Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Plastry EVRA

04 cze 2011 - 10:01:23

Od razu napiszę, abyście mnie nie krytykowały, tylko pomogły.
Wiem, że nie jest odpowiedzialne to, że kupuje się takie rzeczy przez internet, ale nigdzie indziej nie kupie pojedynczo!

Potrzebuję jednego plastra antykoncepcyjnego EVRA, iż odkleił mi się plaster i muszę przykleić nowy, ale będzie mi brakowała za każdym razem tego jednego plastra, którego ubędzie.
KUPIĘ 1 lub 4 od razu.

bardzo proszę o pomoc! błagam!
proszę chociaż o podbijanie!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-04 10:12 przez prosiaczek993.

Plastry EVRA

04 cze 2011 - 10:21:44

nie pomogę :( może ktoś inny?

Plastry EVRA

04 cze 2011 - 10:23:36

ech ja nie używam :(
lepiej udaj się do ginekologa niech Ci zapisze

Plastry EVRA

04 cze 2011 - 10:24:33

Cytat
yagna1
ech ja nie używam :(
lepiej udaj się do ginekologa niech Ci zapisze

no tak ,zapisze, ale 3 od razu, i dalej będzie mi brakowało.
dlatego, muszę mieć albo 4 , albo 1



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-04 10:25 przez prosiaczek993.

Plastry EVRA

04 cze 2011 - 10:26:25

nie używam własnie dlatego też z tego powodu :) i z estetycznych. wiec podbijam tylko

Plastry EVRA

04 cze 2011 - 10:27:54

Cytat
Endorfina18
nie używam własnie dlatego też z tego powodu :) i z estetycznych. wiec podbijam tylko

no ja chyba po tym wczorajszym to te z zrezygnuje, bo trzyma się ledwo ledwo ;c
i jak w złym miejscu się przyklei to owszem...ładnie nie wygląda.

Plastry EVRA

04 cze 2011 - 10:28:35

chociaz to dziwne to cie rozumiem ^^ ja mam taki nad-pak, rezerwe taktyczna jak cos :D

Plastry EVRA

04 cze 2011 - 10:29:42

jejku nie rozumiem Cię w zupełności.. Po prostu chyba zacnziejsz nowy plaster szybciej, a potem już tak jak zwykle... To co Ty piszesz, że ciągle będzie Ci brakowało jednego to bez sensu :D Ja zażywam tabletek i zaczęłam jeden blister poczym trafiłam do szpitala i musiałam go nie brać bo miałam operację i po wyjściu ze szpitala zaczęłam następny (tamtego mi jakoś nie brakowało.. ) Albo zgubiłam tabletkę z jednego to wzięłam z drugiego i tamtego już nie uzywam tylko wzięłam nowy, czyli 98% nie wykorzystany blister, ale cóż zrobić... ;>

Plastry EVRA

04 cze 2011 - 10:30:00

idz niech Ci da jednego. Oni od firmy dostają na "wypróbowanie" i mają zapas tych plastrów... tylko pazerne świnie chowają i nie mowią o tym

Plastry EVRA

04 cze 2011 - 10:30:36

uzywam ale nie mam jednego wolnego lepiej kup trzy i miej na zapas na nieprzewidziane sytuacje

Plastry EVRA

04 cze 2011 - 10:32:52

już znalazłam ;D dzięki za pomoc.

Plastry EVRA

04 cze 2011 - 10:35:57

Cytat
prosiaczek993
Cytat
Endorfina18
nie używam własnie dlatego też z tego powodu :) i z estetycznych. wiec podbijam tylko

no ja chyba po tym wczorajszym to te z zrezygnuje, bo trzyma się ledwo ledwo ;c
i jak w złym miejscu się przyklei to owszem...ładnie nie wygląda.

polecam nuvaRing zatem, bo obstawiam, ze sie plastrujesz, zeby nie pamietac codziennie o lykaniu tabletek? przy nuva przez 3 tyg nie musisz pamietac,ani go nie widac ani nie czuc:)

zweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Plastry EVRA

06 cze 2011 - 13:08:09

no to co z tego ze bedzie ci brakowało ?? Trzeba było stary który ci sie odkleił na poczatek dobrze przykleic. A i nie kupuj przez net bo t głupie i mało odpowiedzialne, bedzie brakowało...no to co .. a co jestes pedantką i jak jest 3 w opakowaniu to musisz koniecznie zawsze miec te 3 ??? Głupie troche i bez sensu

Plastry EVRA

06 cze 2011 - 13:13:21

Cytat
dulcisaspis00
idz niech Ci da jednego. Oni od firmy dostają na "wypróbowanie" i mają zapas tych plastrów... tylko pazerne świnie chowają i nie mowią o tym

O matko... zakochałam się w tej wypowiedzi :D Ale co prawda, to prawda... idź, powinna CI dać jednego :D

a swoją drogą... ja plastrów nie mogę używać, bo mnie uczulają :(

Plastry EVRA

06 cze 2011 - 13:18:11

używalam pare lat temu i mialam dokladnie ten sam problem co Ty, czesto mi sie odklejał, zadarł itp. W koncu przerzucilam sie na Yasmin i jest ok:)

następna dyskusja:

Żyły na stopach?