie kłóćmy się tylko pomóżmy tym mniej doświadczonym.


Zaczynam: "Przy stosunku bez prezerwatywy możemy zajść w ciąże mimo tego, że mężczyzna wyciągnie przed wytryskiem.
Podczas stosunku wydzielają się niewielkie ilości wydzieliny w której są plemniki zdolne do zapłodnienia"

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:05:07

Mnie bawi stwierdzenie, że nie zajdzie się w ciąże kiedy natychmiast po stosunku odda się mocz :D
a dziewczynom radziłabym udać się do ginekologa,szkolnej higienistki,pedagoga,mamy,babci,siostry, nie wiem kogo jeszcze?
i to z nimi porozmawiać,a nie zadawać głupie(bo większość z nich właśnie taka jest) pytania i panikować. ;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-14 11:07 przez buyxme.

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:06:14

Stosunek przerywany NIE zapewnia NIE zajścia w ciąże !

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:07:49

najlepszą metodą antykoncepcji jest nie uprawianie seksu. ;)

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:08:08

albo jak już koleś opróżni się w kobiecie a ona się szybko wymyje to też nie zajdzie w ciąże. to mit

takie rzeczy to tylko w galeriankach ;]

zweryfikowana
Posty: 375
Ostrzeżenia: 1/5

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:09:08

a jak można zajść w ciąże.. tego tu nie ma xD

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:10:39

albo ze jak sie uprawia seks w wodzie to sie nie zajdzie w ciaze -nieprawda
ze jak sie uprawia seks pierwszy raz nie ma dzieci -blad

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:10:44

1) podmywanie sie czy kapiel po stosunku nie zabija plemnikow!
2) mozna zajsc w ciaze stosujac tabletki anty jesli np w ciagu 3 godz od przyjecia tabletki wystapia wymioty lub biegunka wtedy dzialanie jest zachwiane oraz gdy zapomnimy tabletki...glownie z pierwszego tygonia
3) mozna zajsc w ciaze podczas miesiączki!
4)jesli penis partnera nie mial kontaktu z pochwa partnerki jest male prawdopodobienstwo zajscia ciaze poniewaz drogi rodne sa chronione wargami sromowymi wiekszymi i mniejszymi i plemnikom ciezko sie ostac przez nie jesli np dotknie sie polcem :/

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:11:19

pamiętajcie można zajść w ciąże nawet jak zaraz po seksie umyjecie się "dokładnie" ;D (wiele młodych dziewczyn jest odmiennego zdania) albo nawet gdy pieścicie się wzajemnie(nawet wtedy można przenieść jakąś niespodziankę). Więc zabezpieczajcie się:)

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:12:40

woda nie topi plemników -.-

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:14:23

żeby nie zajść w ciążę najlepsza jest szklanka zimnej wody.
ZAMIAST drogie dziewczyny :)

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:14:29

oj dziewczyny seks jest dla dorosłych ludzi, tylko 15latki mają problemy typu "czy zajde w ciąże jeśli uprawiam seks podczas okresu lub w wodzie?" :D

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:22:26

Cytat
Pajoowa
oj dziewczyny seks jest dla dorosłych ludzi, tylko 15latki mają problemy typu "czy zajde w ciąże jeśli uprawiam seks podczas okresu lub w wodzie?" :D

Nie oceniajmy nikogo, to i tak nic nie zmieni.Niech każdy robi to co uważa za słuszne.Ja też tego nie pochwalam, ale to każdy sam jest odpowiedzialny za swoje czyny.

Pomagajmy nie oceniajmy :)



poza tm myślę, że jest wiele dziewczyn które w takim wieku nie uprawiają seksu, a również nurtują je różne sprawy.Tu mogą anonimowo poczytać sobie i nadrobić troszkę wiedzę.Lepsze to niż słuchanie koleżanek w swoim wieku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-14 11:24 przez agniesza0906.

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:24:57

dobry wątek
ja powiem tak- jeśli nie masz pojęcia kiedy można zajść a kiedy nie to znaczy ze nie dorosłaś do tego żeby to robić.
ale agniesza0906 ma dużo racji ze pytania i tak będą mimo ze tego nie pochwalamy a pomóc można.

-nie pozwalaj chłopakowi nosić prezerwatywy w portfelu, to częsty błąd a tam jest bardzo narażona na uszkodzenia i często pęką podczas stosunku
-nie myśl że umycie jej z nasienia które się tam znalazło pomoże ci uniknąć ciąży



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-14 11:33 przez Shrekula.

Nie zajdziesz w ciąże gdy....

14 cze 2011 - 11:28:56

Pamiętajmy, że prezerwatywa musi pochodzić z pewnego miejsca- APTEKA
Przechowywana musi być w chłodnym miejscu, nie może być narażona na jakiekolwiek uszkodzenia.
W innym wypadku stosowanie jej jest bardzo ryzykowne.

następna dyskusja:

problem intymny kobiet...pieczenie, swędzenie