Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:50:30

Przeczytałam Twój wpis z uwagą, wiesz powiem tak mam duże doświadczenie z facetami i powiem Ci tak: jednym odpowiada jak facet się tak zachowuje i część kobiet to podnieca ale po tym co piszesz nie jesteś taką kobietą, na Twoim miejscu ( nie chce Cię zmuszać) ale kopnęłabym go w tyłek, jak jakiś mój facet powiedział by tak o moich rodzicach i mamie strzeliłabym mu w pysk i kazała mu natychmiast opuścić mój dom i więcej się nie pokazywać on już na początku znajomości Ci ubliża wiesz co będzie dalej? będzie Cie później traktował jak swoja służącą będziesz musiała robić i tańczyć jak Ci zagra bo jak nie to Ci wjedzie na ambicje i powie że Ty jesteś zła i egoistka a on taki dobry, jeżeli on uważa że jesteś egoistką bo nie chcesz mu lizać jego członka to niech się z koniem na łeb zamieni. Uciekaj dziewczyna bo potem jeszcze nie daj Bóg nabierzesz się na ta jego miła stronę, pamiętaj że facet dużo zrobi że by dorwać się do kobiecych majtek, szczera rada są mężczyźni bardzo dobrze wychowani, którzy jak im zależy na dziewczynie to w łóżku będą dbać o nią i o satysfakcje ukochanej;) w taki sposób żeby czuła się jak księżniczka ;))

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:50:37

Cytat
katis77
O kurcze... powiem tak, jeśli Tobie nie odpowiada takie traktowanie, a tak zapewne jest po przeczytaniu tekstu, to zostaw go i już! szkoda czasu i Twoich nerwów!
a jeśli potrzebuje dziwki to niech idzie do burdelu! pozdrowienia

ja też lubię troche ostrzej,ale nie aż takie dominowanie! Mój poprzedni facet też chciał żebym brała do buzi,ale uszanował to,że nie chcę być sprzeczną z samą sobą, wystarczyło mu,że rączką małego zabawiłam czy coś... a ten twierdzi,że to podstawa jeżeli chcemy stworzyć trwały związek...

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:50:57

Cytat
TrudnoTak123
Cytat
ollllaaa
to chyba cos u niego.... ja bym z nim juz nie poszła do łóżka bo bym sie bała ze cos mi zrobi...;/

Kiedy mnie zachęcał był bardzo czuły ,delikatny czasem troszkę brutalniejszy,co mi się podobało.. ale później kiedy na siłe musiałam go od siebie odpychać bo nie pozwolił mi wstać z łóżka.. i twierdzi,że w łóżku nie mam prawa głosu, bo on jest samcem alfa i on będzie decydował a ja mam być jego posłuszną suczką?? No sorry...

ja ze swoim facetem jestem rok, bardzo się kochamy i często się kochamy. Wtedy też mi on mówi , że jest samcem alfa, ale nigdy nie muszę robić nic na siłę. I jestem jego "dziwką" jeśli sama tego chcę bo mam ochotę na spełnianie Jego zachcianek. No ale oczywiście i on spełnia moje jeśli dziś jestem Jego "królową" i wydaje mu rozkazy:) Wiesz wszystko z tego co piszesz może być normalne jeśli wychodzi od obojga z was a nie jesteś zmuszana do czegoś.

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:51:26

eeee... mnie też zatkało
Nie wyobrażam sobie sytuacji w której mój facet mnie do czegoś zmusza:/
Wręcz przeciwnie, do wszystkiego z mężem dochodziliśmy malutkimi kroczkami i jeśli miałam ochotę na coś więcej to ode mnie wychodziła inwencja, bo ON nie chciał mnie na mnie w żaden sposób naciskać
Lepiej go zostaw, nie rób nic wbrew sobie :/

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:52:39

Taki troche typ sado-maso ;/
a myslałas co bedzie jak sie rozkreci?
ja bym chyba uciekala albo bardzo powaznie z nim porozmawiala..

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:53:20

Jesli go nie kochasz to uciekaj od Niego ! Nad czym tu sie zastanawiac?

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:53:25

Tekstem z dziwka i Twoja mama to przegiol...a reszta...no zycie rozni ludzie sa na swiecie. Rowniez uwazam ze tym razem zabraklo rozmowy ale jeszcze nic staconego bo to byl Wasz pierwszy raz wiec naswietl kolesiowi o co ci chodzi- moze po prostu potrzebujesz czasu zeby sie otworzyc. Bo nic innego w tej sytuacji nie potrafie Ci doradzic.

