Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tę podjęzykową można również stosować dopochwowo - Luteina przedostaje się przez błony śluzowe- nie ważne przez które ;)
jest to obgadane z ginekologiem, więc bez obaw- będzie działać.
(te dowcipne zostały stworzone chyba tylko po to, żeby wyłudzić pieniądze)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-13 20:25 przez ilayla.

Cytat
ilayla
tę podjęzykową można również stosować dopochwowo - Luteina przedostaje się przez błony śluzowe- nie ważne przez które ;)
jest to obgadane z ginekologiem, więc bez obaw- będzie działać.
(te dowcipne zostały stworzone chyba tylko po to, żeby wyłudzić pieniądze)

a bez konsultancji to nie mozna;D??Ja mam wrazenie ze pod jezykiem nie dzialaja;/

ja brałam i dostałam po ponad MIESIĄCU,ale od tego czasu wszystko już działa jak należy xd

Cytat
lizka903
Cytat
ilayla
tę podjęzykową można również stosować dopochwowo - Luteina przedostaje się przez błony śluzowe- nie ważne przez które ;)
jest to obgadane z ginekologiem, więc bez obaw- będzie działać.
(te dowcipne zostały stworzone chyba tylko po to, żeby wyłudzić pieniądze)

a bez konsultancji to nie mozna;D??Ja mam wrazenie ze pod jezykiem nie dzialaja;/
ja sama sobie zaczęłam wkładać "nie tam gdzie trzeba", a potem zapytałam ginekologa czy rzeczywiście dobrze zrobiłam- potwierdziła :)

sama chyba 2 razy stosowałam Luteinę - raz działała, raz nie. trzeba czekać :)

ja brałam kiedyś luteine. Moja Pani ginekolog powiedziała mi ze mam brać ją 5 dni albo tydzień (jakoś tak) pod język 2 razy dziennie a później w ciągu kolejnego tygodnia powinnam dostać okres :)

ja brałam, ale ona działa jak się stosuje regularnie, ja np brałam przez pół roku..

nie martw się, też biorę luteinę i też musiałam brać o dwa dni dłużej bo nie dostałam po tych pięciu dniach, organizm nie zegarek

Cytat
ilayla
Cytat
lizka903
Cytat
ilayla
tę podjęzykową można również stosować dopochwowo - Luteina przedostaje się przez błony śluzowe- nie ważne przez które ;)
jest to obgadane z ginekologiem, więc bez obaw- będzie działać.
(te dowcipne zostały stworzone chyba tylko po to, żeby wyłudzić pieniądze)

a bez konsultancji to nie mozna;D??Ja mam wrazenie ze pod jezykiem nie dzialaja;/
ja sama sobie zaczęłam wkładać "nie tam gdzie trzeba", a potem zapytałam ginekologa czy rzeczywiście dobrze zrobiłam- potwierdziła :)

sama chyba 2 razy stosowałam Luteinę - raz działała, raz nie. trzeba czekać :)
Mnie tio czekanie wkurza;/ Normalnie modly do szamana musze odprawic;/ Martwie sie;)

Luteina ja miałam po tym.

ale miesiac znowu czekac masakra;/

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

może jesteś w ciąży ;>

Cytat
xkasieek
może jesteś w ciąży ;>
pisalam ze nie jestem;p mialam wynik <0,100

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

brałam i dostałam ok 5dnia,nie panikuj ;)

nie panikuje przezywam tylko;D

ja brałam, i po 7 dniach brania trzeba odczekac 3 dni i jest :D

następna dyskusja:

Nuvaring