Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:40:33

on powinien to zaakceptowac, a z tego co piszesz jest jakis niewyzyty i nie wiadomo co pozniej sobie wymysli

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:40:35

w łóżku pokazał jaki jest naprawdę. Trzymałabym sie od niego z daleka.....

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:41:11

ani Ty nie jesteś staroświecka, ani on nie jest nienormalny - po prostu jesteście niedobrani pod względem temperamentu seksualnego, jest szansa że to się jakoś "dotrze" ale też nie robiłabym niczego na siłę - nie może być tak że seks Cię stresuje i jest źródłem dyskomfortu

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:41:15

Cytat
ollllaaa
to chyba cos u niego.... ja bym z nim juz nie poszła do łóżka bo bym sie bała ze cos mi zrobi...;/

Kiedy mnie zachęcał był bardzo czuły ,delikatny czasem troszkę brutalniejszy,co mi się podobało.. ale później kiedy na siłe musiałam go od siebie odpychać bo nie pozwolił mi wstać z łóżka.. i twierdzi,że w łóżku nie mam prawa głosu, bo on jest samcem alfa i on będzie decydował a ja mam być jego posłuszną suczką?? No sorry...

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:41:37

hm pieszczoty to nic strasznego ja kiedys tez tak mowilam jak Ty... ale z czasem rowniez Tobie zarbaknie w seksie jakiejs pikanterii i bedziesz chciala sprobowac wiecej, chociazby od tak z ciekawosci, to tylko kwestia czasu.

Z tym "braniem na chama" to juz mniej zabawne pogadaj z nim i postaw mu sprawe jasno, albo odrazu daj sobie spokoj koles Cie nie szanuje.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:42:51

Moim zdaniem, to nie jest normalne zachowanie... To był Wasz pierwszy raz, spotykacie się stosunkowo niedawno. Facet nie ma prawa wymagać, żebyś spełniała wszystkie jego zachcianki i CO GORSZA zmuszać Cię do tego!!! Tak nie postępuje ktoś, kto kocha... i jeszcze te docinki z jego strony...
Wybacz, zapewne to niełatwe... ale ja zerwałabym kontakt z kimś takim. Może to zmusi go do myślenia. A jeśli nie- good bye, po świecie chodzi wielu fajnych facetów, dla których liczy się Kobieta... a dopiero później seks.
Przemyśl to...
Pozdrawiam.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:43:03

Sorry ale jak dla mnie to jakiś dupek... już nie chodzi o to że nie chciałaś mu zrobić loda ale powiedział ci, że jesteś głupia i ten tekst dot. twojej mamy??? SIC.

zweryfikowana
Posty: 680
Ostrzeżenia: 1/5

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:43:18

nie wiem co napisac. Dziwna sytuacja. Z jednej strony Twoje podejscie mnie zaskoczylo. Bo w sumie jak nie chcesz byc z nim bilsko to moglas z seksem jeszcze poczekac. Nikt Cie nie zmuszal chyba. A pozniej nagle ze tego nie chcesz tamtego nie chcesz. Ja osobiscie uwazam ze seks jest czyms blizszym niz robienie loda czy raczka. Wiec podejzewam ze wieksze opory miala bym w ogole przed seksem. A co do faceta. Widocznie ma ogromny temperament. Pwiedzialabym nawet za duzy jak na ciebie. Oczywiscie wcale nie uwazam ze to cos zlego. Tak sobie mysle, ze zabraklo rozmowy. Ustalenia jakichs reguł i granic. A skoro jestes staroswiecka to czemu nie poczekalas do slubu?! Naprawde ogromnie dziwna sytuacja.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:43:39

facetom często odbija w łóżku. Ja na Twoim miejscu bym odeszła. Jest wielu innych facetów, którym Twoje podejście do seksu na pewno będzie odpowiadało, bo ten Twój aktualny to jakiś niewyżyty samiec. Jeżeli przestaniesz go całkiem zadowalać, to kto wie, jak to się może skończyć.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:43:55

Cytat
huana
zostaw go nie jest ciebie wart jak tak nalega..mój facet na nic nie nalegał do wszystkiego doszlismy powoli..a to facet powinien spełniać zachcianki kobiety bo on zawsze dojdzie a u kobiety potrzeba na to duzo czasu..to że nie chcesz tego robic to twój wybór..olej go wiesz ilu cudownych facetów jeszcze mozesz spotkac:)

on twierdzi,że na 3 razy doszedł raz..

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:44:03

Jakiś nienormalny gość. Zakończ to jak najszybciej bo jeszcze kiedyś Ci krzywde zrobi

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:44:32

Cytat
vanilia
zatkało mnie?
w jakich relacjach z nim jesteś? on jest Twoim sponsorem? bo chyba nie jesteście parą..tak się dziwki traktuje
facet powinien zadbać o to, żeby to jego kobiecie było dobrze!

jesteśmy świeżo co parą..
Cytat
julatoja
nie wiem co napisac. Dziwna sytuacja. Z jednej strony Twoje podejscie mnie zaskoczylo. Bo w sumie jak nie chcesz byc z nim bilsko to moglas z seksem jeszcze poczekac. Nikt Cie nie zmuszal chyba. A pozniej nagle ze tego nie chcesz tamtego nie chcesz. Ja osobiscie uwazam ze seks jest czyms blizszym niz robienie loda czy raczka. Wiec podejzewam ze wieksze opory miala bym w ogole przed seksem. A co do faceta. Widocznie ma ogromny temperament. Pwiedzialabym nawet za duzy jak na ciebie. Oczywiscie wcale nie uwazam ze to cos zlego. Tak sobie mysle, ze zabraklo rozmowy. Ustalenia jakichs reguł i granic. A skoro jestes staroswiecka to czemu nie poczekalas do slubu?! Naprawde ogromnie dziwna sytuacja.

Starałam się z nim rozmawiać, mówiłam,że nie chcę ,że ma mnie nie przekonywać i to uszanować, a może z czasem coś się zmieni. To tak jak wyżej napisałam stwierdził,że w tej kwestii nie mam nic do powiedzienia i zrobie to szybciej niż myśle..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-29 09:46 przez TrudnoTak123.

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:46:00

O kurcze... powiem tak, jeśli Tobie nie odpowiada takie traktowanie, a tak zapewne jest po przeczytaniu tekstu, to zostaw go i już! szkoda czasu i Twoich nerwów!
a jeśli potrzebuje dziwki to niech idzie do burdelu! pozdrowienia

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:49:43

ty sie jeszcze zastanawiasz ?! zostaw tego psychola !

JESTEM W SZOKU! Facet.

29 maj 2011 - 09:50:18

on twierdzi:)sciemnia..bo chce ci pokazac ze bez tego co on chce nie dojdzie..żałosne:)nie zastanawiaj sie tylko go zostaw jak najszybciej:)samiec alfa sie znalazł..świr jakis niewyzyty:)sorry za okreslenie ale nie daj sie traktowac jak dziwka,bo on chyba tak własnie cie traktuje..to twoja sprawa czy nosisz szpilki czy np trampki:Pma ci byc wygodnie,i z facetem masz sie czuc bezpiecznie i miło:)więc zostaw go bo tracisz tylko swój cenny czas a inny sie na pewno znajdzie:)i taki który bedzie cie szanował:)

następna dyskusja:

pomocy: dziwny okres!