Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

9 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 12:59:52

Hej dziewczyny, dla niektórych mój "problem" może okazać się błahostką, ale dla mnie jest męczący ;/ Mianowicie mam strasznie widoczne żyły na stopach. Jest lato, a ja wstydzie się ubrać sandałki;. Przy szpilkach to juz wogóle się uwydatniaja.. Czy któras z Was ma/miała taki problem? Znacie jakies sprawdzone sposoby na to "paskudztwo"? Może jakieś kremy?

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:03:48

to jest normalne, że widać żyły - mi też widać, a nawet mam tatuaż na stopie, bo takich rzeczy ludzie nie powinni się wstydzić :)

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:05:13

normalna rzecz ;]

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:06:08

Żyły rzecz ludzka.. ale moje sa nad wyraz widoczne;/

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:07:12

a jak kocham te moje żyłki na stopach. Wiem dziwne , ale je uwielbiam i nie uważam by szpeciły mi stope a wręcz przeciwnie :)

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:08:14

na pewno przesadzasz
albo..wklej foto.

niezweryfikowana
Posty: 1.164
Ostrzeżenia: 1/5

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:08:31

U mnie na stopach żyły stają się bardziej widoczne po dużym wysiłku, tzn.po wielu przebytych kilometrach. Myślę, że nie ma specjalnych kremów na 'wystające żyły'. Kup sobie po prostu krem do pielęgnabcji stóp. Po całym dniu chodzenia siedź bądź leż z nogami uniesionymi do góry. W domu chodź boso. Myślę, że tyle można poradzić na ten problem.

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:08:54

u mnie jest to rowniez widoczne,ale jest to normalna rzecz,bo kazda dziewczyna ma je widoczne,szczegolnie jak nosi szpilki :))

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:11:44

W gorące dni, przy zmęczeniu, po godzinach chodzenia to naturalne, że na stopach uwydatniają się żyły i ogólnie stopy lekko puchną i czerwienieją. Nic z tym niestety nie zrobisz, każdy tak ma w większym lub mniejszym stopniu.

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:16:09

ja tez mam bardzo widoczne. baaardzo, cała jestem niemal zielona od żył, a na stopach są wystające.. kiedyś miałam kompleks na tym punkcie. teraz dorosłam i wiem, ze nie nalezy sie wstydzic swojego ciała, jesli nie masz na cos wpływu - chodze już w sandałach. to że to paskudnie wygląda - trudno .. :( ale to tylko przez lato tak! w inne pory roku nosimy przeciez rajstopki i juz nie rzucia się to w oczy.
zaakceptuj siebie po prostu tak jak ja to zrobiłam. wiem, ze kazda z nas chcialaby byc idealem ,ale tak sie nie da i trzeba to zrozumiec. jestes czlowiekiem - nie manekinem i nalezy kochac siebie taką jaką jestes, a przynajmniej starac sie :) i nie byc dla siebie taka surową. powodzenia!

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:16:31

Ja też mam , również mi to przeszkadza. Gdy zakładam zwykłe stopki to nie widać ich aż tak bardzo, ale to już do długich spodni. A tak to nie wiem, sama bym chciała wiedzieć, ale na to chyba nie ma sposobu, moze gdy ma ktos grubsze stopy to mniej widac, ale to tylko przypuszczenie ; >

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:18:49

to nic złego :)

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:19:58

mnie też je widać ;] na piersiach niestety też:P

zweryfikowana
Posty: 192
Ostrzeżenia: 1/5

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:23:16

Cytat
leia
W gorące dni, przy zmęczeniu, po godzinach chodzenia to naturalne, że na stopach uwydatniają się żyły i ogólnie stopy lekko puchną i czerwienieją. Nic z tym niestety nie zrobisz, każdy tak ma w większym lub mniejszym stopniu.
Dokładnie tak :)

zweryfikowana
Posty: 1.557
Ostrzeżenia: 1/5

Żyły na stopach?

04 cze 2011 - 13:27:15

u mnie też widać żyły na stopach i to bardzo.. jakoś nigdy się tym nie przejmowalam?

następna dyskusja:

zapuchnięte, sine.