Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:03:49

oj jak najbardziej wydepilowane 2 osoby. Nie lubię też tych niby seki paseczków u dziewczyny (że wszystko wygoone, a paseczek z włosów jest).
I proszę Was dajcie sobie na wstrzymanie. Od raszu głupie socinki, wyzywanie ogolonych mężczyzn. Chcesz dżunglę? Ok! Ale nie wyzywaj inncyh

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:04:51

Cytat
emka_007
Też zauważyłam że dziewczyny na szafie są jakieś dziwne przynajmniej te które się wypowiadają : ciągła krytyka czepianie się nie wiem po co w takim razie jest forum skoro nikt nie ma prawa zakładać wątku bo każdy wątek jest głupi itp. :/


Co do tematu jestem jak najbardziej za depilacją u siebie i partnera, nie cierpię owłośionej klaty lecz to kwestia gustu :-)

popieram .;d;)
Wątku nie można założyc bo głupie teksty leca.;P
a chyba po to własnie sa fora.?? zeby zakładac watki różnych typów i na wszystkie tematy ;c



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-01 22:05 przez xxxmagdaxxxx15.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:04:52

Cytat
zuccherrro
Mówicie, że golenie miejsc intymnych jest estetyczne- tak, po prostu schludnie to wygląda, ale z określeniem HIGIENICZNE się nie zgodzę, z tego względu, że skoro mamy te włosy to po coś one są. Mianowicie po to, aby chronić narządy intymne przed drobnoustrojami i zimnem. Jeśli ktoś pozbywa się włosków to pozbywa się naturalnej ochrony. To tak samo jak w przypadku włosów w nosie.

jest jak najbardziej higieniczne - mówiąc w uproszczony sposób - bujny zarost to utrwalanie przykrego zapachu oraz zatrzymanie bakteri, potu, wszelkich wydzielin - śluzu i robimy sobie z nich kompres, natomiast gdy włosów nie ma jest to wchłaniane przez wkładki higieniczne czy bieliznę

DLACZEGO WARTO
Krocze to miejsce, gdzie panuje stosunkowo wysoka temperatura, gromadzi się pot i bakterie. Zaprowadzenie porządku pod majtkami sprawi, że utrzymanie czystości będzie łatwiejsze, a więc zniknie również nieprzyjemny zapach.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:05:22

Cytat
agata74
matka natura jak i ewolucja po cos te wlosy zostawila wiec widocznie sa nam potrzebne do czegos tam , a do czego nie wnikam ;)

matka natura trochę się pomyliła ;p

jest jak najbardziej higieniczne - mówiąc w uproszczony sposób - bujny zarost to utrwalanie przykrego zapachu oraz zatrzymanie bakteri, potu, wszelkich wydzielin - śluzu i robimy sobie z nich kompres, natomiast gdy włosów nie ma jest to wchłaniane przez wkładki higieniczne czy bieliznę

DLACZEGO WARTO
Krocze to miejsce, gdzie panuje stosunkowo wysoka temperatura, gromadzi się pot i bakterie. Zaprowadzenie porządku pod majtkami sprawi, że utrzymanie czystości będzie łatwiejsze, a więc zniknie również nieprzyjemny zapach.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:05:33

Cytat
MissNothing92
z tymi względami higienicznymi to nie masz racji akurat, bo włosy są po to żeby chronić miejsca intymne, oczywiście trzeba dbać o higienę. Bardziej bym powiedziała, że tutaj chodzi o względy estetyczne,taka owłosiona okolica nie wygląda zbyt dobrze;)

jest jak najbardziej higieniczne - mówiąc w uproszczony sposób - bujny zarost to utrwalanie przykrego zapachu oraz zatrzymanie bakteri, potu, wszelkich wydzielin - śluzu i robimy sobie z nich kompres, natomiast gdy włosów nie ma jest to wchłaniane przez wkładki higieniczne czy bieliznę

DLACZEGO WARTO
Krocze to miejsce, gdzie panuje stosunkowo wysoka temperatura, gromadzi się pot i bakterie. Zaprowadzenie porządku pod majtkami sprawi, że utrzymanie czystości będzie łatwiejsze, a więc zniknie również nieprzyjemny zapach.

