Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:28:31

Pomóżcie mi dziewczyny, bo zaraz się wykończę nerwowo :(! Zaczęłam z moim chłopakiem niedawno współżyć. Ja mam 18 lat a mój chłopak jest rok starszy i oboje mieszkamy z rodzicami i mamy rodzeństwo. Stąd pewien problem, że kiedy chcemy się kochać to nie mamy gdzie, bo nie mamy okazji żeby zostać sami na noc. Mój T. wpadł na pomysł żeby robić to przy każdej okazji, gdy nie ma u któregoś z nas nikogo w domu, ale mi to wcale nie pasuje! Mój ojciec pracuje, a matka jest bezrobotna, i zazwyczaj robimy to kiedy ona wychodzi gdzieś a młodszy brat jest jeszcze w szkole. Tyle że ja cały czas się stresuje że zaraz ktoś wpadnie!! Tylko gałąź stuknie w drzewo a ja już mam zawał serca i koniec końców nie mam z tego żadnej satysfakcji ;(!! A mój T. chyba myśli, że każda dziewczyna potrafi się w 5 minut napalić i nie ma z tym żadnego problemu! Ja tak nie umiem ;(!! Boje się o tym powiedzieć mu wprost, bo boję się że będzie mnie potem zdradzał jeśli nie będzie miał okazji tego robić ze mną i znajdzie w końcu sobie jakąś której to nie przeszkadza, bo któremu facetowi odpowiadałoby to robić raz na parę tygodni? Na pewno nie mojemu T., i poza tym on z tego ma przyjemność i nie chce mu jej psuć :(! Z resztą napewno powie coś w stylu "tylko sobie wmawiasz" bo długo mnie musiał przekonywać do tego żebyśmy w ogóle zaczęli współżyć i szczerze mówiąc to zaczynam żałować jak to ma tak wyglądać ;( !
Kiedy robimy to u niego to jest chyba jeszcze gorzej, bo potem jak wracam autobusem do domu to czuję że wszyscy się na mnie gapią z obrzydzeniem i zastanawiam się czy mam stanik źle zapięty, fryzurę rozczochraną, coś mi wystaje skądś czy co!? Wiem że pewnie sobie coś tylko wymyślam bo gryzie mnie sumienie, ale ja juz tak nie mogę! Jak teraz zostaję sama w domu, to nie mówię mu o tym żeby nie przychodził tego ze mną robić, bo ja w takich warunkach nie chcę i tylko udaję że źle się czuję i mówię że nie możemy się spotkać :(
Ja zaczynam już mieć nerwicę, płaczę jak długo się z nim nie widzę,bo chciałabym z nim normalnie mieszkać, ale to niemożliwe (a moje rozdrażnienie z ciąży się nie wzięło, bo w niej nie jestem ani hormonów nie biorę)!! Już sama nie wiem co mam robić, ja chciałam tylko być z nim szcześliwa! ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-14 10:49 przez Martyniasta.

niezweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:31:33

co ja tu robie?;o

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:32:07

wydaje mi się że jeszcze psychicznie nie jesteś gotowa na seks ;/

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:32:31

to jakiś żart?

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:34:05

no..chyba jeszcze nie jestes gotowa ;>
ja bym sobie w teren pojechała i tyle :D

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:34:40

Współczuję, porozmawiaj z nim o tym lepiej...

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:34:43

I Ty chcesz z nim być skoro boisz mu się powiedzieć co czujesz, gdyż obawiasz się, że Cię zdradzi? :D

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:34:46

Cytat
Paulika0411
to jakiś żart?

pewnie tak,bo z wypowiedzi wnioskuje ze pisze to jakas 13 ;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-14 10:35 przez bdaviss.

zweryfikowana
Posty: 858
Ostrzeżenia: 4/5

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:35:51

Będzie brał Cie w aucie :D :D :D

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:37:21

Cytat
Sandri
Będzie brał Cie w aucie :D :D :D
Auuta pewnie nie ma :D Bo już by ją ciągnął do niego :D

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:37:37

nie rozumiem, gotowa jestes zeby sie z nim kochac a nie jestes gotowa zeby mu mówic co myslisz? ... tak właśnie co ja tu robie;/

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:39:47

Hm, moze faktycznie jeszcze do tego nie dojrzałaś. Ja też czasem czuje taki stres, ale raczej rzadko. Uspokój się, na pewno CIe nie zostawi. A jak coś CI nie pasuje to mu powiedz, znajdzcie miejsce dogodne dla Was obojga :)

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:40:12

nie najeżdzajcie tak na dziewcze młode..
były tu tematy naprawdę żenua,a ten jets po prostu problemem napalonych na siebie nastolatków, nie mających gdzie TEGO robić..
Nie wiem co mam CI poradzić..
przeciez hotelu wynajmowac nie będziecie..
moż ejakies ustronne miejsce znajdziecie..GDZIEś..?
NIE wiem gdzie..,ale kombinujcie :):)

No stress !

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:40:34

Ale masz problem ;) hehehe.

Po pierwsze w takich sprawach trzeba się przemóc i ROZMAWIAĆ bo nie będzie nigdy tak jak Ty chcesz bo on nie umie czytać niestety w myślach.

Po drugie, chyba każdy miał kiedyś taki problem.

Po trzecie- jeśli nie w domu to przepraszam gdzie ? Będziecie wynajmować hotel na godzinę żeby się pokochać ;)? Chcociaż ogólnie jest mnóstwo miejsc gdzie można się kochać, to pobliski lasek, to piknik na polu i seks na kocyku, to samochód i jest fajniej i ciekawiej.

Po czwarte- jeśli już dom to każdy właśnie chyba w Twoim wieku czaił bazę na to kiedy rodzice wychodzą i robił to wtedy kiedy była wolna chata, takie już są uroki młodości ;)

Po piąte- jak ci nie odpowaida żadna opcja to pechozolek - znaczy że nie powinnaś tego jeszcze robić.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

;( Pomocy! Nie mamy gdzie tego robić

14 cze 2011 - 10:43:13

hahahaha, idźcie do przymierzalni :DDDDD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-14 10:46 przez blackchocolate.

następna dyskusja:

Wygolone miejsca intymne ?