Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:27:43

normalna rzecz..jestem fryzjerką i muszę dużo stać a wtedy one są bardziej widoczne.ale ja nie widzę problemu..prawie każdy tak ma-czy chłopak czy dziewczyna.

niezweryfikowana
Posty: 529
Ostrzeżenia: 1/5

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:32:07

ja tez mam i to duze ale one mi jakos nie przeszkadzaja
natomiast mam problem z takimi ''zakreconymi'' zylami na stopie , jak one mnie obrzydzaja !!

PS wczoraj moj tesciu powiedzial ze mam BRZYDKIE Nogi jak spytalam dlaczego to powiedzial: BO MASZ TAKIE ZYLY
(on nie zartowal jest bezczelny i mnie nie lubi :D:D:D )

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:33:41

Choć to raczej niewiele pomoże, ale dla lepszego samopoczucia łydki i stopy smaruj" żelem do nóg z kasztanowcem" z serii Linia Natury. Ja do balsamu którym smaruję nogi przed wyjściem z domu dodaję nieco samoopalacza do twarzy. Nogi bardzo trudno mi się opalają( tak było od zawsze) a po rozsmarowaniu ( balsam+ np." Pocałunek słońca" Avon) żyły stają się mniej widoczne.

Cytat
xjaga
ja tez mam i to duze ale one mi jakos nie przeszkadzaja
natomiast mam problem z takimi ''zakreconymi'' zylami na stopie , jak one mnie obrzydzaja !!

PS wczoraj moj tesciu powiedzial ze mam BRZYDKIE Nogi jak spytalam dlaczego to powiedzial: BO MASZ TAKIE ZYLY
(on nie zartowal jest bezczelny i mnie nie lubi :D:D:D )

Żyły kochają pracowitych. Jeżeli teściu liczył na laleczkę Barbie w plastikowym domku, to się przeliczył :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-04 13:40 przez szasa.

następna dyskusja:

zapuchnięte, sine.