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:53:50

Cytat
szanowna_gyal
Cytat
TrudnoTak123
Cytat
ollllaaa
to chyba cos u niego.... ja bym z nim juz nie poszła do łóżka bo bym sie bała ze cos mi zrobi...;/

Kiedy mnie zachęcał był bardzo czuły ,delikatny czasem troszkę brutalniejszy,co mi się podobało.. ale później kiedy na siłe musiałam go od siebie odpychać bo nie pozwolił mi wstać z łóżka.. i twierdzi,że w łóżku nie mam prawa głosu, bo on jest samcem alfa i on będzie decydował a ja mam być jego posłuszną suczką?? No sorry...

ja ze swoim facetem jestem rok, bardzo się kochamy i często się kochamy. Wtedy też mi on mówi , że jest samcem alfa, ale nigdy nie muszę robić nic na siłę. I jestem jego "dziwką" jeśli sama tego chcę bo mam ochotę na spełnianie Jego zachcianek. No ale oczywiście i on spełnia moje jeśli dziś jestem Jego "królową" i wydaje mu rozkazy:) Wiesz wszystko z tego co piszesz może być normalne jeśli wychodzi od obojga z was a nie jesteś zmuszana do czegoś.


Dokładnie tak jak piszesz
Nie dobraliście się jeśli chodzi o kwestie sexu, ale on powinien to zrozumieć i uszanować a nie zmuszać Cię
a może jemu się wydaje że to taka ,gra,?
Rozmawiałaś z nim o tym w sytuacji innej niż łóżko?

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:55:18

Cytat
monikawi
Jesli go nie kochasz to uciekaj od Niego ! Nad czym tu sie zastanawiac?


Bo na codzień jest mi z nim bardzo dobrze, ogarnięty po studiach, nie musze się martwić,że nie będzie umiało mnie zadbać itp.. tylko chodzi o te łózko, w tej kwiestii jakby mnie nie słuchał.. jakby nic do niego nie docierało..

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:55:32

Moim zdaniem roznicie sie w lozku. Sa ludzie wlasnie tacy jak oni ktorzy lubia takie rzeczy. To jest zboczenie. Niech sobie poszuka panienki ktora to lubi bo ty napewno sie nie przyzwyczaisz. A poza tym jak by Cie kochal to by zrozumial ze Tobie nie odpowiada to co on robi. :/

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:57:02

ten koles ma jakies problemy z psychika i to jeszcze na lozkowym tle , ja bym z nim nie byla. odejdz kiedy jeszcze mozesz , nie wchodz w to dalej jeszcze ci cos zrobi..

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:58:49

mój facet tez jest ode mnie starszy, jestesmy razem 6 lat ale nie mamy problemów tego typu to kwestia dobrania się. a ile lat ma twoj facet? może po prostu nie dojrzał jeszcze zeby zrozumieć zdanie kobiety i stara się być dominującym nie zwracają uwagi na istotne fakty które służa rozwojowi stalego związku. facet który dąży do trwałego związku mysli innymi kategoriami.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:58:49

dla mnie to nienormalne, gość nie ma dla Ciebie szacunku :| zapytał chociaż czy Tobie było dobrze?! On jest egoistą i nie ma prawa Cię do niczego zmuszać.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:02:39

Cytat
monisia_key
dla mnie to nienormalne, gość nie ma dla Ciebie szacunku :| zapytał chociaż czy Tobie było dobrze?! On jest egoistą i nie ma prawa Cię do niczego zmuszać.

pytal,ale niepotrzebnie odpowiedzialam twierdzaco bo wlasnie tego uzywal rowniez jako argument, ze on sie stara zeby mu bylo dobrze.. a ja nic..

zweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 10:05:03

Kochana zostaw go. . Jeżeli facet kocha to niechce żeby jego kobieta robiła coś wbrew swojej woli. . Widać, że jest to taki typ człowieka,że jeżeli nie dostanie tego co chce od Ciebie- pojdzie poszukać tego u innej. . i ten tekst z mamą. . poniżające. . dziewczyno nie zastanawiaj się tylko odejdz zanim nie macie wobec siebie większych zobowiązań bo możesz zostać zraniona i to bardzo. Trzymaj się! Pozdrawiam!

następna dyskusja:

pomocy: dziwny okres!