niezweryfikowana
Posty: 299
Ostrzeżenia: 2/5

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:09:08

mam takie samo zdanie jak ty;d
dziewczyny pomozcie; http://forum.szafa.pl/53/3861114/_subject_.html

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:15:03

Cytat
anuchapoducha
Facet nie powinien się golić :)


Jestem za !!:D

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:18:14

ja się golę- mojemu facetowi nie pozwalam, jak się raz ogolił to mnie podrapał orutnie

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:20:09

Cytat
agaann19
ja się golę- mojemu facetowi nie pozwalam, jak się raz ogolił to mnie podrapał orutnie

kwestia umiejętnego dbania o skórę w miejscu tak delikatnym
mój nigdy nie drapie :)

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:24:04

Cytat
patoolkaXD
Ja uważam, że to jest higieniczne i estetyczne po prostu. ;)
Moja śmieszna mini-historyjka:
Parę dni temu byłam na plaży i rozmawiałam z sąsiadką (ma około 40 lat), która siedziała na kocu i przekrzywiły jej się majtki i było jej widać busz. :P

heh, no niektóre Panie to wogóle tam sie nie depiluja więc co sie dziwić;)

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 22:39:15

Plusy golenia - gdy jesteśmy ogoleni wszystko to co niżej zatrzymuje się na bieliźnie np pot, po za tym Krocze to miejsce, gdzie panuje stosunkowo wysoka temperatura więc gdy pozbędziemy się włosów mniej się pocimy, podczas seksu nic nie zostaje na włosach, łatwiej i przyjemniej pieści się partnera oralnie, żadnych włosów w buzi można pieścić go jak się chce i gdzie się chce, od samego czubka napletka po sam koniec trzonu czy jajka, używać wszelkich żeli smakowych czy lubrykatów bez zmartwienia ponieważ nie osiądą i nie zostaną na włosach, na prawdę daje to wiele możliwości przy zbliżeniu, eksperymentowaniu


minusy owłosienia - włosy utrwalają przykry zapach, zatrzymują pot, bakterię, śluz i wszelkie wydzieliny, wygląda to nie estetycznie, trudniej zmyć resztki np śluzu po stosunku z włosów a niżeli ze skóry

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 23:01:34

Jestem ZA! A dla poparcia mojego zdania i dla wszystkich którzy twierdzą że 10lat temu to było nie do pomyślenia to mam ciekawostkę. Moja mama jak jechała w '94 na wycieczkę do Włoch została uświadomiona, że na plażach włoskich, hiszpańskich i portugalskich po bujnym owłosieniu na nogach, pod pachami i w strefie bikini to się poznaje prostytutki!!! To było 16 lat temu!!! A u nas? 21wiek i jeszcze trwają dyskusje "golić czy nie golić"
Co do tego czy facet powinien golić, to uważam że dla nich najlepszy jest trymer!

Wygolone miejsca intymne ?

01 lip 2011 - 23:07:19

mmm sexualna nebespeczna ;D

Wygolone miejsca intymne ?

02 lip 2011 - 17:19:55

Cytat
buyxme
Cytat
leia
Mhm, dawaj fotki.


hahaha padam

hahahahahahahhahahahah :d
Cytat
olivia0310
mmm sexualna nebespeczna ;D


hahahahahha dziewczyny, jesteście okropne xD
U siebie ogolone wszędzie lub zostawiam wąziutki paseczek, literkę imienia faceta tak jak lubi.
Nienawidzę gdy facet ma "owłosienie" jak goryl, takie czarne i kręcone. Albo na klacie taki busz haha ;d ja mam partnera idealnego.
Owłosienie ma tam gdzie powinien mieć. Pod pachami mało, na klatce kilka włosków a na podbrzuszy sporo (ścieżka do leszka :d), mmm :D uwielbiam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-02 17:24 przez awsdfg.

Wygolone miejsca intymne ?

02 lip 2011 - 17:24:26

Haha jaki bulwers. U siebie lubię co do faceta nie przeszkadza mi jak ma, a gdyby nie miał? hmmmm wole jak ma :-D

następna dyskusja:

Pigułki antykoncepcyjne a wymioty