Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

tabernakula sklep

19 minut temu

zakupy internetowe

44 minut temu

Budowa domu

49 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tę podjęzykową można również stosować dopochwowo - Luteina przedostaje się przez błony śluzowe- nie ważne przez które ;)
jest to obgadane z ginekologiem, więc bez obaw- będzie działać.
(te dowcipne zostały stworzone chyba tylko po to, żeby wyłudzić pieniądze)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-13 20:25 przez ilayla.

Cytat
ilayla
tę podjęzykową można również stosować dopochwowo - Luteina przedostaje się przez błony śluzowe- nie ważne przez które ;)
jest to obgadane z ginekologiem, więc bez obaw- będzie działać.
(te dowcipne zostały stworzone chyba tylko po to, żeby wyłudzić pieniądze)

a bez konsultancji to nie mozna;D??Ja mam wrazenie ze pod jezykiem nie dzialaja;/

ja brałam i dostałam po ponad MIESIĄCU,ale od tego czasu wszystko już działa jak należy xd

Cytat
lizka903
Cytat
ilayla
tę podjęzykową można również stosować dopochwowo - Luteina przedostaje się przez błony śluzowe- nie ważne przez które ;)
jest to obgadane z ginekologiem, więc bez obaw- będzie działać.
(te dowcipne zostały stworzone chyba tylko po to, żeby wyłudzić pieniądze)

a bez konsultancji to nie mozna;D??Ja mam wrazenie ze pod jezykiem nie dzialaja;/
ja sama sobie zaczęłam wkładać "nie tam gdzie trzeba", a potem zapytałam ginekologa czy rzeczywiście dobrze zrobiłam- potwierdziła :)

sama chyba 2 razy stosowałam Luteinę - raz działała, raz nie. trzeba czekać :)

ja brałam kiedyś luteine. Moja Pani ginekolog powiedziała mi ze mam brać ją 5 dni albo tydzień (jakoś tak) pod język 2 razy dziennie a później w ciągu kolejnego tygodnia powinnam dostać okres :)

ja brałam, ale ona działa jak się stosuje regularnie, ja np brałam przez pół roku..

nie martw się, też biorę luteinę i też musiałam brać o dwa dni dłużej bo nie dostałam po tych pięciu dniach, organizm nie zegarek

Cytat
ilayla
Cytat
lizka903
Cytat
ilayla
tę podjęzykową można również stosować dopochwowo - Luteina przedostaje się przez błony śluzowe- nie ważne przez które ;)
jest to obgadane z ginekologiem, więc bez obaw- będzie działać.
(te dowcipne zostały stworzone chyba tylko po to, żeby wyłudzić pieniądze)

a bez konsultancji to nie mozna;D??Ja mam wrazenie ze pod jezykiem nie dzialaja;/
ja sama sobie zaczęłam wkładać "nie tam gdzie trzeba", a potem zapytałam ginekologa czy rzeczywiście dobrze zrobiłam- potwierdziła :)

sama chyba 2 razy stosowałam Luteinę - raz działała, raz nie. trzeba czekać :)
Mnie tio czekanie wkurza;/ Normalnie modly do szamana musze odprawic;/ Martwie sie;)

Luteina ja miałam po tym.

ale miesiac znowu czekac masakra;/

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

może jesteś w ciąży ;>

Cytat
xkasieek
może jesteś w ciąży ;>
pisalam ze nie jestem;p mialam wynik <0,100

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

brałam i dostałam ok 5dnia,nie panikuj ;)

nie panikuje przezywam tylko;D

ja brałam, i po 7 dniach brania trzeba odczekac 3 dni i jest :D

następna dyskusja:

Nuvaring