Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

21 minut temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wygolone miejsca intymne ?

02 lip 2011 - 17:31:59

z własnego doświadczenia wiem jak byłam we Włoszech (nienawidzę Włochów, Hiszpanów itp. nie podoba mi się ich specyficzny wygląd) poznałam Włocha. O dziwo nie był aż taki jak Ci wszyscy, że ciemna oprawa oczy, ciemna karnacja itp. Taki zwykły, niebrzydki :) Dobra, nieważne. Mieliśmy zrobić wypad na miasto, ciocia mnie zachęcała, ze taki w porządku, zadbany itp itd. Dziewczyny, uwierzcie jak zobaczyłam jego "kiełkujące" włosy na nogach, pod pachami i na klacie - zwątpiłam od razu. Jeszcze sam mi chciał położyć moją rękę na swoją klatkę by dotknąć go, że się niby goli :D myślałam, że padnę :)
ale to tylko tak napisałam, bo mi się przypomniała historia jak wspomniałyście o depilacji :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-02 17:32 przez awsdfg.

Wygolone miejsca intymne ?

02 lip 2011 - 17:34:43

Higiena higieną, ale każdy lekarz Ci powie, że włosy nie rosną tam przypadkowo tylko po coś. Kilka razy nabawiłam się zapalenia, ginekolog stwierdził, że przez golenie, ponieważ nic nie ochraniało tych wrażliwych miejsc przed bakteriami. Obecnie golę się raz na miesiąc, tylko dla partnera, bo uważa to za seksowne. Golenie to dla mnie istna męka, straszne pieczenie i podrażnienia. Zastanawiam się nad depilacją laserową, którą z kolei odradza mi ginekolog.
Temat do dyskusji. Osobiście uważam, że ogolone miejsca intymne wyglądają jedynie estetycznie, ale nie mają zapewnionej ochrony. Ten kto przeżył ten ból zrozumie.

Wygolone miejsca intymne ?

02 lip 2011 - 17:43:09

mysle ze u dziewczyn to wskazane.

Wygolone miejsca intymne ?

02 lip 2011 - 17:44:48

Ale poprawne sformułowanie wypowiedzi PUBLICZNEJ! to odpowiedzialne zadanie. Zauważcie, że politycy muszą być odpowiedzialni za każde publicznie wypowiedziane zdanie i liczą się z tym! Jeśli nie umiesz właściwie , poprawnie stylistycznie sformułować publicznej wypowiedzi licz się z krytyką!
[
A całkowite golenie ponoć sprzyja infekcjom, powiedziała mi o tym moja pani ginekolog. Ponoć co druga mocno wygolona dziewczyna biega do niej z infekcjami, Wręcz zaleciła mi nie golić się nadmiernie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-02 18:01 przez Eduarda.

Wygolone miejsca intymne ?

02 lip 2011 - 18:10:07

WALKA JAK NA RINGU-cios za ciosem..
mojemu to obojętnie, ale wydaje mi się że o goleniu powinno decydować:
-czy ktoś ma jasny i rzadki "zarost" czy gęsty i czarny;\
-czy często kocha się para po francusku
-i od tego kto jakie ma preferencję,
osobiście mi mi tamten "zarost" nie robi wielkiej różnicy, mojemu także, czasem z, czasem bez, WAŻNE ŻE Z NIM ;*

następna dyskusja:

Jak dlugo sie staracie o dziecko?